Nokia lumia 720 problem - savet

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
sakysaky
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2014. 19:00
:: Nokia Lumia 720
:: nemam

Nokia lumia 720 problem - savet

Post od sakysaky »

IMam problem sa Nokia lumia 720 telefon... Vec 2 dana mi se desava da telefon radi sve a da tac ne reguje ,,, displej radi sve perfektno, samo da napomenm da je displej zamenjen kompletno novo pre par dana, i desava mi se da nprimer kada telefon duze ne diram nista, kada hocu da otkljucam displej nov sve se upal ali kao da ne oseca dodir,,, pa posle nekog vremena proradi sve ili ugasim telefon i upalim posle toga sve radi super,,, Samo da napomenm da mislim da nije u pitanju kvar taca, je l tac ima tako precizan da vam ne mogu opisem,. i kada radi radi pefektno na svaki moguci mali mali dodir.. Ipa k mislim da je u pitanju neki deo u telefonu a ne znam koji to moze da bude...

edit:

nekada mi se desi da telefon kada hocu da otkljucam tj, stisnem ono dugme sa strane i kada hocu da orkljucam i povucem na ekranu onu strelicu telefon ne reaguje, ali kada ga ugasim posle toga reaguje, ali displej svetli sve samo kao da ne salje signale od taca do operativnog sistema, da napomenem da sam azurirao win 8.1 a isto tako po nekad mi se desavalo i na win 8.0 .. Ako neko ima savet dobrodosao bih mi, ja mislim da je telefon za servis pre svega, moje misljenje je verovatno nesto na ploci.. Ako neko ima savet nek napise

servis.kompa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 22:02

Re: Nokia lumia 720 problem - savet

Post od servis.kompa »

To sto ti mislis da nije do touch-a ne znaci da je to tacno.
Kazes menjan je lcd pa zato pravac servis koji ti je to radio i neka rese problem.

sakysaky
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2014. 19:00
:: Nokia Lumia 720
:: nemam

Re: Nokia lumia 720 problem - savet

Post od sakysaky »

EVo danas isti problem i samo ugasim telefon na dugme za smanjivanje i dugme za paljenje fona i restartujem i odmah radi sve kao sto treba,,, mislim da je nesto ipak drugo u pitanju, mozda nesto na ploci ili neki drugi deoo..

displej je menjan komletno sa sve ekran i tac i okvir,,, Tac isproban na probnom aparatu sve super, nije ni jednom zabagovao displej i tako to,,, sto se tice taca i displeja radi savrseno probem ne veorovatno nesto drugo ipak.

Odgovori