Note 3 problem sa karticom

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Beluga
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 15. Avg 2015. 23:36
:: Lg g2
:: Samsung note 3

Note 3 problem sa karticom

Post od Beluga »

E ovako imam problem sa telefonom note 3 sm-n900, desi se da odjednom izgubi signal i pojavi se precrtani krug tu de prikazuje signal, isto tako i dodje odjednom i radi normalno.
Sve drugo radi.
Odnecu ga u servisu za neki dan, ali pre toga sam hteo da cujem vase misljenje.

Hvala unapred na odgovorima.

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: Note 3 problem sa karticom

Post od drom »

Cini mi se da je ovo pitanje vec obradjeno, i da je receno da je u pitanju 4g model koji radi iskljucivo na 4g mrezi, i zbog toga imas te probleme. Da li sam u pravu?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Note 3 problem sa karticom

Post od acamatic »

Samo ću ti reći da ja isto takve probleme imam i sa svojim Galaxy S4 modelom. Tako da nema potrebe da se mnogo obraća pažnja na to. Vozi i šta da ti kažem gledaj da kada trebaš da razgovaraš imaš što bolji signal..

Beluga
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 15. Avg 2015. 23:36
:: Lg g2
:: Samsung note 3

Re: Note 3 problem sa karticom

Post od Beluga »

Mislim da me vi ne razumete.
Ovako i kada telefon nema karticu u sebi stoji precrtani krug gde je signal a trebalo bi da stoji u gornjem levom uglu kartica sto oznacava da u telefonu iste nema.
Posle nekog vremena nekad za 5 min nekad za 1 dan pojavi se u levom uglu ta kartica sto pokazuje da nema iste u telefonu a precrtani krug se izgubi, (ovo vazi kada telefon vidi karticu)sto se tice signala skoro je uvek pun desi se da padne na 1-2 crte al desava se isto i na drugim telefonima nemoze biti uvek max signal.
Nadam se da smo se razumeli i hvala na prethodnim odgovorima.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Note 3 problem sa karticom

Post od Azimuth »

Ako me secanje dobro sluzi, to je worldwide model, ali sa exynos-om? Radi na nasim frekvencijama? Odakle je donet? Koji je rom u njemu?

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: Note 3 problem sa karticom

Post od drom »

Beluga napisao:Mislim da me vi ne razumete.
Ovako i kada telefon nema karticu u sebi stoji precrtani krug gde je signal a trebalo bi da stoji u gornjem levom uglu kartica sto oznacava da u telefonu iste nema.
Posle nekog vremena nekad za 5 min nekad za 1 dan pojavi se u levom uglu ta kartica sto pokazuje da nema iste u telefonu a precrtani krug se izgubi, (ovo vazi kada telefon vidi karticu)sto se tice signala skoro je uvek pun desi se da padne na 1-2 crte al desava se isto i na drugim telefonima nemoze biti uvek max signal.
Nadam se da smo se razumeli i hvala na prethodnim odgovorima.
Ja ne znam da li sam ja sanjiv, ali ja pola ovoga sto si napisao ne razumem, vrlo je nerazumljivo napisano.
Pretpostavljam da pucaš na to da tebi zapravo problem pravi čitač sim kartice?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Note 3 problem sa karticom

Post od acamatic »

Uff dobro je [emoji18], ja pomislio samo ja ne kapiram šta je hteo reći ovim postom. U prvom momentu sam skapirao da sim pravi problem (domet na telefonu) a sa druge strane se pojavljuje i neki problem kada telefon nema sim karticu [emoji51]

Odgovori