Samsung Tablet SM T210R-Nerjesiv problem

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
flayfinger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 00:34
:: +387 63 347 321

Samsung Tablet SM T210R-Nerjesiv problem

Post od flayfinger »

Veliki pozdrav administratorima i clanovima foruma!!
Nadam se da ce neko od Vas uspjeti da mi pomogne u rjesavanju problema vezanog za Samsung tablet SM T210R,koji je za mene postao zapravo nocna mora,.ne zbog same vrijednosti tableta,jer sam ga dobio na poklon,iz Amerike,nego zbog same komplikacije vezane za rad ovoga uredjaja i nevjerovatnih zapreka koje nudi ovaj uredjaj iz dana u dan,a vezano za instalaciju novih aplikacija,mogucnost flash opciea,nadogradnje sistema ili bilo cega drugoga!!
Naime ja od svega toga,na zalost ne mogu da uradim >>NISTA,a zasto,zaista bih volio da mi neko objasni,ili pomogne da napokon aktiviram i stavim u funkciju ovaj uredjaj!!
Ukratko:
Tablet sam dobio kao sto rekoh,kao poklon,iz Amerike,prije otprilike pola godine,i tada sam bio pocetnik za Android i slicne stvarcice!!
Od tada sam ponesto naucio,mdjutim,i dalje ne mogu da rijesim probleme sa tabletom.
1)Kada sam ga prvi put upalio,tablet je normalno funkcionisao,medjutim>>NIJE DOZVOLJAVAO instaliranje novih aplikacija,niti preko GooglePlay,niti bilo kakvim drugim nezavisnim instaliranjem.Normalno bi loadovao aplikaciju,ali kada dodje do instalacije>>
Prikazivao bi>>Installation error 110
2)Instaliranje sa memorijske kartice,ili putem Recovery moda,takodje nije bilo moguce,tada bi prikazivao>>
Installation error>>Signature verification failed
3)Instaliranje preko ODIN softwera takodje nije bilo moguce
a)u jednom slucaju ODIN nije prepoznavao uredjaj,iako sam instalirao sve potrebne drivere
b) u drugom slucaju ODIN nije mogao prepoznati tablet,jer je problem bio>>USB Samsung Composite device driver
te kao takav,ODIN nisam mogao nikako koristiti
4)Upotreba SDK Android tool softwera takodje nije dala rezultata
a)instaliranje apk file putem adb opcije nije uspijevalo
-prikazivana je greska>>No such file or directory>>rm failed for-f
-ili je prikazivana greska>>Signature verification failed
5)Na karju sam pokusao Root uredjaj,sa KingoRoot aplikacijom,aplikacija je prikazala da je tablet>>ROOTED,medjutim,sada NE MOGU da otvorim home screen tableta,nego samo opciju>>Settings i neke druge opcije
U >>"Settings">>Aplications>>vidio sam da je instaliran SuperUser,medjutim,nisam u mogucnosti da pristupim ni jednoj aplikaciji niti ni jednom instaliranom programu!!
Da ne duzim dalje,ako je neko voljan da pomogne ,da rijesim ovu misteriju,ili ako neko zna zasto se sve ovo desava,molio bih ga da mi objasni,da mogu mirno zaspati!!
Veliki pozdrav,ne zamjerite na duzini posta!!