Galaxy S4 - problem sa uključivanjem

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Galaxy S4 - problem sa uključivanjem

Post od Kulijana »

E ovako ljudi, veliki problem imam, ne mogu da ga upalim, iz 5og puta ga jedva upalim, nekad ni tad, kad se upali sam se ugasi, a pogotovo kad pritisnem sa desne strane dugme za zakljucavanje pojavi mi se na ekranu da li hocu da ga rr, ugasim ili stavio u avio rezim, i ugasi se za 2-3 sek, ne mogu uopste da ga zakljucam, vratio telefon na fabricka podesavanj ali dzaba, zna neko koji je problem? ako je neki kvar i koliko kosta to otprilike...?
hvala

EDIT : kad se ugasi sam telefon, probao da ga stavim na punjac i nista, ne pokazuje da se puni, a kad se upali, puni se...

kobeBRYANT
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 11. Feb 2015. 15:17
:: lumia925

Re: Galaxy S4

Post od kobeBRYANT »

Ja sam imao slican problem isto nije mogao da se upali cak i onda kad se nekako upali sam se ugasi i onda opet ispocetka.. zamenio sam bateriju i telefon je proradio. Mozda je do baterije.

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Galaxy S4 - problem sa uključivanjem

Post od Kulijana »

A ne znam da li je do baterija, evo sada se zakljucava ali zaboravio sam da kazem jos jedan problem, cim sam stavio poklopac na bateriju i pritiskao sa strane da poklopac se zatvori tako mi se ugasio telefon, inace telefon mi je izubijan tj radio je sve full vec mesecima, a staklo je samo otislo na par mesta...

Odgovori