Samsung Galaxy S5 nece da se puni

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Samsung Galaxy S5 nece da se puni

Post od sila »

Nikako ne mogu da napunim telefon, kada ga prikljucim samo se upali blic koji stalno gori dok je prikljucen telefon, znate li dali garancija pokriva ili koliko bi bila popravka, telefon nije padao ni bio u vodi, ali posto sam bio u stranoj zemlji gdje je napajanje bilo veoma lose orginalni punjac se pokvario i telefon se sa 33% baterije ugasio, kada sam ga prikljucio na komp mogao sam ga upaliti ali se nije punio, i cim ga odvojim od kompjutera odmah se ugasio, sada je baterija skroz prazna i ne mogu nista.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Samsung Galaxy S5 nece da se puni

Post od Sale_M »

Probaj sa drugom baterijom vidi sta se desava.Inace mislim da ti garancija nece pokriti to.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

servis.kompa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 22:02

Re: Samsung Galaxy S5 nece da se puni

Post od servis.kompa »

Najpametnije ti je da nosi u ovlasceni servis jer ako nema vidljivih tragova od padova onda ne vidim zasto ne bi garancija bila vazeca.
Crknut punjac ne bi smeo da naudi telefonu a to sto stede i daju krs punjace uz telefone koji kastaju stotinama evra je njihov problem i zato tu epizodu sa pokvarenim punjacem uopste ne ne pominji.

Ovo naravno ako imas validnu dvogodisnju garanciju ovlascenog servisa. Ako si kupio od nekih prevaranata koji lupetaju o garanciji od par meseci na ovo i par meseci na ono onda si u problemu jer je ocigledno nesto stradalo na ploci.

ertz
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 225
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 19:18
:: Iphone 4s

Re: Samsung Galaxy S5 nece da se puni

Post od ertz »

Da ne otvaram novu temu da pitam ovde. Kakva je situacija sa operaterima, da li uvažavaju garanciju za S5 ako je oguljena lajsne, da li prave problem?

servis.kompa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 22:02

Re: Samsung Galaxy S5 nece da se puni

Post od servis.kompa »

Ma kakav operater, ako imas garanciju nosis telefon direktno u ovlasceni servis a ne kod operatera jer ce oni samo da uspore proceduru.
Lajsne su toliko loseg kvaliteta na tom telefonu da ga cak i futrola upropasti tako da to sigurno nije bitno servisu. Bitno je da nije izubijana sto onda moze da pravi problem ali ne mora da znaci.

sila
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 22. Feb 2010. 22:33

Re: Samsung Galaxy S5 nece da se puni

Post od sila »

Imam 2 god garancije jer je telefon kupljen u mtel-u, vidit cu sutra u servisu prvo sta je problem pa ako je puno para popravka onda cu odnijeti u mtel, nego znam da oni dugo zadrze telefon, u svakom slucaju hvala na odgovorima.

Odgovori