Gde popraviti

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Boki011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 14:00
:: Samsung

Gde popraviti

Post od Boki011 »

Pozdrav.
Imam par sitnih kvarova na sony Z2.
Prvi problem je poklopac za sim karticu i punjac , stalno se otvara i ispgada mi kartica samim tim se i telefon resetuje svaki put kada ga stavim na punjac.
Drigi problem je softverski , sa vremena na vreme nece da pusti ni jedan video bilo preko pretrazivaca ili aplikacije , kada resetujem telefon sve radi perfektno, i jos jedan problemcic sa samim sistemom je sto ne moegu da ga upgrade.

Ako neko moze da me uputi u neki servis koji bi mogao da mi resi ove probleme makr ovaj fizicki za poklopac. Obivno sam dobijao odgovore kao sto su -Uuuuu tu se menja sve ceo oklop sa ekranom to ti je 90e itd.

Takodje me zanima gde mogu naci ako to u opste postoji magnetni punjac za Z2 (znaci kabal koji mogu da koristim u kolima ne Dock station to vec imam)

servis.kompa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 22:02

Re: Gde popraviti

Post od servis.kompa »

Ako ti ispada sim kartica ne valja ti nesto sa sim citacem. Jel imas onu fiokicu, drzac sima ili ubacujes samo sim?

Kakve veze ima lcd sa svim tvojim problemima?

Ram moze promeniti bez problema, samo ram, bez zamene lcd-a.

Poklopci su tu samo da sprece prodor vode u telefon i ne smeju imati nikakav uticaj na sim karticu koja ima svoj slot u kome stoji cvrsto bez mogucnosti da sam ispadne ili tako sto.

Problem sa softverom ce verovatno biti resen instaliranjem novog softvera na kabl.

Odgovori