Samsung Galaxy A3 (2016) A310F Ekran

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Samsung Galaxy A3 (2016) A310F Ekran

Post od Ensiferum »

Pozdrav svima! Ovaj telefon sam kupio pre nekoliko meseci, medjutim,
telefon je ispusten i displej je pukao,
pa je morao u ovlasceni servis (pod 2godisnjom je garancijom), gde su konstatovali
da je neophodno promeniti sve, otisao i touch i ekran. Popravka je kostala 14000din, mnogo,ali
platio sam. :shock:
E sad, nije proslo mesec dana, a telefon je u medjuvremenu mazen i pazen, verujte mi na rec! :chytry:
Pocele su u pocetku da se pojavljuju ljubicaste tackice pri dnu ekrana, koje su postepeno pokrile ceo ekran,
tako da, touch sve vreme reaguje, samo sto vise ne mogu da vidim sta radim na njemu.
Opet ga odnesem u servis i opet mi kazu da treba da platim istu cenu kao i prosli put! :x
Doslo mi je da ga bacim! :o
Nisam hteo da uradim servis, pa sad ne znam sta mi je najpametnije.
Da li ga ga prodam ovakvog, ne znam koliko bi novca mogao da izvucem? Telefon je u full opremi, prefektno nov, i jos uvek
pod garancijom.
Imate li kakav savet? :oops:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Samsung Galaxy A3 (2016) A310F Ekran

Post od Ledjo »

Svakako je njihova greska ako vec kazes da posle zamene nije ispadao. Mozda se pri prvom padu ostetilo jos nesto sem samog ekrana (konektor neki npr), i sada se to manifestuje, sto je opet njihova greska jer to nisu primetili. Ali ipak verujem da je u pitanju nestrucnost lica koje je to menjalo(verovatno kao I vecina servisera u Srbiji, pogledaju klip na yt, lupe rakiju, prekrste se pa sta Bog da)

Ja bih im svakako zapretio, zastita potrosaca, prijatelj advokat, neprofesionalnost itd.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: Samsung Galaxy A3 (2016) A310F Ekran

Post od Ensiferum »

Dzabe pretnje i price o zastiti potrosaca. I ja se bavim mobilnim telefonima, ali da popravka opet isto kosta, neverovatno.
I opet su napisali da treba plocica punjenja da se menja koja kosta 4000din, mislim stvarno. Telefon radi ok, puni se, vidi ga racunar bez problema! :angry: A navise mrzim kada me posmatraju kao totalno laika idiota, iako se licno bavim mobilnim telefonima i inzenjer sam elektrotehnike! :x

Oticicu do drugog servisa, bas me zanima sta ce da kazu!
Ili da ga prodam ovakvo, ne znam koliko bi novca mogao dobiti za njega!
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Odgovori