Displex pasta u Beogradu?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Displex pasta u Beogradu?

Post od Phantom Lord »

Zanima me gde mogu kupiti ovu pastu u bgd-u.U pitanju je pasta za uklanjanje ogrebotina sa dispeja...Ako je neko u skorije vreme kupio ovu pastu plz recite mi gde,ne mogu nikako da je nadjem :oops:
PS.zamena maske ne dolazi u obzir,u pitanju je nookia 8910i :uhuh:

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

A ja bi molio jos nekoga da malo detaljnije objasni koliko efikasna moze da bude ova pasta.
hvala :wink:
MNJIH!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Toliko efikasna da skine boju da maske! :D :lol: Ali za neke plitke ogrebotine na ekranu moze da posluzi mada ako su ostecenja veca onda ne bacajte dzabe pare jer se cuda sa takvim stvarima ne desavaju!
Pozdrav 8)

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Da,moze biti od koristi samo za plitke ogrebotine (kao u mom slucaju)a funkcionise tako sto topi povrsinski sloj plastike i njome popunjava ogrebotine...samo jos da je nadjem :lol:

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Moze se koristiti samo za poliranje displeja i to u slucaju malih povrsinskih ogrebotina a nikako dubokih brazdi.Mozes koristiti i neki kvalitetan polir za staklo,a prirucno se moze upotrebiti i pasta za zube(pomaze u nekim slucajevima a ne skodi)

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ako nekoga zanima,nasao sam gde se moze kupiti pasta,tacnije narucio sam je od nekog lika iz NS,salje pouzecem,broj mob 064\21 707 37 :wink:

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Super konacno i mi novosadjani ne treba da putujemo do bg-a zbog tih sitnica... ;)
MNJIH!

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Samo pazi kad je koristis,ako ti duze stoji na displeju,unistice ga.... nazalost,meni se to desilo,tip je stavio pastu na displej (6600) i zapricao se,kad smo se vratili na pastu,kad ono :cry:

Odgovori