6600 problem

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
vikont
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 06. Jan 2006. 01:29

6600 problem

Post od vikont »

desava mi se kad zavrsim sa razgovorm mi se restuje kad zavrsim sa razgovorm... :?

posle se ponovo upali i radi normalno :dry:

inace sam na 063 , ako to menja stvar

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije to do mreze,najverovatnije je softver u pitanju!E sad postoje vise opcija za resavanje tog problema,mozda najsigurnije je da odneses u radnju gde si kupio da ti flesuju novijim softverom a pre toga uradis naravno bekap podataka sa telefona koji su ti vazni,na memorijsku ili na kompjuter,svejedno je jer flesovanje na memorijsku ne utice!
Postoji i drugi nacin,ako ti nije u garanciji pa da dobijes gratis flesovanje,mozes pokusati sa formatiranjem telefona,cesto i to zna da popravi stvar!
Ako vec neznas,najlakse je da prvo uradis bekap imenika i slicnih stvari na memorijsku ili kompjuter i onda ukucas *#7370# i uradices soft format telefona,ostace ti tvoja podesavanja telefona ali ce se Symbian vratiti u prvobitno stanje posle zadnjeg flesa a programi koje si ti ubacio ce biti izbrisani ali ne i sa memorijske jer na nju ni formatiranje ne utice pa,ako si na nju bekapovao podatke,vrati bekap na telefon i formatiraj karticu da izbrises i sve sa nje i dobijes cist telefon i karticu pa ponovo instaliraj ono sto si siguran da nije krivac za cudno ponasanje tvog telefona.
Pozdrav 8)

Odgovori