Nokia 7260, nece da se upali

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
tinkerbell
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 11. Mar 2006. 00:20

Nokia 7260, nece da se upali

Post od tinkerbell »

Problem je sledeci : telefon (nokia 7260) se u jednom trenutku sam iskljucio, i od tada uopste ne mogu da ga ukljucim, samo na trenutak zasvetli display. Postoji mogucnost da sam prepunila memoriju, ali ne verujem da bi se zbog toga pokvario. Da li neko zna u cemu bi mogao da bude problem i sta da radim? Unapred hvala!

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Nista ako nije baterija crkla onda u servis pa vidi sto ce ti reci ako imas od nekoga bateriju pozajmiti da probas pa onda u servis

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

to se obicno desi kada se OS obrise sam od sebe (na 3510i se to cesto desavalo od surfovanja internetom) .... ako je to u pitanju, a znaces ako ti telefon ne reaguje ni na punjac, onde mislim da je jedino resenje flesovanje u servisu ....

pozdrav

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Reklo bi se da je softver otisa. Nosi u servis u svakom slucaju.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

tinkerbell, ako si prepunio memoriju, moguće da je zbog toga...Tako je meni bilo sa 3650, tek što sam je bila kupila...Naravno pao je fleš, i to su mi jedva uradili jer je telefonska memorija bila prepuna...Tako da nemoj da gubiš vreme, nosi u servis :wink:

zeemax
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2006. 04:09
Lokacija: Slavonski Brod,HR

Re: ne mogu da ukljucim telefon!

Post od zeemax »

tinkerbell napisao:Problem je sledeci : telefon (nokia 7260) se u jednom trenutku sam iskljucio, i od tada uopste ne mogu da ga ukljucim, samo na trenutak zasvetli display. Postoji mogucnost da sam prepunila memoriju, ali ne verujem da bi se zbog toga pokvario. Da li neko zna u cemu bi mogao da bude problem i sta da radim? Unapred hvala!
stavi na punjač pa kad počne puniti onda pali,meni je to palilo kod na ngage-u kad neka aplikacija izazove neku grešku

Odgovori