dekodiranje SE k700i

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
pex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 29. Apr 2006. 13:40

dekodiranje SE k700i

Post od pex »

Imam problem sa telefonom K 700i.kupljen je preko mts-a i nemogu da koristim karticu 063.sta tacno treba da uradim i da li mogu sam ili moram u servis?hteo bih i novi softver posto sa njim navodno baterija duze traje,pa me zanima da li bi instaliranje novog softvera automatski resiti i moj prvi problem. :disgust:
unapred hvala!!!!!!!!!!!

phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

Post od phone market »

brate svaki servis mora da moze da dekodira k7oo sto nije nikakav problem a sto se tice price da ce ti baterija duze trajati sa novim softverom (ha,ha)moram da se nasmejem prijatelju jer je to najveca glupost koju sam cuo, pogresna informacija brate. a pazi sad foru sa tim u vezi, kada odes u servis nemoj da pricas da ti telefon nije dekodiran nego samo odradi softver a on da bi odradio softver mora da uradi i dekodiranje. tako ces dobiti novi softver cist bez mts gluposti. njos jedna stvar nemoj placati softver vise od 10 eua. pozdrav
Phone market
sve za vas mobilni telefon

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

E brate,mislim pazi brate... kad nisi u pravu!Sa ranijim verzijama softvera je stvarno slabije trajala baterija,ako imas takvu stariju verziju onda neka ga flesuje nakon dekodiranja,jer se dekodiranjem ne menja uvek i softver,nekad se samo otkljucaju lock-ovi!
Pozdrav 8)

Odgovori