A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
djape48
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 185
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 13:19

Post od djape48 »

Ako se setite posta jednog naseg komsije iz Hrvatske (aj da verujemo coveku na rec), VIP je u Hrvatskoj dosta skup sa sloganom "kvalitet se placa", zasto bi oni pravili revoluciju u Srbiji? Vi ste izgleda slogan "zasto da smanjite razgovore - smanjite troskove" preuvelicali jedno 3-4 puta. Pa ljudi voleo bi i ja da pricam 10 sati mesecno za 1000 din. ali budimo realni. To ce najverovatnije i biti tako, ali ne za mesec dana kako neki ocekuju. Zivi bili, pa docekali zvanicni VIPov cenovnik
w810 + 8GB

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

naravno , cekamo . ne mozemo mi tu nista , sta odluce odluce , njihova je firma . samo mozemo ovako da razmatramo situaciju . i da predlozimo resenje . "Pa , sad , ako su pametni ........ " :D - Zoran Radmilovic iz Maratonaca :D
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

avangarda
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 21:52
Kontakt:

Post od avangarda »

taj cenovnik ce sigurno biti takav prvu jednu ili dve god maksimum, a onda ce da dignu cene,jer ce dotad i kod nas da naprave odlicnu infrastrukturu i mrezu, pa ce onda i kod nas da im bude slogan :``kvalitet se placa``.

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Ovde mozete videti VIPov screensaver http://www.joneslafuente.com/vip/ kao flash animaciju. Sacekajte samo momenat dok se stranica ucita.
djuice user permanently deactivated.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Pazi,ovo jos i lepo izgleda.....sa estetske strane ako pucaju na omladinu i ceo taj fenserajski shmek,ovaj dizajn moze biti pun pogodak....meni se vizuelno dopada....

uross
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2007. 13:25

Post od uross »

E moj Vlado1970, ubih se objašnjavajući ovo o čemu ti pričaš, serviserima mobilnih na temi Servisiranje, ali šta ćeš, voli čovek da uradi samo jednu zamenu fleta sa zaradom od 24 evra, nego da ih danas zameni 10 sa zaradom od po 10 evra... :uhuh:

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

djuice napisao:Ovde mozete videti VIPov screensaver.
Podseca na onu spriralu za hipnotisanje, jos samo nedostaje audio u pozadini "ti ces koristiti VIP, ti ces koristiti VIP, ti ces koristiti VIP..."

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Imas i Telenorov screensaver i jos nekih kompanija na istoj adresi http://www.joneslafuente.com/telenor/
http://www.joneslafuente.com/
djuice user permanently deactivated.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

MB maneken napisao:Podseca na onu spriralu za hipnotisanje
ha-ha, apsolutno, al'im se uklapa u kampanju, i inače imaju taj psiho-acid-crveno-narandžasti efekat, totalno hipi-retro :lol:
što je :dry:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Vlada Zem napisao:psiho-acid... hipi-retro :lol:
hipi-retro :)
Ali reklame, kakve god da su, su veoma pitke i karakteristicne i sto je najvaznije lepe se za masu.
Za sada znaju znanje. Videcemo kakvi ce biti kada pocnu sa reklamiranjem usluga i cena.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Videćemo, naravno...al'da znaju - ne znaju, marketinški... To što smo mi (Srbija) "gladni svega", ne znači da nam treba nastup u fazonu "Ponovo radi bioskop, ju-hu!" Al'dobro, misliš na GRO Srbije, to je tako, nažalost.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

U korisnickom servisu VIP a juce su mi rekli da jos uvek traje akcija za 50.000 prvih aktiviranih brojeva, i da to nije gotovo jos uvek. Nema veze ako su prodali i 100.000 brojeva, prvih 50.000 koji aktiviraju broj dobijaju kredit. Zato u Nisu jos uvek nema brojeva VIP-a. Razni krpelji cekaju od ranog jutra, pa ih preprodaju, a ovde jos uvek nema VIP-ova prodavnica!

Milos M.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Čet, 05. Okt 2006. 17:53

Post od Milos M. »

miodrage napisao: Pitao sam za cene, kazu da ce to tek da se formira u narednih nedelju dana, sto znachi da jos toliko sigurno nema nista od telefoniranja.
Ja sam ih sad zvao i kazu da ne znaju tarife,ali ce biti povoljne :D . Ja cu uzeti VIP kad bude opcija izbora broja,tj da samo 064 zamenim sa 061 :lol:

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

kad ce im vise proraditi "psiho-acid-crveno-narandžasti efekat, totalno hipi-retro " :lol: :D SAJT imaju li oni ko to da im radi ,da se malo otvore sa tim cenama :D 8)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

bio sam danas u njihovoj radnji u nemanjinoj.dočekali su me ljubazno rečima izvolite.sledeće što je bilo NEMAMO NIŠTA NI KARTICE NI TELEFONE NIŠTA
ok pitam ja kada će da bude neštko konkretno
kao pri pejd od sledećeg meseca
a postpejd pitam ja njih
kao za mesec dva
toliko o novim informacijama koje su stare
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Danas sam pricao sa drugarom koji radi u Vip-u, i pitao sam ga KAD ce konacno, kaze najdalje do kraja nedelje, a vrlo verovatno i ranije. E sad, to stalno ponavljaju... tako da nisam narocito ubedjen. Elem, izresetao sam ga sa jos pitanja, on se nacisto izgubio, i kad sam krenuo da mu redjam samo ono sto sam saznao ovde sa foruma, on mi je rekao da bi trebalo da dodjem da radim u Vip-u, jer tamo cak ni onaj njihov glavni baja (kako li ga je nazvao... shok-operater) manje zna.
Mis'im strahota.
Znachi, forumashi, ko nema posao, da se prijavi da radi u Vip-u, i to tako sto ce da ode i izbombarduje pitanjima. Ovi kad zinu, ponudice posao i to je to :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Ma da mi forumashi formiramo novog operatera???
Kako bi se zvao??? :lol:
vip, mt:s, telenor... dodje cetvrti pa da vidimo!
  • _______________
    Izmenio Akki, zabranjeno je psovanje...

stefanomene
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 11:02
:: Huawei Mate 20
:: Xiaomi Mi A2 lite

Post od stefanomene »

Upravo sam se vratio iz prodavnice kompijuterske opreme.Tamo sam ugledao dosta promo materijala vezanog za Vip.Posto jos nisam uspeo da kupim karticu(broj) i videvsi da i oni prodaju(prodavace) pitao sam prodavca da li ima brojeve.Ocekivao sam negativan odgovor koji sam i dobio ali pored toga mi je rekao da Vip tek od septembra pocinje sa radom.E sad,ko tu govori istinu videce se.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

:lol: :lol: Od septembra :lol: :lol: ma jok ja mislim da ce poceti u januaru... Ne mogu da pocnu u septembru jer mi moramo da potrosimo 1000din do 31.07...
Sigurno pocinje 1.07 :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Danas sam pozvao sa 064 broja VIP korisnicki servis, cisto da ih pitam "Da li znaju kada kreću sa radom" (iako sam znao da cu dobiti odgovor "Krajnji rok je početak jula"), ali posto sam ja imao svega 25 din kredita, na samom kraju razgovora veza mi se prekinula, pre doga dobivsi ocekivan odgovor na pitanje, medjutim kroz 5 minuta zvoni mi mob kad ono 0611234, :blinky: ja se javim a devojka mi se predstavi i pita da li sam mozda imao jos neko pitanje, posto se veza prekinula 8) 8) 8) ba, bla, bla..... Znaci koji su carevi, ma prave čepulje :D :D ...
  • _______________
    Izmenio Akki, zabranjeno pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS].

Odgovori