Skrivanje broja prilikom slanja SMS poruke?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
stomatolog
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 20:26

Skrivanje broja prilikom slanja SMS poruke?

Post od stomatolog »

Cao svima. Interesuje me da li je moguce i na koji nacin da prilikom slanja SMS poruke broj sa koga se salje bude sakriven?

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Nazalost ne! :( Ja koji imam veze u Mobtelu sam ih pitao i oni su rekli da nemoze ali moze ako zovem jer opet kazem imam veze tamo! Razlozi su samo njihovi komjuteri koji ne mogu da registruju za SMS! Ako ne razumes kazi mi mail pa cu ti temeljno objasniti 8)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ja sam dobijao poruke preko neta gde pise samo 9863! Sad ne znam ni koja mi je to slala ni kako je to uradila(potpisala se samo kao Ana, sad koja bem li je)!!! A posto meni to ne treba nisam se raspitao sta je to! Mislim da je neko na forumu pisao o tome ali nisam siguran!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ako pošalješ sa interneta, sebe možeš da nazoveš i 9863, Call center, i Administrator, i korisnički, kako god hoćeš... :mrgreen:
U susret novim izazovima...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Vec je bilo disqsije o ovome...
Postoje machini u zavisnosti od toga koji telefona koristish... :wink:
Moze preko business card-a, e-mail-a,...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Odgovori