Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
stefanomene
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 11:02
:: Huawei Mate 20
:: Xiaomi Mi A2 lite

Post od stefanomene »

djolex napisao: E sad, meni je jedino ostalo nejasno da li može i na niži paket od preporučenog da se dobiju bonus dinari ? Npr. ja bih da uzmem Nokiju X2 na Prenesi 200, da li bi u tom slučaju imao tih 1000 bonus dinara ili akko uz određeni paket ( ovo drugo mi ipak izgleda logičnije ).
Ja sam recimo 5 godina post paid korisnik na telenoru. Pre neki dan kada sam obnovio ugovor tj po drugi put za tih 5 godina potpisao na 2 godine i uzeo telefon (prenesi 200) dobio sam tih 1000 dinara. Mene jedino buni da li tih 1000 dinara dobijam svakog meseca ili sam dobio samo sada pa kad ih potrosim. Kada sam pitao radnicu rekla mi je da svakog meseca dobijam 1000 din. Moracu da odem i ponovo je pitam.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Layne_Staley, Ma oni novi tarifni dodaci... Ako uzmes telefon, dobijas gratis vaucer da njime placas te dodatke. Oslobadaju te dodatnih troskova.
Nije tako spektakularno i bombasticno kao Vipovo, ali bar vazi za sve.
stefanomene napisao: Mene jedino buni da li tih 1000 dinara dobijam svakog meseca ili sam dobio samo sada pa kad ih potrosim. Kada sam pitao radnicu rekla mi je da svakog meseca dobijam 1000 din.
Mislim da je ovo previse dobro da bi bilo istinito. Sta ce nekom 5000 din mesecno na dodatke, kad svi skupa ne vrede ni 1400 din. Ajde javi.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ma ja mislim da taj bonus vazi jednom i to je to,nema svakog meseca.
Ja sam od 2006 god.post peid kod njih i potpisao 4 ugovora dosad,i nadalje cu tako cim mi izadje ugovor odmah potpis uz telefon.
Ma necekam ni dan da prodje bez ugovora,kad im vec placam a i koristim mrezu sto da sebe ili nekog i ne podnovim.
Slika

stefanomene
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 11:02
:: Huawei Mate 20
:: Xiaomi Mi A2 lite

Post od stefanomene »

Proverih malopre, ipak je to to. Znaci 1000 din pa kada ih potrosis. Kako god okrenes zaista je i najlogicnije da je tako.

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Lobachewsky,napisao sam ovde zato sto koristim Telenor,videh da i Vip gleda samo nove korisnike,ma svi su oni isti,i sve se dogovore,kakva crna konkurencija...

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

http://www.dobreodluke.com/

Novi Telenor sajt na kome možete saznati kako da osvojite jedan od 8 modela mobilnih telefona u Telenor ponudi medju kojima su HTC Desire HD, HTC HD7, Nokia C7, HTC Wildfire i drugi...

:wink:
iPhone 6 Plus

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ja uradeh ovo sto je evolution, predlozio i za sliku sam postavio mog avatara slavnog Dextera,pa ako me vidite glasajte.Castim pljeskom dogodine na rostiljijadi ako dobijem C7.Slika.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Dobro je to što su promenili sistem naplate za "Omiljeni broj" na postpaidu, sada je cena fiksna, što mu izađe dosta jeftinije. Sada više neću morati da koristim paralelno i stari mt:s prepaid broj samo zbog povezivanja sa devojkom, već će sve ići preko Telenora. Konačno ću ponovo moći da nosim sa sobom samo jedan telefon a ne dva. Bravo Telenor. :oops:

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Znaci, uzmes omiljen broj, i za 300 dinara mesecno, imas besplatne pozive ka tom broju.. a sta ako imas besplatne minute u paketu ? to "zaobilazi" te minute ? :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

Da li je neko saznao kako se proverava broj preostalih poruka sa dodatka 'dodaj poruke' na postpaid-u? Inače, u prolazu sam bio pored poslovnice u ušću i pitao ih, oni nisu znali kako, ali su rekli da bi 'trebalo da može da se proveri'. Vrlo profesionalno. :/
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

vuchko987 napisao:Da li je neko saznao kako se proverava broj preostalih poruka sa dodatka 'dodaj poruke' na postpaid-u?
Proveris na telefonu koliko si ukupno poruka poslao (samo upamtis koliko je bilo kada si aktivirao paket)?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Iskusno! :D

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

A mi koji nemamo taj brojac!? :lol:
Sony Xperia P

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

Nosis sa sobom svescicu pa onda svaki put kada posaljes sms lupis reckicu. Pa na svekih pet prevuces crtu, i onda na 100 prezvrljas? Eventualno mozes da pozoves MTS da ih pitas koliko ti je jos minuta/poruka ostalo u paketu? :chytry:

edit: upravo sam provalio da ni moj telefon ne broji poruke... odoh u Shumadiju!

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Layne_Staley, ako imaš besplatne minute u paketu, oni se troše posebno tj. van poziva ka omiljenom broju. Bilo bi glupo da je obratno. Ovako je super. :wink:

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Aleksaboy, to je odlicno.. samo da ne moram da placam dodatno 290 dinara.. jer cu vec od nove godine placati 290 za odrzavanje klika ( jer je besplatan internet priceless).. i jos 290 za ovo, na prenesi 950 izadje mnogo mesecno...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Layne_Staley, ja koristim "Prenesi plus 500 mb" i uplaćujem omiljeni broj. Dakle, za sumu od 790 din. + 290 din. + PDV, dobijam kompletan saobraćaj tj. minute, poruke, internet i besplatne pozive ka broju koji najviše zovem. Možda je još bolja opcija da se aktivira tarifni dodatak "dodaj minute" jer se tako, za istu sumu od 290 din. + PDV, ostvaruju besplatni pozivi ka svim brojevima Telenor mreže, a ne samo ka omiljenom broju. U principu, svako ima neke svoje potrebe i navike, ja sam napisao šta ja koristim i kako se uklapam. Možda nekome dam ideju...
Mislim da Telenor poseduje najbolju postpaid uslugu na našem tržištu. Zameram im samo dve stvari: prvo - telefoni su im preskupi, drugo - kodirani su (što se npr. kod VIP-a retko sreće). Zato ja nikada nisam uzeo telefon, već imam "neobavezujući" ugovor.

N-tchbl
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 13. Dec 2007. 19:54

Post od N-tchbl »

Koliko vidim i kapiram, obe opcije (Omiljeni Broj i Dodaj Minute) vaze samo za pozive ka Telenor korisnicima jel?
I5700 Galaxy Spica w/ CM a8.3 | Kingston 4gb | Sennheiser CX 300

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

N-tchbl, naravno.

Nego da pitam, jel omiljeni broj po ceni od 290 din vazi samo za post paid korisnike? Ne mogu da nadjem podatak da li je samo za njih, jer vidim na portalu da je za pre paid i dalje 99 din ali svaki minut kosta 1 din.

Slika
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Za prepaid korisnike je način tarifiranja ostao isti, a to se ne isplati. Ustvari, prepaid se generalno više ne isplati, ni na kojoj mreži. Samo postpaid...

Odgovori