MNP krece 1. jula, da li cete ga iskoristiti?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge

Da li cete iskoristiti MNP?

Ostajem na MTS-u
13
24%
Ostajem na VIP-u
13
24%
Ostajem na Telenoru
14
25%
MTS -> VIP
3
5%
MTS -> Telenor
3
5%
VIP -> MTS
1
2%
VIP -> Telenor
1
2%
Telenor -> MTS
1
2%
Telenor -> VIP
6
11%
 
Ukupno glasova: 55

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

iz vip-a cu preneti sinov broj koji je na moje ime. svi smo u mts-u pa cu i taj broj da prebacim, osim ako mi neponude nesto sto se nemoze odbiti:)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Započinjem testiranje VIPa u kućnoj radinosti gde mi je na mt:su u najgori signal, i interneta na par čestih destinacija i onda se konačno odlučujem, i ako se nešto ne promeni mnogo samo je pitanje da li pp325 ili smart550(x2), a možda dotle i neku promociju ubodem :)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ne moze da se prebaci post na pripaid,ako si na Telenoru isto na Telenor,nego mora neka druga mreza,tako da cu verovatno da moj sporedni post paid broj na telenoru da sibnem na drugu mrezu,nije bitno samo da bude pri-paid. A i bas da vidim da li posle tri meseca mogu da se vratim na telenor i budem pripaid ili mora post ponovo,bas me zanima,probacu..
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Andrijano, znači Telenor ne dozvoljava prelazak sa postpejda na pripejd? Ni druga 2 operatera nisu rekla da može sa njihovog postpejda na njihov pripejd. Ta njihova logika mi je totalno debilna. Zar nije bolje da, ako je neko odlučio da pređe na pripejd, ga ostaviš kod sebe, nego mu dozvoljavaš da pređe kod drugoga? Bez MNP-a je to imalo smisla, a sada nema.smisla, a sada nema.

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Besmisleno je sto nije moguce preci sa postpaida na prepaid kod istog operatera!
Ja vec dugo placam samo pretplatu za Start na Telenoru za broj koji ne koristim i hocu da ga prebacim na prepaid. Ako mi ne dozvole prelazak, najlakse mi je da predjem na vip...

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Mezzano,debilizam tezak,jos sto je bio neki drzak operater kad sam pitao..jedini nacin je onaj da se napravi iz 1 u 2 ili u x pa iz 2 ili x u 1 :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Odgovori