Koji telefon radi i u americi?!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
bocar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2005. 11:44
Lokacija: Los Angeles

Koji telefon radi i u americi?!

Post od bocar »

Ja zivim u Los Angelesu i sad mi dolazi drugarica iz bg pa ocu da mi tamo pazari fon jel su ovde neki retardirani.Pa mi pomozite recire mi jel tri-band telefoni rade ovde ili mora da bude quad band?

Unadpred hvala

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Mora da bude quad band da bi radilo na vasim,cini mi se 850 mrezama,a takvih telefona je jos uvek malo pa bolje ipak kupi tamo neki.
Pozdrav 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Tri band telefoni bi koliko ja znam trebali da rade,ali Quad band ce sigurno raditi.Najbolje je da pojurish po internetu informacije o telefonima koji te zanimaju,idi na sajtove proizvodjacha,tamo najchesce imash informacije o tome gde su odredjeni modeli upoterbljivi u svetu!Koliko ja znam,ako fon ima opciju rada na 1900,trebalo bi da radi,znachi i tri band bi trebao biti dovoljan!

Ako greshim nek me neko ispravi,da ne zeznemo choveka!

Pozdrav! 8)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Ja koliko znam u Americi i Kanadi mreze rade na frekvencijama od 1900 MHz tako da bi tri-band telefoni trebalo raditi tamo.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Janka je u pravu,mreze tamo rade na 1900 MHz,uglavnom,mozda jedna ili dve jos koriste 850 MHz,u sta nisam siguran,nek me neko ispravi ako gresim :roll: :roll:

mandza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 00:23
Lokacija: BG

Post od mandza »

tri band ti zavrsava posao..nema potrebe da brines...bas sam dosao iz amerike i ja koji sam imao motorolu T720 dual nije mogla da mi radi a ortak je bio poneo se Z200 i njegov je radio...

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Evo jedna poucna tema sa mobtelovog foruma

http://forum.mobtel.co.yu/viewtopic.php?t=1798


obavezno procitati.

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ama svi quad band telefoni ce sigurno raditi u americi.Tj navise quad band telefona ima Motorola uzmi neki motorolin model. :wink: :wink: :wink:
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Odgovori