MMS problem

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

MMS problem

Post od Ninolina »

Da li se i vama desava da posaljete MMS, a da primaocu stize samo obavestenje da ima MMS, ali da ga pogleda na sajtu www.nesto...
Samo da napomenem da oboje imamo pidesene parametre za GPRS i MMS, i da je u pitanju 063 mreza...
Ima li neko neku informaciju, jer cak i na 063/9863 nisu imali odgovor.
Da li se to jos nekom desava???

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ti saljes sa 063 mreze ili ste oboje na 063?Ako saljete sa 064 na 063 i obrnuto onda je to normalno jer ovi idioti ne prihvataju MMS poruke sa konkurentske mreze!Jedino mozes slati onima sa tvoje mreze,ostali moraju da gledaju na internetu!
Tebi to i nebi trebalo da bude problem,na 6680 je dovoljna Opera da pogledas www.nesto... i vidis sta ti je poslato!
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa ja sam sa 6680 slala drugarici na neki drugi fon. Obe smo na 063 , a poznato mi je da sa 063 ne moze da prima na 064 i obrnuto. A i obema su podeseni parametri tako da ni u mobtelu nisu imali konkretan odgovor, vec da nam sigurno nisu dobri parametri. MMS je do sada isao bez problema...zato i pitam da li neko ima slican problem ili treba da kopamo po nasim telefonima u potrazi za resenjem... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori