Telenor/mt:s/Vip - postpejd/pripejd (2012)

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge

Moj "osnovni" broj je:

Telenor - postpejd
18
32%
Telenor - pripejd
3
5%
mt:s - postpejd
22
39%
mt:s - pripejd
0
Nema glasova
Vip - postpejd
13
23%
Vip - pripejd
0
Nema glasova
 
Ukupno glasova: 56

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor/mt:s/Vip - postpejd/pripejd (2012)

Post od miodrage »

varicak, Sa Smart-om se neces usreciti ako pises toliko poruka, jer je to najskuplji vid komunikacije. Onda uzmi bolje klasican postpaid na Vipu gde imas svega jednako. Ili, uzmi taj Smart 400 ali obavezno sa Internet dodatkom, bez toga to je samoubistvo.
Konkretno, ja sam zbog nedostatka minuta, a previse poruka presao sa mt:s na Vip Smart, i preporodio se. Ali to sam samo ja i moje potrebe, svaki covek ima drugacije potrebe, i prema tome sam svako kreira za sebe ono sto mu je najpovoljnije. Pre godinu dana sam tastu prebacio na Vip Smart sa Telenora (gde je imala neki prenesi paket), ali minuta nikad dosta, sada sa 1100 ima i vise nego dovoljno. Caleta sam pre 6 meseci prebacio u Vip, na Smart 400, ali on nema potrebe za vise, i kum moj je na moju inicijatovu napustio Telenor i presao na Vip Smart 1200+600 (50% vise).
E sad, ako tebi Telenor odgovara, pravi se kao da nista od ovog mog pisanija ne postoji :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Zaključana tema