Najpovoljniji postpaid paket danas?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Banega, pa i kad kažeš da ne radi od 20. do 10.-tog nisi u pravu jer se MTS zaista dosta popravio i Informacije o potošnji su dostupne do poslednjeg dana u mesecu i već od 3.-4.-tog u sledećem mesecu...:)

I hajde smanjite tenziju, potpuno bespotrebno se služite neprimerenim izrazima, da ne bi morali i ovde da brišemo neprimerene postove...:(
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

Ninolina, verovatno si sad popravili tu situaciju, ne sporim, ali im je za to trebalo 10 godina :blinky: Ja sam na mtsu bio od pocetka 2001, pa ti vidi. od 2006 na postpejdu, i od tada su me posteno nervirali. Ja stojim iza svega sto napisem, napisao sam svoja iskustva i misljenja vezana za operatere, Ako se to nekom ne svidja ne mora da me vredja da volim Hitlera, da nemam mozga i slicno.

Lep pozdrav Ninolina 8)

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Smatram da je neka tenzija bespotrebno ispoljena na ovom forumu,koji bi u principu trebao biti namenjen ljubiteljima mobilne telefonije koji se preko njega na neki nacin druze, :shock: .Ispostavilo se da smo zauzeli neke linije kao da maltene radimo u tim firmama i samim tim cuvamo svoja radna mesta.Iznecu svoj slucaj,jer bio sam korisnik sva 3 operatera.Prvo smatram da nijedan u urbanim sredinama i duz glavnih puteva nema problema sa prijemom i sa netom,svi su se popravili...Od 2001 godine nalazim se na postpejdu i od pocetka sam bio (prvo Mobtel)pa onda Telenor korisnik.Da mi je tada neko rekao,mada su i tada bili malo skuplji da necu znati sta sa brojem kad mi za 1 1/2 meseca istekne ugovor ne bih verovao.Prvo smatram da su stvarno preterali sa cenama i paketa i telefona,drugo na radnom mestu mi je 063 neupotrebljiv.Onda sam iz ciste radoznalosti uzeo Vip,jos kad se pojavio.Bio sam svedok rominga na teritoriji nase zemlje,jer u pocetku su stvarno koristili infrastrukuturu mts.To naravno nije uticalo na iznos racuna,jer tek su pocinjali i bili su spremni da idu i na svoj gubitak.Onda su se pojavili smartovi...gledano iz perspektive korisnika naviknutog na minute i sms,sama pojava Vipa sa paketima u kojima imate Mb bila je velika novina i drgoj dvojici operatera je trebalo malo vremena da se i oni "zavrte",a smartovi su to sve ispeglali na neki nacin i to je bilo malo cudno...E sad,ako uzmemo da nisu ama bas svi zaludjenici androida i da bi vise voleli pricati,onda je ispalo da je to pun pogodak,koji sms,koja provera mejla i ostatak za pricu...Medjutim imali su neke gafove tipa kazne za prevremeni raskid i famozni prestanak pretplatnickog odnosa i rekoh zbogom.
Sta sada...tu utrcava mts sa famoznom akcijom 50% bez uzimanja aparata.Pokrivenost na radnom mestu vise nego odlicna,net imam i u toj "vukojebini" i u gradu...Ali...svaka promena zahteva odlazak u poslovnicu,jer putem kol centra nemozete ama bas nista resiti,tamo cak kako je mislim banega naveo dva saltera a ono 15 ljudi ceka,onda aktivacija kartice,npr sa pripejda na postpejd moze da traje i 24 sata,ali molimo Vas,kada dobijete signal,dodjite da potpisete ugovor(koliko puta molicu lepo da dolazim)...Znaci svaki operater ima svoje pozitivne i negativne strane.Treba odabrati prema sopstvenim afinitetima,zelji i mnogo cemu onoga kod koga cemo biti,ovde izneti svoja iskustva koja imamo,jer nijedan nije zlatan.Ne zaboravite,sva tri zive od nas...Mozda sam nesto preskocio,mogao bih pisati dve stranice,malo bi bilo.Pozdrav svima.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

PetarI, ovo za prelazak sa pripejda na postpejd kod mt:s-a nije tacno. Nije potrebno dolaziti visie puta za potpisivanje ugovora. Ugovor se moze sklopiti u Beogradu na barem 10 mesta, kod sklapanja ugovora predas prepaid, dobijes postpaid karticu, koja se aktivira posle par sati (iznosim svoje iskustvo).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

tomas.hokenberi,ako bas kazes da nije tacno,onda znaci da lazem...13.01.2012 godine Mts poslovnica NS,objedinjujem pripejd 066 broj u vec postojeci Biznet(Vojska) tarifni profil,pri tom nezelim neki njihov novi broj i zato donosim svoj.U principu zamena kartice je prosla brzo,ali broj je bio aktivan tek predvece(mada su mi rekli da nece pre ponedeljka).Opet da bi ih ispostovao moram otici(jos jednom) da potpisem ugovor da bih ispostovao radnicu na salteru.Mislim da je moj prethodni post malo pogresno protumacen...samo sam tek ovlas nabacao od sva tri operatera po neki minus,makar u mom slucaju,ne ulazeci bas u sitnice,a vi moderatori,ne dolivajte ulje na vatru,pale su teske reci...nemojte tako bas na prvu. 8)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

PetarI, to nije regularna procedura. Trebali su da ti daju odmah da potpises ugovor, novu karticu i to je sve.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Post od dusko1122 »

U bre,tek sad vidim da se moja tema razvukla :P

Inace da kazem da sam prezadovoljan sa paketom koji sam uzeo,300min,500 ili 600sms-a i 600mb neta,sve radi savrseno,jedino sto mi jos uvek nije stigao racun za decembar :blinky:

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Post od amilie »

dusko1122, to je MixNet M? I ja hoću taj da uzmem sa ugovorom to je 560 dinara za 300min, 600por i 600mb. Previše jeftino. Stvarno extra ponuda. Sad me zanima da li se nepotrošeno prenosi u naredni mesec?

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

amilie,da,prenosi se u naredni mesec.

Ovaj tarifni profil Vam omogućava i da saobraćaj uključen u mesečnu pretplatu koji niste potrošili u tekućem mesecu iskoristite u narednom mesecu.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Post od amilie »

Čula sam da u telenoru to prenošenje radi samo prva tri meseca? Da li je to istina? :o .

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Preneseni saobraćaj važi 3 meseca. Ako nešto ne iskoristiš u martu, imaš mogućnost da iskoristiš do juna, dakle april, maj i jun. Jula ti se briše, ako ne iskoristiš.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Pa toli mts josuvek daje 50% popusta na ugovor od 2 god. bez telefona. Ako je to jos uvek aktuelno znali se do kog datuma. Ako potraje do jeseni eto i mene kod njih.

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Post od amilie »

mezzano, znam to da se prenosi u naredna 3 meseca, ali sam čula da se prenosi samo iz prva tri meseca a kasnije ne.

Deksi, traje do 30. juna.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Deksi,kako je krenulo,99% ce to postati (ostati) kao standardna ponuda. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Post od amilie »

I treba da ostane kao standardna ponuda. Kad možeš dobiti telefon za dinar, zašto da ne daju i neku pogodnost onima koji već imaju telefon.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

amilie, minuti i ostalo se prenosi stalno.
Fox, daj boze da ostane tako .

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od dusko1122 »

Moram ponovo da aktiviram ovo,ugovor mi istice krajem meseca,na preporuku mnogih uzeo sam Mix Net M na godinu dana a cena je bila 50% niza od pune cene.
Da li jes uvek imaju tu akciju ili je to gotovo?
Moram da planiram sta dalje.
Znaci ovo od 300min sa 600sms-a i 600mb za nepunih 600din mesecno meni je zavrsavalo posao za ovih 12 proslih meseci,nesto sam malo gledao sajt mts-a i nisam primetio da to jos uvek ima.
Od Mts-a mi je stiglo neko pismo za ugovore na 24meseca i telefone od 1din i za specijalne popuste na mesecnu pretplatu,gde su te cene za te specijalne popuste?

Koji je danas najpovoljniji postpaid paket?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od miodrage »

dusko1122, i dalje ta akcija postoji, i traje do 31.12.2012. zvanicno. E sad, hoce li ili ne produzavati, mislim da ni oni sami jos ne znaju. Ako budu, imace dobar profit, ako ne, pucace sebi u nogu.
Najpovoljniji postpaid paket? Hmm... tesko za definisati.
Ako zelis da imas minute, poruke i net, a vise kuckas nego sto pricas, onda je mt:s MixNet prava stvar, a pogotovu odnos ulozeno/dobijeno. Ako ti pak treba vise prica pre svega, pa onda sve ostalo, kao meni, onda je Vip Smart neprikosnoven.
Teoretski gledano, po meni trenutno najjaca stvar je Vip Smart 700 +50% i ako jos nekome treba gigica neta za dodatnih 500 kinti... Mislim da nema bolje! Ali to je ono za bas heavy usere, za prosecnog ce biti dovoljno i bez te gige neta. Naravno za iste pare kod mt:s se dobije 600 min, 1500 SMS i 1500 MB, pa sad kome sta treba. Meni treba prica, ponekad i vise od tih 600 minuta, a poruka mi treba do 150 mesecno. Ostalo ide na net.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Layne_Staley »

Meni treb prica.. i net.. i poruke... heavy sam user... potrosim po 900 minuta i po 1700 poruka.. net sam samo jednom uspeo da sprzim 2 gb, kada sam shareovao net na laptoo jer mi kici nije radio net..
Ali ja ti dzaba pricam kad moram da budem kod telesmora zbog ugovorne obaveze.. Uzmi mts cini mi se da najbolje pakete imaju sad... Mada ni vip nije los, vidis sta ti miodrage kaze :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od miodrage »

Layne_Staley, za tebe definitivno mt:s jer ti cepas po porukama koliko ja ne posaljem na godisnjem nivou :D Cim ti se zavrsi ugovorna obaveza bezi kod Telekoma, to ti je jedini spas :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori