Najpovoljniji postpaid paket danas?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Layne_Staley »

miodrage, znas kako... to je problem... svi u porodici su mi telenor i nece da predju (cale nece da se zamara oko toga, mada ih je sad zvao skoro i naduvao, sto mi je cudno za njega da ga interesuje to, jer ima posla preko glave).. Devojka mi je telenor (pod ugovorom jos godinu i 8 meseci) i 5 najboljih drugara telenor.. E sad da nosim 2 telefona gde ce jedan biti mts a drugi telenor, ne mogu stvarno..
Solomonsko resenje (ako se uopste moze tako nazvati) je da uzmem najskuplji paket koji postoji u Telenoru jer sad gorim preko 6k (vec sam rekao 100 puta, ubice me ljudi ovde).. Sta da radim.. A hocu i kevi da kupim telefon na svoj broj jer ona ima neki paket u Telenoru koji samo ima ona i jos mozda par ljudi, jer je drugi korisnik mobtela (broj se za 1 cifru razlikovao od broja BK televizije, pakao smo imali koliko su naz zvali za marketing, tj nju zvali), i da bi uzela telefon mora da predje na aktuelne pakete, sto njoj ne odgovara (vidis kako je to, daju ti kao premium paket a ovamo te zavrnu na drugoj strani)..

Raspisao sam se, ucim pa se nerviram :) Sve u svemu , ne gine mi najskuplji paket... Sta da se radi...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od miodrage »

Layne_Staley, a sto ne predjes u Vip, i uzmes najskuplji paket i bilo koji telefon za dinar i imas vise nego sto Telenor ikada moze da ti ponudi za te pare? To bi bila moja logika!
Ajde da racunamo - Telenor daje 2200 minuta i poruka za 4057 dinara
Sa druge strane Vip daje 5000 Smartova za 4490 din, plus sada jos 2500 smartova sto je 7500 smartova, to niko normalan ne moze nikad da potrosi! A ako ne uzmes telefon, onda mozes poprilicno dobro da prodjes, prakticno za 3000 din ovo da dobijes. Ustedeces za godinu dana oko 300 jura, sto ostavlja mogucnosti za pristojan telefon kevi :D
Ne reklamiram Vip ni nikoga, samo smatram da je ovo ponuda godine trenutno.
Ova ponuda cak tuce i mt:s, jer tamo sa 50% popusta za 2400 din imas samo 2000 minuta, 10k sms i 10 gb neta. Ja uvek gledam da je prica najvaznija stvar, ostale usluge su mi manje interesantne.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Layne_Staley »

miodrage, sto je najgore, ja u telenoru imam 1200 minuta i 3000 poruka (jer bi uzeo najskuplji prenesi i sufruj).. to je jos manje nego sto si napisao.. Ali su mi svi moji koje najvise zovem telenor (kad, ako ikad skrcam 1200 minuta, ostaje mi onih 3000 u telenor mrezi koje je nemoguce potrositi)... A i devojka sa kojom se cujem preko 50 puta dnevno na po minut-dva, mi je telenor, tako da mogu omiljen broj da uzmem tu..

Znam da ne reklamiras VIP, znam da zelis da pomognes samo (i za to sam ti jako zahvalan) ali izgleda da mi je samo ostalo da ostanem u Telenoru i cutim (jer imam onu ugovornu obavezu na 12 meseci do juna sl godine, na sta su me navukli ko vestica ivicu i maricu na cokoladu)

Hvala ti u svakom slucaju!
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Andrijano »

I kod mene slicna situacija,od mnp-a se nije mnogo promenila,uglavnom u imeniku telenor brojevi..a oni ljudi sa kojima se najcesce cujem su svi telenor, i kad potrosim ove moje minute imam u mrezi.

Istice mi ugovor za neki dan pa cu videti,moram da vidim i sta nude za jednu godinu,a da se ne uzme telefon,jer nekao dve godine su ipak dve godine,svasta moze da bude,mozda i neki lte,ali njega cenim za odprilike dve godine da ce biti komsrcijalan.

Inace drug im je pustio mejl u ponedeljak ujutru,da bi presao u drugu mrezu,pa da vidimo da li ce da odgovore i sta nude.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Layne_Staley »

Andrijano, mislis da ce LTE doci kod nas u skorije vreme ? Ne znam ... :(
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od dusko1122 »

miodrage napisao:dusko1122, i dalje ta akcija postoji, i traje do 31.12.2012. zvanicno. E sad, hoce li ili ne produzavati, mislim da ni oni sami jos ne znaju. Ako budu, imace dobar profit, ako ne, pucace sebi u nogu.
Najpovoljniji postpaid paket? Hmm... tesko za definisati.
Ako zelis da imas minute, poruke i net, a vise kuckas nego sto pricas, onda je mt:s MixNet prava stvar, a pogotovu odnos ulozeno/dobijeno. Ako ti pak treba vise prica pre svega, pa onda sve ostalo, kao meni, onda je Vip Smart neprikosnoven.
Teoretski gledano, po meni trenutno najjaca stvar je Vip Smart 700 +50% i ako jos nekome treba gigica neta za dodatnih 500 kinti... Mislim da nema bolje! Ali to je ono za bas heavy usere, za prosecnog ce biti dovoljno i bez te gige neta. Naravno za iste pare kod mt:s se dobije 600 min, 1500 SMS i 1500 MB, pa sad kome sta treba. Meni treba prica, ponekad i vise od tih 600 minuta, a poruka mi treba do 150 mesecno. Ostalo ide na net.
A jel moze link ka akciji sa 50% manjom pretplatom? Pokusao sam da nadjem na sajtu vest ali je nisam pronasao.
Meni je taj paket sa 300min ,600sms-a i 600mb zavrsavao posao,jos plus sve to je bilo 600din. Dakle ako ima sve to opet onda cu da produzim,600din za mob mi je dovoljno da dajem,da li se dobijau dodatne pogodnosti ako potpisem ugovor na 2god umesto na jednu?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od miodrage »

dusko1122, izvoli

Kod: Obeleži sve

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/promocije/zelim-bolje-od-dobrog!.1979.html
Ponavljam ti, tebi ako je MixNet M koji koristis, zavrsavao posao, nemoj da ga menjas. Ovo su sve alternative!
Moras da znas sta zelis kao i koje su ti potrebe.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od dusko1122 »

Ja sam se izgleda pogresno izrazio,meni je trebao link ka MixNET M paketu sa 50% popusta.

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od d27 »

Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Lela »

50% popusta imas u ''promocijama'' sa datumom od pocetka ove godine...

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od dusko1122 »

Hvala svima,to je to.
A koja je razlika kad se uzme ugovor na 2 godine od godinu dana?
Jel daju neki krs telefon uz to?

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Layne_Staley »

Samo se cena telefona razlikuje.. nista vise.. skuplji je uz ugovor od 12 meseci...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od dusko1122 »

Cekaj,znaci ja uz ugovor na 2 godine i uz pretplatu od 50% nizu
mogu da uzmem i neki ozbiljniji telefon?
Ako je ovako kako sam napisao ja to nigde nisam nasao na njihovom sajtu.

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od Ceftriaxone »

Наравно да не можеш. Или телефон или попуст.
ex ivan87

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od dusko1122 »

A da li postoji neka razlika kad se uzme 50% popust sa ugovorom na jednu ili dve godine?

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Najpovoljniji postpaid paket danas?

Post od m@c|-|oR »

dusko1122, da - postoji. U trajanju popusta. :)
Ozbiljno, nakon isteka ugovorne obaveze se vraćaš na važeće cene, znači nemaš popusta.
Ako se dovumiš da li da se vežeš na 1 ili 2 godine, ja ti predlažem da odmah uzmeš dve godine, jer će teško neko imati povoljniju promociju u narednom periodu.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Odgovori