Koji je vaš operater?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori

Koji je vaš operater?

Telenor postpaid
40
24%
Telenor prepaid
6
4%
VIP postpaid
39
23%
VIP prepaid
7
4%
MTS postpaid
64
38%
MTS prepaid
13
8%
 
Ukupno glasova: 169

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji je vaš operater?

Post od Nenad-77 »

Samo 20 posto popusta kod telenora ako se neuzima telefon,stvarno sramota od telenora em sto daju manje od konkurencije em daju samo 20posto popusta pa nisu ti njihovi minti poruke i megabajti toliko zlatni.Kod mts kad odes kao nov korisnik odmah imas 50 posto popusta ako neuzimas telefon.Najbolje da promenis operatera ako hoces,jer ti biras svog operatera koji ti je najpovoljniji.Ja sam preneo broj iz telenora u mts uzeo 50 posto popusta i prezadovoljan sam.Mada imam drugi broj kod mts koji ima 50posto popusta vec 2god i okej su.Ja sam hvala bogu telenor zaobisao u sirokom luku i nikakvu saradnju necu vise sa njima.Zato gledajte ko vam najvise nudi za iste pare mts vip ili telenor.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: Koji je vaš operater?

Post od Ensiferum »

Nenad-77, u potpunosti se slažem komšija! :D Elem, za velike trošadžije uveli su i 50% popusta na Meganet tarifu, što je zaista sjajna ponuda! 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koji je vaš operater?

Post od Sale_M »

Nije mi jasno,2 broja imam na postpejdu i da dobijem samo 20 posto popusta :dry:
Presao bi u mts,ali sam se jos davno sa njima nesto gadno posvdjao,tako da to odpada :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji je vaš operater?

Post od Nenad-77 »

bolje zakopaj ratne sekire i predji u mts gledaj sta je tebi povoljnije i isplatljivije i gde dobijas vise za svoje pare.Telenor te na neki nacin podcenjuje sa tim 20 posto popusta i mislie da svako mora da koristi njihove usluge i da su iznad svih kad su tako skupi i nepovoljni.Predjes u mts i uzmes 50 posto popusta,kud ces povoljnije.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Koji je vaš operater?

Post od toda81 »

I ja imam dva br u telenoru i za oba dobijem za produzenje ugovora po par desetina minuta u mrezi i to je sve. Juce sam isao u telenor da pitam da li moze da se izvrsi aneks ugovora posto sam pre godinu dana kupio s2 i ugovor mi vazi jos godinu dana. Hteo sam da kupim note2, ali su mi rekli da to ne moze dok mi ne istekne ugovor sa prvim telefonom ili mogu da otkpim taj stari ugovor ili da uzmem jos jedan broj. Sve to je smesno. Sta ce mi jos jedan postpaid br kad ih imam vec dva komada. Mislio sam da postoji mogucnost da uzmem n2 i da oni odrade aneks ugovora i da mi produze automatski ugovor za jos dve godine, tj ova jedna godina sto mi je ostala kod njih, plus dve godine koje bih dobio kupovinom note2 , znaci ukupno 3 god, ali na zalost kod njih nema matematike i nista od toga, a skoro sam deceniju u njihovoj mrezi na postpaidu. Mrzim ih, ali ne mogu od njih jer kao sto sam vec negde pisao u selu gde zivim i radim postoji samo telenor mreza
Note IV N9100 dual

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Re: Koji je vaš operater?

Post od AquaZX »

Prodaj s2 u kupi n2 preko oglasa, sto komplikovati ugovorima.

Ne mozes da izdrzis jedva i 1 godinu, a znas gde su 3 godine covece :)

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji je vaš operater?

Post od Nenad-77 »

Svaki operater mts,vip,telenor gleda da zaradi na nama korisnicima.E sad i ja gledam za svoj novac koji im dajem koji ce operater da mi ponudi najvise to jest koji je najpovoljniji.Za mene je mts,vip pa na kraju telenor koji je naj nepovoljniji to jest naj skuplji za iste pare dobijam dosta manje to nema nigde nego samo kod nas.Telenor daje na kasicicu min i mb.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: Koji je vaš operater?

Post od lesa0208 »

hahaha ovaj Telenor je tolki smrad od operatera da to nije normalno... Drugar koji je dobio popust na pertplatu 20% umesto toga su mu dali neki manji paket na kome uopste nema net i naravno decko nije znao nego je koristio mobilni kako ga koristi svaki dan i racun za par dana je nabio na par hiljada dinara na sta mu je telenor rekao da to mora da plati, jer nece da priznaju da su oni pogresili...

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Koji je vaš operater?

Post od antec »

'al bar im logo nije los, eto ko voli plavu boju i ima pare moze se zbog toga odluciti.
Naravno ima ljudi koji su prinudjeni da koriste ili im stvarno odgovara (njih nema puno).

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Koji je vaš operater?

Post od Lobachewsky »

lesa0208 napisao:Drugar koji je dobio popust na pertplatu 20% umesto toga su mu dali neki manji paket na kome uopste nema net i naravno decko nije znao nego je koristio mobilni kako ga koristi svaki dan i racun za par dana je nabio na par hiljada dinara na sta mu je telenor rekao da to mora da plati, jer nece da priznaju da su oni pogresili...
lesa0208, to su i meni bili napravili!

Prebacili me bili na neki budjavi paket bez interneta, sva sreca pa sam ja ovako sumnjicav po prirodi i provalio sam odmah posle pola sata 'gresku', pa mi nisu dinar skinuli.
Brzo se vratim, kad ono medjutim, ne mogu '100 puta mesecno da menjam paket' :x Znaci pali su mi pravo na volej :chytry: Pritegnem ja njih, trazim da storniraju promenu, sve ljubazno (a u meni hulk vec pi*di sto ga ne pustam napolje) :D ... - medjutim, kao ne moze to ona, mora momak koji mi je promenio paket, a on zavrsio smenu, a sutra nedelja, znaci tek u ponedeljak! Polako, ugasim ja fon (inat, sta li, u fazonu necete vi meni dinar uzeti za nesto sto ja ne zelim da vam platim) i dodjem ja u ponedeljak, tamo taj momak, i promeni on meni ponovo paket - ovaj put u koji sam ja hteo - Prenesi i Surfuj 500.

Ako mislite da je ovde bio srecan kraj, varate se - ovde tek pocinje drugi deo trilogije! :uhuh:

Dodjem ja kuci, ubacim karticu, proverim megabajte - tu su, pogledam paket - moj je, proverim stanje - 0 dinara, i - 450 minuta! Odakle 450 minuta na prenesi i surfuj 500?!! :blinky: :o
Nista, zovem ja korisnicki, objasnim im sve, kaze zenska meni - rade neko unapredjenje sistema, i da je to neka greska, ali da se ja time ne opterecujem, neka slobodno trosim (!!!). :blinky: I ja kao, cekajte, da li to znaci da cete vi ustvari tih 300 minuta preko da me castite? Devojka se, ko mona liza, misticno nasmeja, i kao - pa prakticno da. I ja, okej, hvala. :P A ona ce, ali evo, mogu da vas pozovem kasnije da proverim tu informaciju jos jednom. Ja kao, okej, neka bude sve regularno.
Zove ona mene par sati kasnije i kaze da je ta informacija potvrdjena, u fazonu 'u zdravlje da ih potrosim, ipak telenor ne casti svaki dan'. :)

Treci deo trilogije... :|

Uzivancija. Vracam pravdu za ono sto su me zeznuli na pocetku (a vala i za sve ove godine bez promocija i popusta, a preskupih telefona :roll: ), razgovaram, cedim do poslednjeg minuta :D Medjutim, u sebi me nesto kljuca, u fazonu, telenor je to, taj nikome nista nije poklonio za dzabe. Ali rekoh, pravda je vec pobedila, telenor je pokorno priznao :D 8) Nastavim ja da trosim paket, ipak je sve okej, sta se tripujem koj moj. Zena potvrdila.
Kraj meseca, presek, stize racun! Šok! :shock: Umesto oko 1000 dinara, stize 2300! A pa ma*u vam kapitalisticku! Ovo vam nece proci!

Napisem zalbu. Ipak je pero ubojitije od mača. Odnesem u telenor pordavnicu na ruke, da im vidim face. Posle 6 dana stize koverta na kucnu adresu. Odgovor.

Slika

Molim lepo, hvala lepo. 8)

Elem, koja je poenta ove divne price pred spavanje za lep san. :) Ako tvoj ortak misli da je i trunka pravde na njegovoj strani, i ako misli da postoji i trunke osnova za to sto se buni, nek napise zalbu. Jeste da je ovo situacija "kadija te tuzi, kadija ti sudi", ali veruj mi ne mogu oni da dozvole sebi taj luksuz da se bas toliko bahate, posebno jer i mts i vip imaju mnogo bolje ponude. Bahate se samo pred bespomocnim babama, kao kontrolori gsp-a. Pa ako prodje prodje.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Koji je vaš operater?

Post od Fox »

Lobachewsky,interesantno,ako sam dobro razumeo,iako su doneli,po tebe najbolju odluku,oni ne priznaju gresku.
"...Mozete biti sigurni da je racun tacan...Uprkos navedenom,Telenor je doneo odluku o usvajanju reklamacije."
A iznad:
"...uticala je na povratnu informaciju na upit o trenutnom zaduzenju...i koja cesto nije pokazivala realno stanje."
:uhuh: :dry:
A za "gospodu" iz korisnickih servisa i njihovu "informisanost",mislim da je suvisno bilo sta reci. :wacko:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Koji je vaš operater?

Post od miodrage »

Strasno!!! Oj Srbijo medju sljivama, drugo se nema sta reci!
Posto smo videli da samo treba biti uporan, i ponekad bezobrazan u ostvarivanju svojih prava, samo napred i osuti paljbu po svima.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji je vaš operater?

Post od sugarcoated_ass »

Pa pokazali su kakvi su i samim onim nasilnim dizanjem cena Prenesi i Dopuni paketa, a korisnije koji su bili na starim Prenesi paketima su prebacili na nove bez saglasnosti korisnika...

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Koji je vaš operater?

Post od fannY »

psyhound, tacno tako,zato sam se i prebacio u mt:s.Pokazali su se definitivno kao najgori operater.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Koji je vaš operater?

Post od PetarI »

Ima jedno tri godine, najmanje kako sam,slobodno mogu reci prvi poceo pisati o tome kako su Telenorovi paketi preskupi,bez obzira na hvalisanje "pametnom mrezom".Usledilo je pljuvanje sa svih strana,vernih korisnika,isti sam i sam bio,postpejd od 2001 godine...da bi polako ljudi postali svesni da niko nemoze da ih iskoristava za njihove pare i da bez obzira na MNP mogu da prelaze gde im u tom momentu najvise odgovara.Sam MNP je doneo vlasnistvo nad brojem.Nazalost Telenor je ostao na istim pozicijama,da covek ne veruje da u njihovom upravnom odboru sede ljudi bez sluha.Sto je jos gore izgleda da im je i signal postao "selektivan" i da je jako los u "rubnim" krajevima.Ocito je tamo gde nema interesa nema nikakve a ne pametne mreze.Nije mi jasno kako onda ostvaruju toliki profit.Nezelim nikome zlo,ali u isto vreme Telenor CG radi sa velikim problemima i stalnim otpustanjem,zenina sestra radi u korisnickom pa mi dodje kao insajder.

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Koji je vaš operater?

Post od antec »

Pa eto, zalete se ljudi da uzmu telefon jer sad je u modi da se ima dobar telefon pobogu, kako to ne znas. Ako nemas dobar telefon onda si varvarin. S obzirom da im je ovaj popust koji su imali i koji valjda jos traje bio najveci do sada verovatno su se obezbedili na jos dosta vremena.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji je vaš operater?

Post od sugarcoated_ass »

Ja sam uzeo u martu prosle godine broj u Telenoru jer su me privukli sa onim omiljenim brojevima i uzeo sam najnizu tarifu. Mogu reci da mi se zaista isplati i ja se licno ne zalim, ali posmatram sta se desava i to mi se uopste ne svidja... Meni vise ide na Q Vip kom placam 1600+ din mesecno i stalno imam nekih problema sa njima u zadnje vreme. :dry:

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji je vaš operater?

Post od Nenad-77 »

svratim danas u poslovnicu telenora da uzmem racun za jun da platim sta im dugujem jer sam od 1 jula na mts i dok sam cekao da mi popuni onaj papiric sa brojem tek rac i poziv na broj mene zaposlena u poslovnici pita zasto sam se doneo odluku da prenesem broj kad telenor ima dobre i povoljne pakete jeftinije telefone i sve fensi modele i da su samo najbolji u telenor mrezi ja joj lepo kazem da nemaju ono sto meni treba i sa svojim ponudama nisu uspeli da me zadrze u mrezi.Ja joj lepo kazem da necu nimoga da molim za 50 posto popusta kad im dajem svoj novac.Mts ima tu opciju i to mi odgovara odnos cena dobijeno i molim vas gospodjo ili gospodjice nemojte mi kvariti dan i raspolozenje sa vasim glupim izjavama ili nekakvim reklama kad ste postali derikoze i najgori.Uzmem onaj papiric i cao izadjoh iz poslovnice.Zamislite samo najbolji su u telenor mrezi,kakva glupost.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Koji je vaš operater?

Post od toda81 »

Covek moze da izgovori takve gluposti i nebuloze da posle izgovorenog jedva ostane "ziv"
Note IV N9100 dual

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji je vaš operater?

Post od Nenad-77 »

U telenoru vipu i mts ima svakakvih zaposlenih od neznalica isfuranih a ima i onih koji su dobri u svom poslu.

Odgovori