MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MTS novosti

Post od m@c|-|oR »

Nisam video lepo sa telefona - imaju li fiksna + mobilna u ponudi za bocu 2.

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS novosti

Post od pelleruma »

...bio sam u Box-u 4 za 3.200 din i onda pidigose na 3.600,a kao daju mi holjade i milione minuta u Mts mrezi, koji mi ne trebaju. Tako da sam uzeo kod njih paket koji mi pase po potrosnji, a kod Kopernikusa internet i tv(pored Arena, tu je i daleko bolji Sport klub, takodje N1, Cinemania..., meni mnogo bolja ponuda tekevizija), a da ne govorim da relativno cesto su mi programi zamrzavali, tako da sada za tih 3.200 sam mnogo zadovoljniji,a oni neka uzmu i telekom Zimbabwe sto se mene tice...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Pridruživanjem mobilnih linija (do četiri) BOX 4 paketu, možete da ostvarite i poklon 100 GB zajedničkog 4G interneta. Ovaj bonus se dodeljuje mesečno na zajedničko korišćenje svim mobilnim linijama, osnovnoj i pridruženim linijama (maksimalno pet mobilnih linija). Pravo na mesečni bonus ostvarujete pridruživanjem prve mobilne linije BOX 4 paketu.
Ovo deluje zanimljivo.

Mačor, ovde im je kompletna ponuda.
https://www.mts.rs/privatni/box/cenovni ... lna-ponuda

Iako se ne slažem sa Nikolom kako je MTS sve bolji. Sad sam u Mix S tarifi, a njoj "ekvivalentna" Morava 2 je nešto slabija, a skuplja. Mix S 800 dinara, a Morava 2 1.050 dinara. Bezobrazni su.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: MTS novosti

Post od Roda92 »

Ja cu najverovatnije preci na mts box4. Kako u sbbu placam 3500rsd vec godinama bez ugovara (istrekao ugovor i nisam nista potpisivao, dodavao odavno, godinama), a u mtsu mi istice ugovor za mobtelefon, fina prilika da povezem sve za 3700rsd i plus dobijem 100gb za jos cetiri broja i 6 meseci po 1rsd pretplata.

Ono sto me zanima ko ima neki box paket kako se vrsi instalacija, jel ima mnogo kablova (kod sbb minimum imam), jel se dobija kod mtsa neki wifi modem?

Hvala drustvo na odg

P.s. samo ne znam kako cu bez sportkluba, ali nesto dobijes, nesto izgubis, ne ide i jare i pare..

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Dobiješ modem za net, i on ima i WiFi. U modem idu kabel od telefona, i kabel za napajanje. Dobiješ u taj uređaj za TV, a za njega imaš kabel za napajanje, kabel od modema do tog uređaja, i HDMI kabel od njega do TV-a. Plus kablovi naravno od modema do kompjutera. Dođu njihovi majstori, i namontiraju ti i podese sve što treba.

Da, i kod mene mislim da je u okviru pretplate maksimum jedan TV, a za neki dodatno televizor bi trebao da doplatim nekih 100-200 dinara mesečno. Nisam siguran da li uz Box 4 dobijaš mogućnost da imaš TV na 3 TV-a. U tom slučaju ti trebaju tri ta uređaja za IPTV.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: MTS novosti

Post od Roda92 »

@Gari Hvala na objasnjenju sve mi je jasno.

Za 3699rsd skroz korektna ponuda.

conscript
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 01. Okt 2015. 20:59
:: Sony Xperia U

Re: MTS novosti

Post od conscript »

Šta je sad ovaj Net Limiter, i zar to nije bilo besplatno do sad?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od Ninolina »

conscript, jeste do sada bilo besplatno ali sa uvođenjem novih tarifa uveli su i ovo. :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Moze pojasnjenje oko net limitera?
Zena narucuje tarifu pa da znamo, treba li se ukljuciti, sta predstavlja tacno?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Uključena je po automatizmu. Ako joj nije dovoljno to što dobija u paketu i/ili misli da će probiti paket, neka ga ostavi i biće joj naplaćeno 99din. Ukoliko joj je pak dovoljno interneta koji dobija uz paket, može da ga isključi pa da ne baca tih 99din svakog meseca. Može da ga isključi odlaskom u poslovnicu, pozivom na 064/789, preko mejla ili chat-a na sajtu.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: MTS novosti

Post od Nikola Vapa/CA »

Kao korisnik Sbb nisam mogao koristiti sportske kanale Arena sport, dok Mts sve to ima. Izgleda da niste do kraja citali ponudu, pa ste prevideli, dva stb boxa free, pa free razgovor sa fiksnom i mobilnom mrežom neograničeno sa fiksnog, pa gb za dodatne brojeve, pa konačno sredjena aplikacija tv go za više uredjaja, 6 meseci po dinar... . Preporučiti mi ko ima bolju ponudu?
https://www.mts.rs/privatni/box/usteda-uz-box/novo-box4

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Ima mts još bolju ponudu sa onim "obojenim" box 4 paketima. Beli, plavi, crveni i zlatni.
A za ostale bez fiksnog telefona, imam neki insajderski info, tako da se strpite još malo i biće još novina ;)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Videh sada cene za optičke net pakete... Da nisu malko preterali? :lol: Mislim 3.400 samo za 150/20 net? Nije da se bunim zbog sebe jer mi bi svakako imali 50% popusta kao i sada na običan net paket, ali kad vidim kod drugih šta daju za iste pare... :lol:
Još koliko vidim uslovljavaju i da se uzme fiksni telefon uz optiku što mi je totalno idiotski.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Istice mi za 60 dana famoznih 100GB gratis, znaci treba da se pripremam za potpisivanje ugovora. Ono sto sam se zeznuo jeste sto sam potpisao na 1 godinu, mislio sam da ce za godinu dana izaci neka bolja promocija i povoljnija.
E sad trazim nesto za 1000 din, i pitam vas sta moze da se izboksuje u komunikaciji preko maila sa mts-om? :)
Trosio sam maksimalno 7gb mesecno i to kad ni ne palim wifi, a imam wifi i kuci i na poslu. Znaci da bi mi odgovarala Omorika 1 uz koju imam 4gb
E sad oni meni daju neograniceno sve redom sto mi ni ne treba, najbolje bi bilo da mogu da spustim na 800 pretplatu i da nemam neogranicene sms i min, a da zadrzim internet.
Verovatno cu i potpisati omoriku 1, a cisto me zanima da li moze neka povoljnost da se dobije od njih na onu foru raskida ugovora i slicno
Posto VIP nudi NEO 5GB za 1000 din dok mts 4gb 1100.
Poslednja izmena od darkonda u Pon, 24. Dec 2018. 20:20, izmenjeno 1 put ukupno.

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: MTS novosti

Post od artifex »

Probaj da pripretis raskidom, vidi hoće li ti ponuditi bolje uslove. Ako ti ne daju ništa,predji u vip i uzmi dodatan 1Gb.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Ja da sam u toj situaciji uzeo bih Omoriku za 1.100 ako moze da se zadrzi 100GB ako ne moze onda bih otisao u VIP

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MTS novosti

Post od m@c|-|oR »

Odavno više nema promocije od 100 gb.

Sada najviše može da dobije.3 pretplate za 1 dinar i nešto gb preko paketa koji odabere.

Eventualno ono za YT, TW, WA,...

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Re: MTS novosti

Post od joejoe »

darkonda napisao:Istice mi za 60 dana famoznih 100GB gratis, znaci treba da se pripremam za potpisivanje ugovora. Ono sto sam se zeznuo jeste sto sam potpisao na 1 godinu, mislio sam da ce za godinu dana izaci neka bolja promocija i povoljnija.
Heh, dvaput sam pogledao da nisam ovo ja postovao, identicna situacija, samo sto je 43 dana do kraja ugovora.

Ne verujem da ce mts da dopusti produzenje pod postojecim uslovima, znaci meni sleduje vip KućniNet XL i najjeftiniji NEO, tj. NEO 2 (sa 4 + 1 + 20 GB na telefonu), za 1699 + 999 rsd. Osim ako mi ne daju neki popust za ovu reklamu..

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Poslao sam im mail, da mi daju moravu sa 4gb neta ili omoriki1 ali za 1000din, to je 50% popusta.
Kontam da ce me odbiti, ćeraćemo se :)
Vip ima za 1000 din 5gb

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MTS novosti

Post od m@c|-|oR »

Kad ti istekne ugovor, idi u VIP i podmesi zahtev za prenos broja.

Zvaće te neko sigurno i nudiće ti povoljnosti. Tada možeš da se dogovaraš sa njima.

Sve pre toga je besmisleno.

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Odgovori