MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Putujem vozom Batajnica-Beška, na pola puta nema mreze... Sve ravnica nigde brdešceta!
A uzeo sam 100gb da imam dok putujem :D

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

Hahaha, ja idem ponekad busom Beograd - Valjevo i nema na nekim mestima ni 3g, zato ja smatram da dzabe 100gb kad nemas svuda dobru mrežu, a ni onaj sa kime bi komunicirao preko Vibera npr. Gledam da uzmem O-1 paket(omoriku 1) tu bar imaju neograničene minute, ali opet da mi telefon nije zaključan na mts jos par meseci, mozda bih i presao u Vip, stvarno ogromna razlika u pokrivenosti 4G, bar po onim mapama.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS novosti

Post od pelleruma »

Ma tako će vam duže trajati[emoji6]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od Drafer »

Ne može signal baš svuda da bude prisutan, naročito 3G ako u blizini nema naseljenih mesta. Me znam kako je sa drugim mrežama, negde kada odem u atar na štetu nekog muža na primer nemam ni 2G mrežu, nestane sve...

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
Android 12

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

NestorC napisao:Hahaha, ja idem ponekad busom Beograd - Valjevo i nema na nekim mestima ni 3g, zato ja smatram da dzabe 100gb kad nemas svuda dobru mrežu, a ni onaj sa kime bi komunicirao preko Vibera npr. Gledam da uzmem O-1 paket(omoriku 1) tu bar imaju neograničene minute, ali opet da mi telefon nije zaključan na mts jos par meseci, mozda bih i presao u Vip, stvarno ogromna razlika u pokrivenosti 4G, bar po onim mapama.
Nije ti baš ni sreća sa Vip-om.A te mape uopšte nisu merodavne što se tiče pokrivenosti.Više mu dodju kao epp.

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

Najbolja mi opcija onda da sutra uzmem preko neta O1 na godinu dana pa da vidim posle sta dalje, do tada cu moci i telefon da otkljucam pa mi to nece predstavljati problem.

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Za koji paket bi se odlucili kod mts bez telefona , Omorika 1 ili mix XL sa 100gb internrta tokom celog ugovora.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od Ninolina »

Nenad-7791, ja se već odlučila za XL sa 100 GB (dan pre nego što su objavili nove tarife) i nije mi žao jer mi je jedino NET bitan. Sada svakako ne postoji mogućnost za promociju 100GB, pa mi nije jasno zašto te to interesuje. :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Postoji mogucnost da se dobije promocija 100gb od xl paketa pa navise. Drugar je u pon 16 aprila stekao uslov 3 meseca ranije i hteo je mix xl sa 100gb neta , u mts mu kazu nemoze vise ta promocija prestsla da vazi nudili mu paket omorika . Posto nije hteo da pristane na omorika paket , lepo im se zahvalio na dosadasnjoj saradnji i naglasio da po isteku UO da na njega neracunaju vec se raspitivao o otkupu UO polovinom juna.Posto im je uputio mail i usmenim putem sopstio agentu sluzbe prodaje da je nezadovoljan sto je zakasnio sa produzetkom ugovora jer nije ispunio uslov pre 14juna . Danas ga zvali iz sluzbe za brigu o korisnicima da mu je odobreno 100gb svakog meseca uz mix xl paket tokom cele UO . Normalno covek jebpristao i danas potpisao ugovor za mix xl i 100gb svakog meseca tokom cele UO. Davali su mu omorika 1 i dve pretplate po 1 din , on je odbio i zrecito trazio xl sa 100gb bez pretplata za 1 din.Kad dodju u nezgodnu pozicijh mts malo popusti sa bi zadrzali korisnika. Ja sam vam rekao iskustvo lhudi oko mene koje je 101% istinito. Ja sam mislio da uzaludno pita da mu dodele promociju 100gb mesecno , ali bio sam prisutan kasa su ga zvali i eekli mu da moze da ode u poslovnicu i da produzi ugovor , plus su mu dodelili dvebpretplate po 1 din . Uglavnom bitno je da je castio pice zajecarsko .

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: MTS novosti

Post od staff »

Jel koristio neko roming paket mtel plus? Pise da je internet 0din ali ne pise koliko mb ili gb daju. Ne verujem da je neograniceno.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Neograniceno je, ja sam koristio pre 2 leta... 10 dana sam aktivirao bio

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: MTS novosti

Post od staff »

Ok, hvala. Meni treba za Bosnu. Koliko sam video vazi za celu Bosnu, ne samo za R. Srpsku.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: MTS novosti

Post od Sale_M »

Koristim ja svaki put kad odem u CG to,a idem svakih par meseci,extra opcija. :)

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

staff, Moj tast je to koristio kada je bio na moru u CG,svi se kacili na njegov mobilni hotspot! :D :D :D Pazi samo da ne prekoracis dane,tj pazi na trajanje dodatka.
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Svake godine aktiviram mtel dodatak na 30 dana. Sve je neograničeno prema mts i fiksnoj telefoniji Tekoma, kao i internet. Nema ograničenja. Od prošle godine počeli su da šalju sms sa upozorenjem kad ističe rok. To je isključivi razlog zašto sam ostala u mts-u.

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

staff napisao:Jel koristio neko roming paket mtel plus? Pise da je internet 0din ali ne pise koliko mb ili gb daju. Ne verujem da je neograniceno.
Neograničeno je, svake godine aktiviram tu opciju.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

staff napisao:Ok, hvala. Meni treba za Bosnu. Koliko sam video vazi za celu Bosnu, ne samo za R. Srpsku.
Ako misliš na mtel to je Crna Gora paket ako se ne varam i vazi samo u CG i mozes da zoves Srb i BiH

Edit: Moja greška, kad sam ja koristio nije bila BiH sad vidim da je u istom paketu.

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: MTS novosti

Post od staff »

Treba mi za 4 dana tako ce ovaj od 10dana da zavrsi posao. Hvala svima za info

mikson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 20. Mar 2018. 16:58
:: nexus 5x

Re: MTS novosti

Post od mikson »

Da li neko zna. ako se aktivira prelazak na preporucenu tarifu, konkretno sa mix m na omorika 1, preko moj mts naloga, da li se dobija onaj jedan giga gratis 3+1? Jel postoji sansa da se nakon porosenog interneta on potpuno iskljuci i deaktivira net limit?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

A ostali korisnici npr BOX paketa??
Majke im ga...
https://www.mts.rs/privatni/vesti/2487/ ... o-povecana

Odgovori