A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: VIP novosti

Post od knjaz »

Nije loša promocija, ako neko potroši minute aktivira se pred kraj meseca i milina a posle onih 1000 u mreži, baš zanimljivo.
I izbunarim ja neku vip prepaid karticu sa štek promocijom aktiviram je al ove promocije nema, kaže štek mi je aktiviran. Pošto vip nikada nisam koristio interesuje me dal ovo važi za nove prepaid pakete sa ovom akcijom ili kroz neki meni ili pozivom CC mogu da je koristim.

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: VIP novosti

Post od misapop »

Njihove promocije uglavnom mogu da koriste i stariji korisnici.Pozoves korisnicki servis,promenis promociju,i obicno je aktivna nakon prve uplste od 200 dinara kredita.Tako je bilo za druge promocije,doduse one su bile uslovljene samo uplatom kredita,njihova aktivacija nije kostala,a ovde treba i potrositi kredit.Tako da se verovatno i jos negde aktivira nakon uplate kredita.

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: VIP novosti

Post od knjaz »

Kod njih sve se završava preko 060/1234 a ja sam mislio da će biti kao kod mts i telenora preko USSD kodova.
Pošto sve više ljudi u imeniku imam na vipu izgleda da će se ponekad ova kartica i koristiti.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od djoxie »

ma najbolja je bila rodjendanska promocija, kad se uplatom od 200 din dobijalo 5000min u mrezi, 5000 sms ka svim domacim i 50mb interneta a to sve u trajanju od 30 dana, a kredit od 200 din ti ostane. do skoro je mogla da se aktivira opcija preko call centra, ali preko operatera, nek neko proveri da li jos uvek moze. promocija inace sljaka i dalje..
::luv phonez::

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: VIP novosti

Post od misapop »

Ne moze da se aktivira vise rodjendanska promocija.A da sljaka i dalje,sljaka :)

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od djoxie »

misapop, moglo je negde do kraja januara, ja sam dobar deo svojih prijatelja prebacio na to, znam samo da je moralo da se razgovara sa operaterom, tj da on rucno prebaci. ne postoji bolja stvar u prepaidu kod nas, mesecno potrosim jedva polovinu, tj oko 2000-2500 minuta
::luv phonez::

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: VIP novosti

Post od misapop »

I ja sam dosta prijatelja prebacio na to,doduse samo one razumnije kojima se dalo objasniti koliko se isplati. :)

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Re: VIP novosti

Post od Kamiondzija »

Imam jedno quick pitanje za one sa iskustvom sa Vip - om. Naime, prošle godine, početkom juna (čini mi se da je bio 6. ili tako nešto) sam sklopio ugovor na godinu dana, u pitanju je Internet paket od 5 GB. Uz ugovor sam dobio i njihov modem. Spletom okolnosti, Telenor mi mnogo više odgovara po pitanju Interneta jer je mreža ovde gde sam ja mnogo stabilnija, pa sad hoću da raskinem ugovor kod Vip - a. Interesuje me kad najranije mogu da podnesem zahtev za raskid ugovora bez plaćanja penala? Čitao sam na drugim forumima da može na dan isteka ugovora, a neki kažu da može raskid da se najavi i par meseci unazad i da ugovor bude raskinut na dan sklapanja ugovora, pa sad ne znam šta je tačno od ta dva. Ako neko ima informaciju više, bio bih mu vrlo zahvalan da je podeli ovde sa nama, siguran sam da će još nekome da treba.
iPhone 4 16GB SIM Free

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od sugarcoated_ass »

Mesec dana ranije je max za najavu raskida, gase te na dan isteka ugovora.

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Re: VIP novosti

Post od Kamiondzija »

psyhound, hvala puno na informaciji. Ništa onda, ostaje mi da sačekam još oko 2 meseca i rešavam se te bede.
iPhone 4 16GB SIM Free

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

Gase te na dan prvog preseka stanja,a ne na da isteka ugovora.Obicno se ugovor kod njih produzi jos mesec dana.Imas tu temu posebno...

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Re: VIP novosti

Post od Kamiondzija »

PetarI, baš zbog toga sam i pitao, gledam nekako da izbegnem taj dodatni mesec...
iPhone 4 16GB SIM Free

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od sugarcoated_ass »

Moja zena kad je raskinula ugovor islo je na dan isteka. Poslednje sto je platila je bilo od zadnjeg obracuna do dana isteka, tj. za nekih 12 dana.
U poslovnici (pitali smo u sve 3 u NSu i svud je bio isti odgovor) nam je lepo receno da ako se prijavi mesec dana ranije, usluga se prekida na dan isteka ugovora i tako je i bilo.

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Re: VIP novosti

Post od Kamiondzija »

To je značajno povoljnija varijanta, pošto ne bih da im plaćam pretplatu ni dan preko ugovora. E sad, je l' mora da se raskid najavi tačno mesec dana pred istek ili može 2 - 3 dana gore - dole?
iPhone 4 16GB SIM Free

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

Evo ovako.I ja sam druze u NS,i svugde su mi rekli da mesec dana pre isteka ugovora podnesem zahtev za raskid,naravno pitali me sto?Imam jos jedan broj.Ugovor mi zvanicno istice 29.03.Zahtev podneo 20.02.Ugovor istice 17.04.na kraju punog mesecnog preseka...Pokusao sam nekako to da srocim razumljivo,ali...nadam se da se snalazite! 8)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: VIP novosti

Post od iKe »

Interesantna ponuda ASUS Padfone 2
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: VIP novosti

Post od Lobachewsky »

Maler, ja kod telenora do sredine decembra. :roll: Nista, cekamo Padfone Infinity i novogodisnju promociju. Cekanje ce se isplatiti :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Re: VIP novosti

Post od AquaZX »

Bar se ne zracis na Telenoru kao ovi sto koriste VIP sa toliko minuta :). Telenor mu jos dodje kao "ekoloska" mreza 8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

AquaZX, hahahahahhahahahahhahahahahahhahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da da da, ne daju ti minuta ni nicega, jer brinu o zdravlju svojih korisnika, i jos to debelo naplacuju :lol: :lol: :lol: :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: VIP novosti

Post od Lobachewsky »

Bio danas do Vipa da vidim Padfone 2. Telefon je apsolutno savrsenstvo. Galaxy S3 pored njega izgleda smesno, iako su ista generacija, a ovaj novi Xperia Z izgleda musavo. Od svih onih otisaka. Iako mi je Xperia Z kao pojava bolji od Galaxy S3. Padfone 2 kao da je dosao iz buducnosti, jos onaj tablet onako lagan, uh! Mogu da zamislim iz koje ce buducnosti da dodje ovogodisnji Padfone Infinity koji tek treba da izadje, i da se takmici sa Xperiom Z.
Inace po raznim benchmarkovima Padfone 2 je razvalio sve u paketu prosle godine, tako da uredjaj nikako nije za podcenjivanje.
Koga zanima, kod vipa je od Xperije Z skuplji nekih 8000 din, sto bi moglo da se posmatra kao neka razlika za tablet, sto je itekako povoljna cena da dodjes do svog tableta.
Plus meni je recimo bolji ovakav koncept nego zaseban tablet, jednostavno necu imati osecaj da sam na neki uredjaj bacio (dobre) pare a da ga onda zapostavljam.
Nista, cekamo decembar, zna Vip da obraduje za Novu godinu, mozda do tada stigne i Padfone Infinity. Sve u svemu, greh je sada kupiti Sony Xperia Z (inace odlicne je "gradje", ali previse musav), u ovoj burnoj godini - dolazi Motorola X, Padfone Infinity, pa i Samsung Galaxy S4 i HTC One - jedino ako se nekome bas zuri.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Odgovori