A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Aj posto sam okacio i na drugom forumu okacicu i ovde,znaci spisak vecih prodajnih mesta u kome se u ponedeljak mogu uzeti sim kartice,dobijeno u mail-u od VIP-a ;)

:::Mesto:::  :::Adresa::: :::radno vreme radnim danima::: :::radno vreme subotom:::

Aranđelovac, Kneza Miloša 255,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Bor,  Nikola Pašića 12,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Beograd  Nemanjina 36,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Bul. Mihaila Pupina 165,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Kralja Milana 25,  08:00-20:00,  08:00 – 15:00
Glavna 11, Zemun,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Knez Mihailova 21,  08:00 – 21:00,  08:00 – 17:00
Gornji Milanovac,  Lole Ribara 1,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Jagodina,  Knjeginje Milice 18,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Kragujevac  Kralja Petra I 15,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Novi Sad  Zmaj Jovina 16,  08:00 – 21:00,  08:00 – 17:00
Požarevac,  Tabačka čaršija 13,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Subotica,  Korzo (Borisa Kidriča) 11,08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Užice,  Dimitrija Tucovića 67,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Valjevo,  Vojvode Mišića 4,  08:00 – 20:00,  08:00 – 15:00
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

pantadv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2007. 13:14

Post od pantadv »

Bas lepo, najblizi grad mi je Jagodina udaljena 30km. :x Gde cu ja iz Paracina moci da kupim u ponedeljak njihovu karticu :dry: .
NOKIA 6110 Navigator

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Naveo sam gore ovo su prodajna mesta u vecim gradovima imaju sigurno i za manja mesta, meni su naveli da ako me zanimaju preciznije informacije da navedem grad u kome sam i dobicu spisak svih prodajnih mesta,ako te zanima posalji im mail pa sacekaj ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Kakvih vecih gradova, pa Sabac je veci od pola ovde navedenih gradova, pa ga nema...
Inace, ne vidim ni Nis, a veci je od skoro svih navedenih gradova... Tako da je prilicno glupav raspored prodavnica, al' dobro, njihova stvar...
iPhone + CX300

genijem
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Uto, 26. Apr 2005. 22:50
:: Huawei P20 pro
:: iPhone 6 • HuaweiP10

Post od genijem »

U Nisu ce kartice moci da se kupe u Pakom shop-ovima!!! :)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Od ponedeljka pocinje prodaja nasih prepaid kartica.

U toku je i nagradna igra u okviru koje ce svaki 50-ti od prvih 50 000 nasih korisnika imati mogucnost da osvoji mobilni telefon marke Nokia ili Samsung. Cena SIM kartice je 100 dinara, u okviru koje dobijate 100 dinara kredita i dodatni bonus u iznosu od 1 000 dinara, koji mozete koristiti po isteku promotivnog peroda pa sve do 31. jula.

Cisto da znate pa da ne kupujete po vise karica,kao ono kupicu 10-15 kartica pa ce mi trajati pola godine :lol: .

Znaci taj bonus kredit traje do 31.jula!
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

I jos nesto sto sam saznao na drugom forumu da vam kazem da posle ne kukate :cry: :D
Mozete uzeti koliko hocete kartica ali samo ponavljam samo jednu mozete aktivirati na jednom telefon,ako aktivirate i drugu na isto telefonu sa nje ce vam biti skinuto 1000 din. bonus kredita,jer je VIP uveo spijunazu pomocu IMEI broja i samo se na jedan IMEI broj moze reg. jedan bonus kredit. :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

bibip
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 29. Apr 2007. 21:11

Post od bibip »

Nisu ni počeli da rade a već špijuniraju! J****A ih i kartica i pišljivih 1000dinara! Ak misle da će ljudi padati na kolena VARAJU SE! Mogu mi i N73 dati za 1dinar uz ,mesečnu pretplatu od 50dinara pa me ne interesuju! :x

Živeo TELENOR! Živeo M:TS!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

bibip, polako majstore - ajd neka bude tako (n73 za 1 din...........) svi cemo pevati kako volimo treceg operatera!
Ziveo Vip,zivela konkurencija........
A ne kao da sad...
Naravno sve uz ocekivani kvalitet usluga!
D500&E71

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

neka oni daju i n93 za dinar pa će mi biti dobro da ne pišem n95 za čak 3 dinara.ali ok videćemo kakvu će ponudu imati.zna li neko koji će se mobovi nuditi i po kojoj ceni?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Polako ljudi pa jos nisu ni poceli sa radom a mi i drvljem i kamenjem po njima! :D
Videcete da cim se malo uhodaju,pocnu da uvode nove pakete,telefone koji ce se dobijati po niskim cenama...
Nisu ni oni toliko naivni,videcete u narednih par meseci sta cini konkurencija-cudo (citaj sve povoljnije i jeftinije usluge nasih oeratera)! :) :wink:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ljudi ne znam da li mi se učinilo ili pak stvarno ima da se kupe te kartice u onim novim trafikama sa televizorom koje je kao plazma ali nije futura mislim da je.video sam nešto za šta oni govore da su nove kartice ali za svaki slučaj da pitam ovde
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

McLaren, ma i ta konkurencija je relativna... Uvek moze da se postigne neki dogovor i da te zajebavaju... Recimo, u Sapcu je pre par godina bilo dve tri banke, a sada imas u dve glavne ulice 27 banki(bukvalno, brojao sam) i iste su cene, jer su one u dogovoru, i tako uzimaju pare...

Ali, ima i bas ekstremnih primera, recimo poste u Americi. Moj kum zivi na Floridi, i kada nas zove ovde, plati 3$ na sat... Kod nas yoliko kosta minut kad zoves inostranstvo, tako da mozda bude i dobro...
iPhone + CX300

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Jel'ste provalili reklamu "treća-sreća" (Mts domaćin čovek a Telenor fensić)? Mislim......vređa moju inteligenciju (...bilo je to na brdovitom Balkanu, u zemlji seljaka..., verovatno su se tim rukovodili, ko im bre radi te reklame, jaao, btw ništa protiv ljudi "sa sela", shvatate poentu :) ). Jadno...i to radikalno jadno!
Al'opet, paketi i cene kroje moj izbor, će vidimo. :D
@b_udder (prvo - dobrodošao na forum :D ) meni je Telenorov signal uvek perfektan (ako smo još uvek u istom kraju...)
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Sad sam prolazio Resavskom i na uglu sa Srpskih Vladara nova prodavnica VIP-ova,unutra nekoliko mladih ljudi spremaju standove,lepe po staklu vip.Nije lose-rade i prekovremeno samo da bude gotovo u ponedeljak 8:00h :lol: :lol: :lol:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Zanima me da li ce od ponedeljka pokrivenost signalom Vip mreze biti ista kao i mt:s, jer tako sam ja skontao jer su sa njima sklopili ugovor o nacionalnom romingu!?!?! :wink:

bibip
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 29. Apr 2007. 21:11

Post od bibip »

McLAREN,nisam mislio ništa loše,ali ko ima pravo da me špiunira,jel će možda uvesti da se ne mogu koristiti dekodirani telefoni? Hoću da kažem da su došli treći(uz sva moguća pozitivna očekivanja svih),pa su prvo kasnili sa puštanjem mreže,pa razne informacije iz svačijih rukava,sada špiunaža.... Zar ne mislite da neko nov treba da se baca pod nogu ljudima a ne da diktira pravila. Generalno ne dopada mi se(za sada) njihov pristup i odnos prema nama. Mislim da su previše nafurano nastupili sa stavom,sada ćete da vidite.... :D A kako stoje stvari biće : tresla se gora....
Moj lični stav prema novonastaloj situaciji: Ne verujem da će drastično spuštati cene i nuditi nešto extra za male pare,jer to apsolutno niko ni u svetu ne radi. Ako oni spuste cenu razgovora(za pola dinara do dva dinara),cenu sms-a već neće sigurno ići ispod ovih 0.85dinara.....meni to nije dovoljan razlog da menjam operatera. Jer Mesečno trošim oko 1000din(na post paid-u),za te pare teško da ću nešto više dobiti nego što sad dobijam od Telenora.
Da se razumemo ne branim Telenor,imam i 064 karticu(od Čole :) ),kupiću i ovu VIP za 100din...ali moj primarni broj zasad ostaje....

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

neka je njima sa srecom ,a i nama sa njima :lol: ali ALI mislim da sve na to i u kazuje da je mts i dalje monopolista sve je njegovo i on je jedini skroz svoj na svome i moze i bice mu to i dozvoljeno da radi sta hoce pa makar i na sopstvenu stetu ako je kod njih uopste i moze imati ,sta got da se desi telekom ima zlatnog igraca u ruci a to je fiksna telefonija na kojoj moze da radi jos zaista mnogo i sve debelo naplati dokle got neko nedodje ko je zaista toliko mocaniji od telekoma nista se bitnije nece desiti nekazem da je telenor slab ali je jednostavno domacin mts on vedri i oblaci u svemu jer sve ide preko njega tako da svi koji budu nesto hteli da pokrenu odma kao recimo i sam vip morace malo da budu na podstanarstvu telekoma koji svoju kiriju uvek dobro naplati za bilo sta pai za mobilnu telefoniju
daj boze da nebudem u pravu i da vip zaista dobro pocne da menja neke stvari ali od ovih sve zavisi ,samo kad pogledam ovaj rat ali zaista rat sa telekom adsl i sbb kablovskim internetom mislim da vipovcima sledi zaista rudarski posao ako ne i vise od toga

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

bibip, brate jesi li ti video kakvi su se redovi čekali zboh Čolićevog CD-a :D

Vlada Zem, hvala 8) ..... btw, i nije loša ona reklama sa domaćinom i pozerom, ali smešan im je nastup - blate "domaćina" koji im je omogućio da uopšte i počnu sa radom :D ..... mnogo jadno .... kao pepsi ili AMD reklame koje ismevaju konkurenciju...

btw, uvek one priče kao: otvorli smo nova radna mesta, bla, bla, bla.... a koliko sam upoznat, zaposlili su gomilu nekih stranaca...... i je l zna neko možda gde su im "prostorije"? :D :D

pozdrav...

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

huh, bokte .. kakav maler, kakvi ludaci! poshto sam student, trazio sam ceo zivi infostud, ne bi li nashao neki kvalitetan posao sa mojim trenutnim SSS, i poslao sam izmedju ostalog CV i vipnetu ... i nisu mi odgovorili, a ja u medjuvremenu nadjem posao sa suludo velikom platom, sobzirom da nemam diplomu, i odlicne radne uslove (prodaja tehnologije, menadzer prodaje), i sad, javlja mi se vipnet, mail-om, da dodjem na razgovor za posao customer service team manager-a ..

moze li mi neko reci kolika bi mi tamo bila plata, za taj posao ?
There is no knowledge that is not power

Odgovori