Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

joa_d, najlakse, ubacis svoju karticu i vidis u momentu. Kraj price.

PetarI, za 930 ne znam, ali 950 i 950XL su sigurno otkljucani, barem primerci koje sam ja drzao u rukama, sa Telenora.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor novosti

Post od PetarI »

Ovo nije treutna tema,pa je kratak uvod.Zbog one rečenice:"Havala Vam što Vaše obaveze izvršavate na vreme.Vaš Telenor." i NIČEGA drugog,obećao sam im(a i održao sam obećanje) da ću ugasiti dva postpejd broja,kao i račun u Telenor banci(koja mi se btw svidja i dalje).Uglavnom,kad sam podnosio zahtev za gašenje drugog broja,devojka me pita da li mi treba kod da otključam telefon?Ja joj kažem da ne treba da je bio otključan.Tada ona iz ladice vadi službenu 930 i kaže da je to jedini telefon koji nemogu otključati.Pošto kupio,poto prodajem...mislim informaciju.

joa_d
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 249
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2011. 13:06
:: Iphone 7 plus

Re: Telenor novosti

Post od joa_d »

Miodrage ne verujem da će mi otvarati telefon samo da bih ja ubacila svoju karticu i videla jel sim free :) mada, lako ću ga prodati ako bude zaključan.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor novosti

Post od PetarI »

Od 5...Loli-pop androide niko više NE ZAKLJUČAVA,jer očito im je gugl nešto namontirao,pa sada mogu samo da gledaju iz prikrajka.Milim na operatere.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Telenor novosti

Post od Coni »

Hm jesi li siguran? Mislim da je ovaj moj zaključan. Aj probaću ponovo

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

PetarI napisao:Od 5...Loli-pop androide niko više NE ZAKLJUČAVA,jer očito im je gugl nešto namontirao,pa sada mogu samo da gledaju iz prikrajka.Milim na operatere.
Xperia m4 aqua, kupljen u telenoru, fabrički dolazi sa lollipop, i bio je zaključan, uzet u telenoru u novembru 2015.

Sent via Xperia Z3

joa_d
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 249
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2011. 13:06
:: Iphone 7 plus

Re: Telenor novosti

Post od joa_d »

Uff :|
A u vipu jel su zakljucani? Jos mi samo vip ostaje...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

U Vipu sam uvek dobio otkljucane telefone, aći opet pobavljam, svaki uređaj treba proveriti
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Ma tu nema pravila dali je zakljucan ili nije, jedina provera je ubacivanje sim kartice drugog operatera ali to retko koji radnik neke od poslovnica će to dozvoliti.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Telenor novosti

Post od filip11314 »

Stoka ukinula spore megabajte kad se potroše brzi. Jedva čekam da ih oteram u tri lepe.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Pa niko im ne kupuje dodatne mb kad potrošimo brze. Vip je tu, ako ništa ne ponude idem ja kod njih. Dva broja će dobiti.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Telenor novosti

Post od filip11314 »

Još me devojka iz korisničkog servisa ubeđuje da nije bilo promena na mom paketu koji koristim 3 godine, zamisli bezobrazluk. Ja 3 broja selim sledeće godine u mts i potpisujem ugovor bez telefona na 12 meseci. Neće više niko da me zaje*ava.
Ali najjača stvar je što za stare korisnike nikakve pogodnosti ne daju. Ćale je 11 godina na postpejdu i ništa. Nikakav popust na pretplatu, telefon ili nešto treće. Stoka.
Sa okupatorima i ne treba drugačije.
Slika
Poslednja izmena od filip11314 u Čet, 16. Jun 2016. 13:27, izmenjeno 2 puta ukupno.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor novosti

Post od dachakragujevac80 »

Da ne poverujes,danas su mi odobrili produzenje ugovora za mesec i 7 dana pre roka! Wow [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

filip11314, Ni u mts-u nisu nešto bolji po pitanju popusta i pogodnosti za stare korisnike, imam 4 broja kod njih a njihov sam korisnik već 8 godina i nude mi kao pogodnost neke krševe koji novi koštaju oko 100evra.
Planiram da jedan broj prenesem u VIP da vidim kako se oni ophode prema korisnicima. O Telenoru i ne razmišljam, oni su užas, em su paketi skupi em su telefoni skoro duplo skuplji nego kod konkurenata.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Telenor novosti

Post od filip11314 »

Bitno da ima bolje pakete. Npr. ugovor na 12 meseci bez telefona koji bi meni završio posao je Miks XL: 600 minuta, 1000 poruka, 2000mb po ceni od 1000 dinara.
Ja u šugavom Telenoru imam Play+ solo: 150 minuta, 500 poruka, 750mb po ceni od 1295 dinara.
Čak je i Miks M paket u punoj ceniisplativiji od ovog Play + paketa.
U VIP pakete ne mogu nikako da se uklopim.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telenor novosti

Post od m@c|-|oR »

A što bi uzimao punu cenu, kad imaš mogućnost da uzmeš popust 50 ili 40 %?
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Telenor novosti

Post od filip11314 »

Pa kad sam kupovao telefon morao sam da platim punu cenu. Ali sledeći put neću kupovati telefon. Ispod 50% ne bih ni razmatrao mogućnost produžetka ugovora, a i opet mi ne odgovaraju njihovi paketi. Recimo kad bih uzeo Play + Trio imao bih 500 min, 2000 poruka, 2000mb. Poruke su mi i nebitne, mogu i 500 da imam. Opet kad potrošim mb ne mogu da koristim internet sve dok ne aktiviram promociju. Plus su im ovi "besplatni" servisi glupost. Koristiš npr fejs besplatno a messenger ti skida mb, pa opet kad ostaneš bez istih možeš samo fejs da koristiš, ali ne i messenger. I čudo je da nema taj "besplatan" net za Instagram ili Viber. Bilo bi to okej da su rešili da iskombinuju malo...da naprave da sam izabereš koje bi društvene mreže da "besplatno" koristiš, 3-4 i gotova priča...Ako me razumeš.
Stvarno sam totalno razočaran.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Vip je meni zimus dao popust od 25% i telefon, a od minuta i ostalo na slici. Sve to za manje od 450 dinara, pa kad ce mi to telenor dati, nikad. A nista se nismo toliko ubedjivali.
Slika

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od kvaka33 »

Meni telenor to dao
Plus na drugi broj 50%
Van gradskih sredina vip je los,na par mesta gde ja idem ga uopste nema,samo mts i telnor
Ne branim niti jednog operatera,svi su losi na svoj nacin ali posle skoro 15 godina koriscenja mts i mobtela sada telenora ,definitivno je.telenor bolji
Vip dok ne zadje u mesta van gradova ne razmatram ni u snovima

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

svd
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2016. 18:14
:: sony z1

Re: Telenor novosti

Post od svd »

Da si se gubi garancija ako se dekodira telefon sa vazecom garancijom?

Odgovori