Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

ova usluga telenora je toliko bajata da nemam reci ali dobro
bolje ikad nego nikad


http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=32113&Type=2
Remember, remember
The 5th of November

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Video sam neku reklamu,vrti se na tv-u, kao nesto telenor super sound,pa me zanima na sta se tacno to odnosi? :roll:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Super Sound se odnosi na kvalitet zvuka u Telenor mrezi. Cim se reklama spominje, ne samo na ovom forumu, znaci da je uspela. Pozdrav. ;)
djuice user permanently deactivated.

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

na tu temu smo malo diskutovali pa ako te interesuje procitaj da ne bismo ponavljali istu pricu

http://www.elitesecurity.org/t278455-Te ... uper-sound
Remember, remember
The 5th of November

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

Telenor je skroz eksplodirao sa kampanjom, reklame i bilbordi su na sve strane, u blicu u subotu ubacena ogromna reklama sa ponudom telefona, a i ovaj eShop im je extra stvar - moze cak i broj da se odabere. svaka cast! ja oduvek korisitim mt:s, ali ozbiljno razmisljam o promeni... bas su zagrizli opasno. a u mt:s-u kao da su se uspavali... ili odmaraju :D

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Akcija dostize ogromne razmere, sto je jako pozitivno. :)
Citiracu Korisnicki Servis (u pitanju je Nokia N95): "Aparat koji se pominje je pod takvom navalom, da ne mogu da Vam opišem. Za mene totalna enigma (kao uostalom i N73 onomad ...). Najskuplji telefon, ali BAŠ najskuplji, a interesovanje ne prestaje već dva meseca. Štaviše, RASTE! "

Ceo citat http://forum.telenor.co.yu/viewtopic.php?t=3863

:wink:
djuice user permanently deactivated.

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Telenor Super Sound

Najbolji kvalitet zvuka svaki put kada razgovarate: Super Sound.
Slika

U našoj mreži primenjujemo naprednu tehnologiju za prenos govora koja korisnicima omogućava mnogo bolji kvalitet zvuka prilikom razgovora. Ova tehnologija je razvijena za mreže treće generacije, a Telenor je jedini mobilni operator u Srbiji koji je primenjuje u 2G i u 3G mreži!
Super Sound je registrovani trademark Telenora i omogućava značajno poboljšani kvalitet zvuka, čak i u nepovoljnim uslovima prenosa govora.
Super Sound je automatski aktivan i besplatan za sve korisnike Telenorove mreže, ne utiče na dužinu rada baterije, i podržava ga većina telefonskih aparata napravljenih posle 2002. godine, kao i svi telefoni iz džinovske ponude.
djuice user permanently deactivated.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ne znam gde sam to tacno cuo,ali ih rekao da je istina,jer ako se setate po knezu i okolini primecitete da kad pricate sa nekim dosta susti pa ga uvek dva puta pitate da ponovi,dobro nije bas tako ali dosta se desi da tako bude,e sad tu je velika koncentracija ljudi,dosta se prica,svaki dan i tako se razgovori produzavaju i tako je veci profit...Mozda je to namerno,
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

danas sam obavio par poziva ispred Sava Centra i zvuk je neverovatno cist a malopre u Knez Mihajlovoj takodje cist i svugde gde sam isao pun 3G signal
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

ja sam preshao na fleksi 2000 -

pricam kao da mi je svaki zadnji, po ceo dan sam na ge pe ar esu, daunloadujem cuda, i za 6 dana od kako uzoh, spuco sam 310 dinara - tek sad vidim koja je kradja pripejd!

i pride sam dobio 5300 i poklonio devojki :D
There is no knowledge that is not power

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

djuice napisao:U našoj mreži primenjujemo naprednu tehnologiju za prenos govora koja korisnicima omogućava mnogo bolji kvalitet zvuka prilikom razgovora.
Ja nisam primetio nikakvu razliku, meni je cak bolji zvuk kada koristim VIP i mt:s. Koji instrument treba da se koristi da bi primetili razliku (posto ne moze da se primeti golim uvom)? I gde ima da se kupi taj instrument?

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ima da se kupi u svakom malo bolje opremljenom marketu. Zapravo to su dva instrumenta- jedan se zove sapun, a drugi stapici za usi.
Stapice nemoj mnogo duboko da ne probijes bubnu i onda kruznim pokretima i lagano...
Ako to ne pomaze, potrudi se da budes malo konstruktivniji, a ne samo da pljujes po forumu; Tako, sa novostechenom objektivnoscu ces cuti podjednako dobro i sa Telenorom, ili cak i bolje...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ahahahhahahahahahahahahahahha Lobachewsky, odavno se nisam ovako dobro nasmejao kao sada. Joj suze mi idu. Kakav si ti lik, svaka cast :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

hahahahahahahahahahahahaha Lobachewsky svaka cast ti hoces "dumrem" od smeha kako kaze ciga :lol: :lol:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Lobachewsky za predsednika!!!!!! :lol:
iPhone + CX300

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Lobachewsky - VRH BRATE! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maneken - u ćošak da se stidiš pola sata pa da se vratiš ... i da budeš dobar dečak ... ;) :wink:
Samsung Omnia HD 8GB

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

ok, posle ove prozivke
(veoma pohvalo, nema sta, neka MB maneken i Lobachewsky, nego ostali, ko deca u osnovnoj skoli)
hteo bih da se malo vratimo na temu, i u bilo kom i kakvom smislu (pref. tehnickom) demistifikujemo pojam super sound
npr. guglujte malo pa ako iko nadje nesto korisno neka postavi link posto ja nisam nasao
da li je to samo nadogradnja gsm, ili je mozda bolje i od 3g ili sta god
pa da lepo zahtevamo na bilo koji nacin i od ostalih da se potrude kao sto je to uradio telenor
Remember, remember
The 5th of November

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Igoritza napisao:ja sam preshao na fleksi 2000 -

i pride sam dobio 5300 i poklonio devojki :D
Jel pride smatras besplatno ili za male pare?

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Mislim da pored onoga SuperSound stoji i mali (tm), tako da sigurno nije oznaka bilo kakvog standarda ili tako nečega ... Šta je tehnički u pitanju, verovatno ćemo morati da sačekamo da se pojavi neki inženjer iz Telenora da objasni o čemu se radi ... ovde, ili na nekom drugom forumu ... ovako je bespredmetno dalje da diskutujemo ...

Uostalom, jel' ih zvao neko da ih pita o čemu se radi?
Samsung Omnia HD 8GB

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Lobachewsky napisao:Ima da se kupi u svakom malo bolje opremljenom marketu...

Tebi telenor moze da prodaje toplu vodu tj. m*da za bubrege meni ne. Pa kad pogledas malo bolje videces da imas vece usi tj. da si ispao magarac.

BTW Hvala Bogu, cujem odlicno, nego ti kazem (citaj sta sam napisao), da razlika ne moze se prometi golim uvom. Prvi ja ne bi koristio mt:s i VIP ako bi mi bio los zvuk u slusalici a da je los nisam primetio, kao i sto nisam primetio da ima razlike kad stavim Telenor karticu (izvini sto moram da ti crtam).

Odgovori