Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

Pa, razmisljao sam da samo ovaj broj koji koristim prebacim u prepaid nakon isteka ugovora. Pitao sam i rekli su mi da to moze... Banku cu ostaviti da mogu da vrsim transakcije ako mi nekad zatreba ovde... :roll:

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od гари »

Ma budalaština, ako će negde da ide bez namere da se vrati, onda bolje tamo uzeti karticu, koji će mu ugovor na dve godine u Srbiji koji mu tamo ništa neće koristiti. Naša kartica preko ti ne vredi ni piš*vog boba. :) S kim bi ovde pričao, pričaj preko Skypa, Vibera, ili čega već.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

Ma, samo cu da prebacim broj na prepaid i da ostavim banku ako nekad zatreba. Isao da pitam i mogu da izmirim 5 rata pre isteka ugovora i time zavrsim ugovor... :wink:

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Ivan Cirkovic »

Pre mesec dana sam bio u Kosovskoj Mitrovici i samo da javim da su tamo ugasili Telenor mrezu. Jednostavno nema signala i kazu da nece ni biti. MTS i VIP rade bez problema, kolega je koristio. Samo, za MTS ima jedna novina. Skidaju njihov predajnik, postavljaju svoj i od sada ce se placati u evrima, a ne u dinarima. Cisto kao info ko bude isao dole da zna. Telenor se nece vracati, tako da sa njim signala nema uopste. :?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor novosti

Post od Azimuth »

https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponu ... ni-paketi/

I Telenor uveo neograničene razgovore i sms. Ovo je možda čak i bolja ponuda od Vip-a.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od yocasylver »

Za mene nije bolja.Jeste da ima vise neta ali ja koristim 1 app od ponudjenih.Plus sto je 200 din skuplja.Bas me interesuje kako ce MTS da reaguje

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telenor novosti

Post od m@c|-|oR »

Azimuth, diskutabilno je koliko je bolja ponuda. Zavisi od korisnika i njegovih potreba, svakako.

Kod neograničenih minuta/poruka bi trebalo gledati cenu + količinu interneta.

Tu, za sada izgleda povoljniji Vip (iz mog ugla korišćenja).

Slažem se sa yocasylver, vreme je da se vidi kako će (da li će??) da reaguje mt:s.

A meni, zgodno, ističe ugovor za dve nedelje...
:)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od yocasylver »

Meni istice za tri meseca kod Telekoma.Ostao bih u mrezi ali mi se ne isplati ppored vipove Neo2 tarife.Mozda ako onih 100GB podele na 24 meseca uz 40% popusta bude super prica.Pisacu im sigurno mail.Molio bih link na kome mogu da postavim pitanje MTS-u.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

Po meni daleko losija ponuda od Vipa, ali kako god. Telenor i dalje najskuplji, i sto se mene tice najgori operater. Naravno cekamo reakciju drzavne firme, pa da uporedjujemo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telenor novosti

Post od m@c|-|oR »

yocasylver, nemoj da im pišeš ništa, kad ti istekne ugovor podnesi zahtev za prenos broja - signurno će te neko već zvati sa "posebnom ponudom", koja će biti "skrojena samo za tebe"
:)
U tom trenutku ćeš moći da se cenjkaš sa mnogo jače pozicije nego sada i konačno da odlučiš šta ti je povoljnije.
(takve je bar moja strategija)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor novosti

Post od dachakragujevac80 »

Dzaba Telenoru i mts-u i besplatno da daju pakete,kad ih Vip šije sa signalom gde god da odeš!

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od yocasylver »

m@c|-|oR napisao:yocasylver, nemoj da im pišeš ništa, kad ti istekne ugovor podnesi zahtev za prenos broja - signurno će te neko već zvati sa "posebnom ponudom", koja će biti "skrojena samo za tebe"
:)
U tom trenutku ćeš moći da se cenjkaš sa mnogo jače pozicije nego sada i konačno da odlučiš šta ti je povoljnije.
(takve je bar moja strategija)
Mislim da ako podnesem zahtev znaci da raskidam ugovor a i autmatski gubim broj.Ili gresim?
Moze neki savet kako da ne izgubim broj.Mozda da posaljem mail i kazem da imam bolju ponudu i da bih hteo da posle isteka ugovora ne produzavam?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telenor novosti

Post od Evindzer »

Samo odeš u poslovnicu drugog operatera i podneseš zahtev za prebačaj broja. Tako ti ostane stari broj sa istom pozivnom cifrom (ja sam ostao na 063 kad sam prešao iz Telenora u Vip), i za par dana će te zvati stari operater da "proćaskate" i da ti ponudi bolje uslove. Ako ti se uslovi svide, ostaješ na starom, a podneseni zahtev za prebačaj broja se odbija, i svi srećni i zadovoljni. :)

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telenor novosti

Post od m@c|-|oR »

Upravo ovako kako je napisao Evindzer. Ni ja ne bih bolje opisao.
:D
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od yocasylver »

OK.Ja sam rezervisao preko neta neo tarifu kad je bio kraj promocije,sad su produzili.Isto to su mi rekli,10 dana pred istek ugovora da odem u bilo koju poslovnicu i da se javim.Meni ugovor traje jos 21 dan pa cu za 10 dana da podnesem zahtev.
Potajno cekam da Telekom nesto promeni ali ako se ne desi onda idem u VIP.U svakom pogledu mi sada najvise odgovara Neo2.
Hvala na savetima.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor novosti

Post od PetarI »

Kod prethodnog operatera MORA da ti istekne ugovor,inače nema ništa od prenosa,pa ako je i jedan dan...

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od yocasylver »

Tako je,mora.Ali dotle imam luft 10 dana da izborim za sebe bolje uslove u MTS-u ili da jednostavno predjem u VIP-u.Mislim da je MTS mnogo pogresio ukidanjem 50% popusta.Telenor pokusava da se uklopi ali i dalje najskuplji.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor novosti

Post od PetarI »

Trenutno ti mts neće ništa ponuditi(da si pokušao produžiti ugovor kad si bio na 3 meseca do isteka i da si im se obratio na mejl da ti nekako izadju u susret,najviše što bi dobio je da ti pretplata za period do isteka bude 1 dinar).Što se tiče toga da će te neko vući za rukav da ostaneš,neće.Čak i da prebaciš karticu eventualno na pripejd(da ti ostane),moraš sam tražiti.I da nakon 5o met.kad napustiš poslovnicu sa zahtevom za raskid i pozoveš svoj broj,čućeš:"Pozvali ste nepostojeći broj..."

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telenor novosti

Post od m@c|-|oR »

PetarI, o čemu pričaš?
Prenosio sam više puta brojeve iz mreže u mrežu i nisam imao takvu situaciju.

Ali, ovo sve treba da se prebaci u odgovarajuću temu, jer se ovde radi o Telenoru.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor novosti

Post od PetarI »

yocasylver napisao:Tako je,mora.Ali dotle imam luft 10 dana da izborim za sebe bolje uslove u MTS-u ili da jednostavno predjem u VIP-u.Mislim da je MTS mnogo pogresio ukidanjem 50% popusta.Telenor pokusava da se uklopi ali i dalje najskuplji.
To je bio moj odgovor na ovaj post.Neznam šta sam napisao pogrešno...Jeste ovo je Telenor strana,to si u pravu.

Odgovori