listing poziva i poruka za mts postpaid

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
boki_9414
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2007. 05:22

listing poziva i poruka za mts postpaid

Post od boki_9414 »

da li moze da se izvadi listing poziva i poruka ako imam mts postpaid, kao sto ta usluga postoji za fiksnu telefoniju. i ako moze, kako da izvadim?
Nokia N73 ME

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Listin poziva bi trebao da moze, a za poruke nisam siguran... Najjednostavnije ti je da nazovec CC pa ce ti oni sve u detalje objasniti, ovde tesko da ces dobiti potpunu informaciju

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Odes na

http://www.mts064.telekom.yu/index.php?ID=2250&Type=1

pa pogledas koga si zvao i kome si slao SMS.

Optimus_Prime
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2006. 02:40
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od Optimus_Prime »

A mozes da odes do najblize poslovnice MTS-a i da potpises dodatan ugovor da ti svakog meseca uz racun salju i listing inace ova usluga se nenaplacuje dodatno i ja je koristim evo dve godine.
Nokia N73 + Samsung U700

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Kakav dodatni ugovor :o :o :o
Mislim odeš, potpišeš zahtev, oni ti čekiraju opciju da ti listng dostavljaju na kućnu adresu i to je to ...
ILi pogledaš listing na internetu...
Pa ne potpisuje se novi ugovor za svaku sitnicu :wink:

I BTW da ne zaboravim pošto ovde očigledno ima ljudi koji u životu nisu videli listing, na listingu se vidi sav odlazni saobraćaj koji je ušao u konkretan račun

Optimus_Prime
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2006. 02:40
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od Optimus_Prime »

Greska u koracima nije ugovor nego zahtev malo sam se zaj.....ao i to sam tek sad provalio kad sam procitao tvoj post :lol:
Nokia N73 + Samsung U700

shica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 24. Nov 2009. 22:03

Post od shica »

jel moze neko postepeno da mi objasni kako da proverim listing na mts-ovom sajtu? kliknem na ovaj link ali on me baci na pocetnu i sta onda? ako nije problem... ;)))

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

shica, pregled listinga preko neta ne radi već duže vreme:( Jedini način je da odeš u neku od poslovnica i tražiš da ti daju listing. Za ubuduće možeš da tražiš da ti uz račun šalju i listing:) To se ne plaća dodatno, a mislim da je pametno to aktivirati:) Od kad dobijam listing uz račun on više nije veliki kao što je umeo da bude:) Manji je za više od 800din. Ne znam da li listing ima neke veze, ali mislim da je prevelika slučajnost:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori