Blackberry usluga

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
igor01
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Okt 2009. 11:31

Blackberry usluga

Post od igor01 »

Interesuje me da li koristite blackerry uslugu domacih operatera i koliko ste zadovoljni (kasnjenje emaila, dozvoljen mesecni protok) i koji operater je na tom polju najbolji ? I jedno specificno pitanje, da li koriscenje wifi utice na dozvoljeni mesecni protok ?

Gavrilo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 04. Dec 2009. 23:52
Lokacija: Kosovska Mitrovica

Post od Gavrilo »

Nema potrebe koristiti njihove usluge jer su preskupe.Sve to ces imati za dz ako uzmes telefon sa wm.Jos ako imas besplatne mb...
wifi ne ulazi u protok,niti operateri imaju uvid ni veze sa tim :roll:
Dakle nabavi wm telefon sa wifi i opusti se

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Ja nisam nesto istrazivao ali jedan prijatelj mi je rekao da su mu trazili u telenoru oko 1000 dinara za 30(trideset) megabajta..... :shock:
Tako da je Gavrilo po svemu sudeci u pravu,WM ili Symbian se najvise isplati.
Telenor Nokia E72

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

igor01, nema nikakvog kasnjenja sa mailovima,istog trentutka kad su u inboksu na serveru, tad su i u telefonu.Cena je koliko znam kod svih operatera oko 1000 dinara, u sta ti spada i neka mala kolicina Mb, ali koji su ionako predvidjeni samo kao support za toliku razmenu mailova, ne za neki surf ili sta znam.

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Pa da,ali bilo bi lepo kad vec toliko placas mozes i da posetis poneku stranicu.Ispada da je BB samo za mail,mislim jeste ali opet ako je vec toliko malo mb neka daju za manje para.
Telenor Nokia E72

Odgovori