066(064, 065) --- "you are diverted to <pozvani broj

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

066(064, 065) --- "you are diverted to <pozvani broj

Post od AquaZX »

Da li vam se desava na 066 (064, 065) da cim se sagovornik javi na poziv - ispise na ekranu "you are diverted to <pozvani broj>" ???

Ovo mi se ranije nije desavalo! :?


P.S. Ovo nije ono vec poznato da kada se tek pozove zeljeni broj na ekranu ispise "active incoming call diverts" pre odgovora.

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

nije nikad 8)

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Sta to moze da bude??


Valjda neko od sveznajucih zna kako ovo da se resi - moguce da je nesto do telefona (N6233) :)

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

možda si slučajno uključio neku opciju. probaj karticu u drugom telefonu. ja imam 066 na N6630 i nikad mi se ovo nije desilo :unsure:

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Meni jos i bipne kada se pojavi taj notification, iz zvucnika onako direkt u uvo :roll:

Gledam po opcijama i nista logicno ne mogu da pronadjem.
Uradio sam "cancel all diverts" ali nista ne menja.

Probacu u drugom telefonu pa javljam..

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

moze da znaci da je osoba koju zoves preusmerila svoj poziv na drugi broj telefona, zar ne? mislim, tako je oduvek bilo

mpetar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 15. Maj 2011. 10:26

Post od mpetar »

Nadam se da ovde ima prilicno dobrih poznavalaca mobilnih telefona posto imam isti "problem". Svaki put kada se pozvani sagovornik javi u slusalici zapisti a na ekranu se pojavi notifikacija "Connected to..(pa pozvani broj)". Stavio sam karticu u drugi telefon i na njemu je isto ali pise "Diverted to.." To malo iritira upravo zbog tog pistanja u slusalici. Inace na MT:S mrezi sam i probao sam to u Nokia E52 i 6230i. Ima li neko makar objasnjenje ako ne resenje????
Inace primetio sam da se ne desava ka svim pozivanim brojevima. Uradio sam vracanje telefona na fabricka podesavanja al ne pomaze...

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Verovatno petljaju nesto, zbog uvodjenja MNP, bar ja tako pretpostavljam! :wink: :oops: 8) ;) 8) ;) 8) ;) 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

I ja na mt:s ali mi se to ne desava, verovatno iPhone to ne da :P Sala mala, nadam se da ce uskoro da zazivi taj MNP, pa da vidimo gde ce ko...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mpetar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 15. Maj 2011. 10:26

Post od mpetar »

Hehe IPhone je valjda sledeci, iskreno se nadam, a sto se tice tog MNP-a verujem da ce to prilicno sporo da dodje kod nas al ajde.. Nego izgleda nokia jedino izbacuje poruke takve vrste, recimo probao sam i u jednom LG-u i nista se ne desava.. Prava misterija :dry: :o :roll:

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Дешава се на ЛГ моделу КФ750 и смара пошто ја доста користим спикерфон, нема звука али се појави порука од које не могу да укључим спикерфон пар секунди. Сада користим ЛГ ГТ540 и та порука је скоро неприметна па ми не смета, такође нема пиштања.

mpetar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 15. Maj 2011. 10:26

Post od mpetar »

Ocigledno da je to nesto do mt:s-a sto bas i nije resivo. Ja sam to resio tako sto sam iskljucio notification sound, pa sad nek pokazuje na ekranu sta mu je volja. Inace pitao sam i korisnicki servis sta je to i zasto se desava, i kako vec predpostavljate, nemaju pojmaaa!! :shock: 8)

Odgovori