Lopovi iz mt:s-a ukidaju sve "besplatne" poruke

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Lopovi iz mt:s-a ukidaju sve "besplatne" poruke

Post od mezzano »

Ovo je saopstenje koje su izdali:

Mobilna telefonija Srbije donela je odluku o ukidanju preostalih besplatnih poruka iz svih promotivnih akcija na prepaid sistemu tarifiranja. Preostale besplatne poruke se mogu iskoristiti najkasnije do 14.1.2009. 23:59:59. Korisnici koji ne iskoriste besplatne poruke do pomenutog datuma, stiču pravo na korišćenje, bez naknade, 1 MB za prenos podataka koji mogu da realizuju do 28.02.2009. 23:59:59.

Ne mogu da verujem kakve su, pi.ke ispali. Ja imam 2436 poruka, koje nisam potrosio, jer mi nisu bile neophodne, imam postpaid, pa ove sa prepaida koristim kad potrosim sa postpaida.

Ovo je vrhunac bezobrazluk! Do sad sam mislio da su bolji i povoljniji od ostala 2 operatora, sada sam potpuno razocaran, i nemam nameru da im dam ni dinara vise. Precicu na Vip ili Telenor, pa taman da su duplo skuplji.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Lopovi iz mt:s-a ukidaju sve "besplatne" poruk

Post od Azimuth »

mezzano napisao: Korisnici koji ne iskoriste besplatne poruke do pomenutog datuma, stiču pravo na korišćenje, bez naknade, 1 MB za prenos podataka koji mogu da realizuju do 28.02.2009. 23:59:59.[/b]
Ovo ne razumem, sta su time hteli da kazu?! :? Nekako mi kontradiktorno sve to zvuci.. Prvo da poruke moras potrositi do 14.01. a onda do 28.02. i o kakvom se to 1MB radi? Ili samo nisam dovoljno upucen?

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Ja sam upravo polomio moju 064 karticu.....i prelazim na telenor....Ja sam danas uplatio još 1000 poruka a nisam trebao ....
Kakve piz.e :x :x
Nokia C6

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

E svaka im cast :x , i ja imam oko 2400 poruka koje ce propasti...Ovako nesto sam jednim delom i ocekivao, ova akcija je bila namenjena iskljucivo za prepaid korisnike koji bas salju poruke, ja koristim postpaid ali kad sam video promociju nisam mogao da odolim, kupio sam prepaid karticu i nakrcao je porukama i po stoti put ispao magarac :(
Poslednja izmena od sssikisss u Uto, 16. Dec 2008. 19:35, izmenjeno 1 put ukupno.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ja imam 3400sms i još 100 uplaćenih.baš ču da vidim da li će p1 izdržati za mesec dana poslati sve to. :dry:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Ja imam tj. imao sam 3200 poruka.....kakvi su seljaci :x :x
Nokia C6

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Ja imam oko 950din-a...potrosicu do 14-og,jer saljem negde oko 1000 mesecno...

:P

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Saljem oko 1300 mesecno a prijavljena su mi dva tarifna dodatka x600 a imam na pre paidu 1100 besplatnih koji ce propasti tako da sam mnogo razocaran ovim postupkom mts-a kojeg sam mnogo vise cenio nego li ostala dva operatera.Bezobrazluk.Umesto da nas obraduju lepim vestima pred novogodisnje i bozicne praznike pa da poklone i za post paid besplatni net,3G usluge i mms i za pri paid neograniceni sms i jos ponesto,oni nas razocarase.
LG G2 Black,16GB

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

E svasta stvarno . Samo zakidaju , ukidaju , prekidaju , zatezu kaish i ostalo . Ja ne znam stvarno , ali da sam ja dao neki popust ili napravio promociju , pa izdrzao bih do kraja pa makar izgubio . Ovako nesto samo izgleda moze u biznisu . U realnom zivotu , da se neko ovako ponasha , ispao bi p.i.z.d.a .

Budi dzek do kraja Telekome i budi faca pa izdrzi da odrzis rec do kraja . Nemoj da si slina , i da ukidas ono sto je vec obecano . A sutra prekosutra , dobro razmisli sta obecavas , sta dajes itd. pa nece dolaziti do ovakvih situacija . Ovako se samo gubi u ocima korisnika . 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Pa sve ovo namerno rade ona govna od politicara.Naime kako svi znamo mts treba uskoro da se proda, a kao nekada najbolji operater sa najvecim brojem korisnika je bio dosta skup. Onda je neki strani budza podmitio nase postene predstavnike vlade da sto vise uniste mts i postu i snize prodajnu cenu. Ako se dobro secate skoro je drasticno povecana pretplata za fixnu telefoniju kao i sami impulsi zajedno kako bi se stimulisala konkurencija, pa bi onda cena bila jos niza.
Propala zemlja ljudi nema vajde da se nerviramo, nismo ni mi krivi sto smo Srbi.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Za ovih 1000 poruka je i recheno da moraju da se potroshe do 14.01.2009., ali za ove ostale... Hmmm, jos jedan u nizu razocaravajucih poteza Telekoma. Ja cu ovih jos 894 poruke potrositi, jer sam 8.12 . imao 1000, sa ovim tempom potrosicu mnogo vishe.
Ali nije krivac mt:s ni Telenor, ni Vip... najveci krivac je RATEL. I ja mislim da njih treba za sve zlo da krivimo, je rda oni daju mogucnost prenosenja broja po volji korisnika, nastao bi rat u 1) pridobijanju, i 2) cuvanju korisnika.
Zato smrt RATEL-u!!!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Nista novo za njih... :dry: menjaju pravila igre kako im se digne. Telekom definitivno nije za ozbiljnu upotrebu...
Korisnici koji ne iskoriste besplatne poruke do pomenutog datuma, stiču pravo na korišćenje, bez naknade, 1 MB za prenos podataka koji mogu da realizuju do 28.02.2009. 23:59:59.
Hahahaaaa!!! :lol: Au! Pa sta bi ovo? Da nam zamazu oci sa jednim megabajtom?! :shock: Jadno!
Ali dno dna...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Мени овај 1МБ није баш нај јаснији, да су дали 100 па и некако али један :lol: :lol: :lol: То ми звучи видите каве магарце правимо од вас :lol: :lol: :lol:

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

JBT LOPUZE ! lopovi,lopovi sede nam u upravi : )

@ontopic : lopuze majke mi...pa sta da radi neko drugi , aj ja ja jest da imam oko 2300 poruka ali to cu spickati...meni nije problem..kome ne treba poruke neka da meni karticu...do 14 nece imati : ) .. lo bre e mamu im :D

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Da su dali 100MB pa ajde ali ovako :lol: :lol: :x :x
Nokia C6

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Rekli su da poruke iz letosnje akcije vaze neograniceno i zbog toga sam i uplatio 2 puta na dve kartice. Do kraja ovog roka zbog praznika i sl potrosicu 1000 preostalih, ali mi zato preostaje netaknutih 2500 na drugoj kartici. Ovo bas lici na deciju igru, prvo kazes jasno i glasno na sva zvona NEOGRANICENO, a sada kao funjare ne vazi se izvinte. Jedino ih cenim zato sto su ostavili omiljeni broj, e za to im hvala.
Mada sam bas danas zvao korisnicki da pitam da li moze vise puta da se uplati 500din a da se dobije bonus-rekose da moze... i pitao sam ih za ove poruke, ali nisu imali nikakvo zvanicno obavestenje. Izgleda da je tacno ono sto se shushkalo danima:
http://www.elitesecurity.org/t346795-1#2135122

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Jos kada se samo setim koliko je trebalo vremena da sakupim poene za neku vredniju nagradu u mts klubu,i kada sam stigao do kraja(ostao mi jos jedan mesec),UKINUSE MTS KLUB.Iskoristio sam samo neke dopune i pakete.Nista lepo od Lelekoma.
LG G2 Black,16GB

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Ali dobijate čitav MB za prenos podatakaaaaaaaa :blinky: :blinky: :blinky:

pa ovo nema ni u p.m.

Ja sam prije par dana presao na postpaid i propalo mi je 600 poruka. sad mi nije žao :D :D makar me neće za#ebati ovom akcijom. 8)

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

Ljudi sve je ovo lepo ali zalosno..i ja se slazem sa svima da je Linux zakon !? :o

lol,

Ja licno ne smem da predjem na PostPaid ... ima da mi stize racun po 3-4 hiljade ( ko pre :) )

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Uuu tih 1MB mi je bas potrebno, pa to kad se izracuna ne prelazi 50din. Ja imam oko 3000 od proslih akcija, i sad zato sto su napravili akciju 1000 za 200din. koje ja nisam ni uplatio meni ce uzeti 3000 poruka i dati citav megabajt.Uzas... ne zna se ko je gori.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori