Lopovi iz mt:s-a ukidaju sve "besplatne" poruke

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

15.01.2009.
Najnovija vest u vezi sa bonus SMS porukama!

mt:s je odlučio da izađe u susret željama svih svojih prepaid i postpaid korisnika. Od sada, sve bonus SMS poruke dobijene u okviru različitih promotivnih kampanja koje smo imali u toku protekle godine, umesto do 15. januara, mogu da ih iskoriste i u toku 2009. godine.


Izvor zvanični sajt mt:s-a

strax
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 23:06
Lokacija: Sabac/Beograd

Post od strax »

Sta mislite, dal' mogu opet da se uplate? :unsure: Ne verujem, al' ajd' da pitam... :smutny: :smutny:

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

strax, to bi bilo previše iznenađenja, čak i kada je mt:s u pitanju. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

strax
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 23:06
Lokacija: Sabac/Beograd

Post od strax »

Pa znaaaam, al' bilo je jace od mene... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Aprilililililillililiiii

Mts nas bas zajebavaaaaaaaaaaaaa :P
and justice for all...

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Koja vest !!!!!!!! Stravarijus . Izgleda da im je proradio mozak i da su pretnje koje citam po mnogim forumima , da ce mnogi uinat ukinuti kartice kod njih, upalile .

Ovo je stvarno najbolje resenje koje su mogli da naprave .

Moram da pohvalim mt:s zbog ovog poteza , a i da im kazem da nikada vishe ne obecavaju ono sto ne mogu da ispune , da prvo razmisle dobro , a da ako nesto vec obecaju , onda to i ispune do kraja pa makar izgubili nesto para . Mada se to nece desiti sigurno nikada . Uvek provajder dobija . Kao vlasnik kazina :D

Budi dzek uvek mt:s-u i pokusaj uvek da budes svoj . Nemoj da pratis ostale . Izmisli svoja resenja za poslovanje . Tako ce te i korisnici ceniti i biti privrzeni dugo . ;)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

VeNoM napisao:ok ljudi a šta ako i samo ako situacija bude sledeća...dodje taj 15i i mi svi potrošimo te poruke itd i oni kažu stare poruke su ostale samo se onih 1000komada novih briše tj njihov ostatak.može i to da se desi ...
i tako sam ja mislio da će do ovoga da dodje ali nisam bio siguran.i sada sam ostao bez poruka...al mi nije žao :P :P :P
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Dobro je što nisam trošio poruke 8) :D :D
Nokia C6

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Da fino je to.
Samo ne valja sto veliki deo nas imao iz letnje promocije tih dana i nije ucestvovao u zimskoj i nemamo nista...
Tako da verovatno u 2009. nece biti promocija za sms, jasno je zasto...
Bas divno.

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Pa tesko da ce u toku 2009 da bude nekih promicija. Pricalo se da ce da daju da u toku februara i marta svaka druga poruka budu besplatne, ali sada cisto sumnjam.
Bila bi fora da Telenor ili Vip daju neku promociju, ali da vazi neograniceno (a ne samo nedelju dana) i da moze da se salje ka svim mrezama 8)

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Malone, mašta ti je jaka strana...
Pa vip i telenor bi mogli sada da nude razne sms pogodnosti...
Sada im je šansa jer od mts-a neće biti vajde sa sms-om a ni razgovorima jer im mreža preopterećena. Tako mogu vip i telenor da nude a mts neće smeti i onda će biti u fazonu jaoooo pa mts ne daje ništa a ovi daju 8)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

E namerno neću da trošim do 31. Decembra :D
Nokia Lumia 630

meda011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 27. Jun 2007. 12:08

Post od meda011 »

mezzano napisao:15.01.2009.
Najnovija vest u vezi sa bonus SMS porukama!

mt:s je odlučio da izađe u susret željama svih svojih prepaid i postpaid korisnika. Od sada, sve bonus SMS poruke dobijene u okviru različitih promotivnih kampanja koje smo imali u toku protekle godine, umesto do 15. januara, mogu da ih iskoriste i u toku 2009. godine.


Izvor zvanični sajt mt:s-a
Opet pokusavaju da nas prevare, poruke iz letnje promocije nemaju ogranicenje, znaci ne mogu da vaze do kraja 2009, vec mogu da vaze dok je kartica aktivna, lopovska kampanja se nastavlja

@vlada1070: Jel ti to branis mts, pa vidis da pokusavaju da pomere rok na 31.12.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ako gledamo da smo mogli da ostanemo bez svih poruka danas , onda je i ovo dobro .

Jeste da ako bi hteli da "teramo mak na konac" , onda bi svako ogranicenje vazenja ovih poruka bilo bezobrazluk jer su na pocetku rekli da nema ogranicenja , ali sta da se radi ako je vec ovako kako je .

8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

vlada1970 napisao:Koja vest !!!!!!!! Stravarijus . Izgleda da im je proradio mozak i da su pretnje koje citam po mnogim forumima , da ce mnogi uinat ukinuti kartice kod njih, upalile .
Ja bih rekao da su upalile brojne pisane žalbe kojima su ih pametni ljudi zatrpali posle one poruke sa obaveštenjem o ukidanju SMS poruka
;) ;) :roll:

no ne treba zaboraviti da je kod njih sve kampanja i svaka odluka, izmena odluke i slično ima ograničen rok trajanja

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Pa videli su da je mnogo više ozlojeđenih korisnika nego što su mislili da će ih biti (njihova procena je, koliko sam čuo bila 2%) :dry:

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Nije to nego su se jednostavno prepali tužbe, poslije upozorenja uduženja potrožača Srbije. 8)

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Sad mi je stiglo obaveštenje putem sms-a u kome me obaveštavaju da su "uslišili naše molbe" i da možemo koristiti poruke iz promocija i u 2009. godini.

In yuour face, Radujko :P

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E sada spremite se za smak sveta:
Ja preshao na postpaid, danas potpisao ugovor, sutra, ili najkasnije u ponedeljak treba da mi aktiviraju karticu.
Znachi, spremite konzerve hrane, vodu na sigurno mesto, toplu obucu i odecu, cebad... Bice sto biti ne moze!!!
Nisam uzeo fon, nista, samo sam karticu prebacio na post.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

miodrage znaci cuda su moguca...
Kad sam ja presao na postpaid ukljucili su me isti dan, posle par sati.

Odgovori