Novi PRENESI tarifni paketi

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

Darkoni malo si se zabrojao. 150+75=225 ili si mislio 150+175=325. Sta je tacno od ovo dvoje. Druga ponuda bi bila ok, prva na bas ali mi nesto govori da je ipak ova prva, ne bi se oni toliko otvorili.

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Izvinjavam se. U pitanju je prva ponuda tj.150 +75=225:)., tako mi je rekao operater da dobijem jos 75min i naravno 75 sms, mada sms nisu nu ni bitni toliko barem meni.
Nisam razmisljao. Izgleda da sam potajno zeleo i ja tih 325 po ceni 150:)

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

darkooni, sta smatras pod " koji mesec" meni je ostalo jos 15 meseci, da li i ja treba da ocekujem poziv???, i sta biva ako ne prihvatim nista od ponudjenog????

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Mene su zvali pre nekih 15dana a ugovor mi istice 28 oktombra tako da..
Pa ako ne zelis nista od togami tel ni te minute:mozes da raskines ugovor ili ce se on automatski produziti na neodredjeno vreme s tim sto zadrzavas postojecu tarifu.tj staru ne prelazis na novu.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ma oni te zovnu zadnjeg meseca ili cak i kad prodje ugovor,mene su zvali i nudili mi neke minute i sms u mrezi ali ako neces odbijes ih i nista nastavljas po starom ugovoru. Moj brat je prihvatio pre godinu dana tu njihovu ponudu i potpisao aneks ugovora ali on moze kad hoce da ga prekine ili da ga nanovo obnovi uz novi telefon.

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Post od bygynon »

Znači ne verujem.... Pre dva meseca sam prešao na Prenesi Plus 500 MB i mogu da se zakunem da sam tada na sajtu video da se započinjanje razgovora NE tarifira dok se ne iskoriste besplatni minuti. A evo sada gledam, promenjeno, i sada svako započinjanje razgovora se naplaćuje fiksno 4.60 din.... Mogli su bar da jave, pa da se čistim s tog paketa..... bRezobrazluk!

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

bygynon, neee, tek kada potrosis minute u okviru pretplate, tj 150 minuta, naplacuje ti se ta uspostava, ali samo za razgovore u fiksnoj i prema vipu, mts-u i inostranstvu, jer imas jos 500 free minuta u mrezi
::luv phonez::

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

bygynon tako je pisalo i pre 2 meseca nego što je bilo bez pdva i ostalih čuda.fixna postoji ali kada se potroše minuti.tako mi reče jedan koji radi tamo.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

bygynon napisao:Mogli su bar da jave, pa da se čistim s tog paketa..... bRezobrazluk!
Na ovom internetu vazno je da se kaze da je nesto bezobrazluk, a da se pre toga informacije i ne provere. Pre bih rekao da je lenjost i visak samopouzdanja upitanju, nego nemogucnost da se shvati sta tamo pise. Nisi prvi. Nisi jedini.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Post od bygynon »

OK, moja greška je što ih nisam nazvao i usmeno proverio. Nisam ih zvao ni kada sam se odlučio za taj paket, nego sam sve informacije prikupio s njihovog zvaničnog sajta. Ja iskreno na ovoj stranici Prenesi Plus trenutno ne vidim informaciju gde piše da se započinjanje razgovora naplaćuje tek po isteku besplatnih minuta, nego piše Fiksna naknada za svaki započeti razgovor. Za razliku od Prenesi Plus, na stranici za Prenesi tarifne pakete lepo piše Uspostavljanje veze nakon potrošenih uračunatih minuta, a isto to je stojalo i na stranici za Prenesi Plus tarifne pakete pre jedno dva meseca. Na osnovu toga sam izveo zaključak da su počeli da naplaćuju uspostavu poziva bez obzira na besplatne minute.
Zvaničan usmeni odgovor operatera korisničkog servisa koji sam juče pozvao je, da se započinjanje razgovora ne naplaćuje dok ima besplatnih minuta.
Izvinjavam se na dezinformaciji koja je proistekla zbog manjka provere informacija, greške na sajtu ili mog ne razumevanja šta tamo piše.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

bygynon jeste njihova greška što su to napisali jer svaki normalan čovek koji se malo razume u ovo može da pomisli da se uspostava naplaćuje.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori