Preusmeravanje poziva

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Preusmeravanje poziva

Post od Anony »

Prvo da kazem da sam trazio temu u kojoj se spominje preusmeravanje poziva,ali nisam nasao...pa,ako takva postoji izvinjenje adminima :) (da se osiguram)
E a sad...interesuje me da li je moguce preusmeravanje poziva i kako. Imam 069 primarnu karticu, ali zeleo bih da povremeno preusmerim pozive sa nje na 064. Ako moze neko da mi kaze da li je to moguce, kako, da li se dodatno naplacuje itd. ? Hvala

oscar1980
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 09:47

Post od oscar1980 »

Pa,u "voicemail number" ukucas svoj broj tj +38164..... ili ako imas opciju "divert to other number" ukucaj opet isto svoj broj tj broj na koji zelis da ti se pozivi preusmeravaju.

Naplacuje se cena standardnog poziva tj kada te neko bude zvao na 069,njemu ce se naravno naplacivati a naplacivace se i tebi tj jer 069 zove 064... Nadam se da sam lepo objasnio :) :)

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Post od Anony »

Shvatio. Pretpostavljao sam da je tako nekako, ali hteo sam da proverim da budem siguran. Hvala ti ...

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Ne znam koliko ti se to isplati,ja sam jedno vreme imao ukljuceno preusmeravanje sa 064 na 063,mislim da su tada naplacivali 5-6 dinara po preusmerenom pozivu,sto na mesecnom nivou nije bilo malo,najbolje okreni korisnicki servis pa se preracunaj da ne bude posle kuku lele :)
Inace sto se samog preusmeravanja tice nije problem,samo na telefonu ukucas broj i kada hoces da ti preusmeri poziv...

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Post od Anony »

Pa...ako je proces takav da se uspostavlja veza izmedju mojih brojeva (069 i 064), znaci to je kao da ja zovem sa 069 na 064. U paketu imam minute, znaci skidace mi samo te minute iz paketa, ne verujem da ce se dodatno nesto naplacivati. Videcu, nije mi to neophodno, ali sam hteo da znam kako i sta, pa mozda primenim uskoro.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

Nista ti dodatno niko ne naplacuje. Preusmeravnje poziva radi na principu zvanja, sto znaci da ti zoves sam sebe, kad neko tebe zove. Znaci ti placas razgovor izmedju 069 i 064. Ako ukljucis diver all calls mozes i da drzis karticu u fioci.

Odgovori