Da li se Vip mreza tripujue?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Da li se Vip mreza tripujue?

Post od Lobachewsky »

Na vipu imam problem da sagovornik koga hocu da dobijem navodno nije dostupan iako jeste. Bilo da je on na Vipu, Telenoru ili mts-u. Dobijam ga tek iz cetvrtog pokusaja uglavnom. Podseca me na fiksnu telefoniju devedesetih, samo kod slobe to bilo bolje, imalo neki smek ono da okreces nule da ga bolje cujes :) Takodje, isti problem je i kada neka druga mreza pokusava da dobije vip.
Posto cesto telefoniram, definitivno sam primetio da je to previse cesto da bi bilo da se "mreza nesto istripovala" i sve vise me iritira. Da problem bude veci, nije vezano ni za moj telefon, ni za BG jer se i mom ortaku cesto desava ova neprijatnost kada zove vip. Da li i vi imate slicna iskustva?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Nisam primetio nista slicno iako zovem prilicno sa VIP mreze. Najvise pozivam MTS i unutar VIPa. Ubijem onaj paket od 2000min. Zovi korisnicki da ti pisu reklamaciju?

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ja sam imao problem pre neki dan ali u pitanju je bila mts mreža.imao sam ono 30din 300min i kada zovem svi nisu dostupni.a kada pozovem sa vipa sve normalno.verovanto je do mreže trenutno.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Nisam iskusio ovakav problem, a generalno svi brojevi koje redovno zovem su takodje na Vipu. Desavalo mi se ponekad pre par meseci da kad nekog pozovem imam par sekundi tisine pre nego sto krene da zvoni, i to je to. Niko mi se nije pozalio ni da ima problem kad mene zove....

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

I ja sam imao slično iskustvo sa VIPom, ali samo sa jednim brojem. Neki poznanik je imao neki prepaid i jako često sam dobijao da je nedostupan iako to ne bi trebao da bude, a kasnije uopšte više nisam mogao da ga dobijem (čak sam pomislio da me kulira i odustao od njega). Ali samo sa tim jednim brojem i nikad više.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

@Lobachevsky: Jel problem resen??

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Pogledajte malo koji aparti idu uz te brojeve koji su vam često nedostupni....Vipovi modeli za 1 din.,tipa Alkatel,Sažem i tako ti, totalno lowend modeli imaju u podešavanjima jednu sitnu :roll: stavku tip auto shut down,za to i to vreme, on ili off.E sad mnogi to ne primećuju(izgleda i dan danas),pa vam se dešava da tu osobu zovete a ona i nije svesna da nije na mreži.Neka malo pročačkaju te aparate.

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Lobachewsky, moj drugar je na Vip-u,ja sam na Telenoru i cesto mu se to dogadja kada me zove...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Aj' da se i ja prijavim u klub ljudi bez problema sa VIP mrezom. :) Mene svi pozivaju iz prve, ja sve pozivam iz prve... znaci no problem at all! :)

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

ja imam problem već oko godinu i po dana da neko kada me zove mu se uključi automat sa obaveštenjem kako pozvani korisnik ne može biti dobijen iz vip mreže...
bilo da me zovu sa mts,vip ili telenor mreže...

i recimo da se to dešava relativno često...!

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

Ja sam na Telenor mrezi i desava mi se to,ali jako retko.:)I to kad zovem drugara koji je isto na Telenoru.A npr moj brat nema nikakvih problema ,a isto je Telenorov korisnik. :o

amilie
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 21:37

Re: Da li se Vip mreza tripujue?

Post od amilie »

Lobachewsky napisao:Podseca me na fiksnu telefoniju devedesetih, samo kod slobe to bilo bolje, imalo neki smek ono da okreces nule da ga bolje cujes :)
Moja baba i danas stalno okreće nulu i tvrdi da onda bolje čuje. :D :lol: :D

Odgovori