prevremeni raskid Biznis ugovora sa Telenorom

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
svetacc
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 16. Avg 2011. 21:01

prevremeni raskid Biznis ugovora sa Telenorom

Post od svetacc »

:blinky: pre dva meseca sam uzeo 10 brojeva za firmu od telenorana 12 meseci
na samom pocetku su mi uvalili pogresan ugovor pa su fakturisali Jun koji nije bio u planu pa su ga stornirali jer je grupa satrtovala u JULU
pa su poslali jedan kao fora gratis telefon i tako pise u ugovoru da je poklon ali na 24 meseca ? opet greska pa su uspeli i JULski racun da zeznu po nekom starom ugovoru koji nije nas pa kao dace knjizno odobrenje da umnjae ali samo plati ono sto nisi napravio?
a da nepricamo o kvalitetu signala koji je ocaj cak smo od njihove teh sluzbe dobili odgovor da ne mogu nista tu da poprave ?
pogubili smo zivce nakon 2 meseca njihove NE usluge i dosta klijenata nas ne smatra za ozbiljne jer se veza prekida po 5 puta u 3 minuta
zelimo momentalno da raskinemo ugovor
da li je nko imao ovakav peH i sta raditi dalje

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Idi u poslovnicu sa bombom M-75 (popularnom "kasikarom"), pa vidi sa njima oko raskida ugovora:) Jednostavno, das im ponudu koju ne mogu da odbiju :P
Salu na stranu, nazalost, moraces da platis penale za svih 10 meseci koliko ti jos ostaje od ugovora, i tek onda mozes da ga raskines.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ja jednostavno ne mogu da verujem da ste imali problema sa Telenorovim signalom. Ok, procitao sam sta si napisao svetacc. Verujem da ne bi lagao bez veze, ali ne mogu da verujem da Telenor moze da ima problem sa signalom.

Po meni, ako ima neka mreza kod nas koja radi cakum-pakum, to je onda Telenorova. Odakle si? Da nije tu kod tebe mozda signal los?

Sto se tice administrativnih problema, to je drugo. Tu imas pravo sigurno da zatrazis bolju uslugu, jer imam osecaj da ti je neka pocetnica sredjivala papirologiju.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Odgovori