prelazak sa telenora na mts radi uzimanja nekodiranog mob.

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

aj da dodam nešto.postoje 2 vrste korisnika.oni koje se razumeju i oni koji ne.oni koji znaju nemaju problema sa računima jer vode brigu o korišćenju.oni koje ne znaju uzimaju paket koji nema mb pa koriste gprs gde ih ovi veoma lepo dočekaju po pitanju cene, ili ne znaju za obračunski interval po minutima i tome slično i veoma lako se predje granica.e onda se nauči težak način.
primer mix1250 i 450 min.ok lepa minutaža.treba da idemo negde pozovem 20 čoveka da se dogovorimo na po 10sec.ok nije mnogo itd...imam ja još minuta.sutra isto tako i za 5 dana odoše 100min koji su u stvari 10min ali nema veze.za 15 dana već ispucali bonus a skoro ništa nisu razgovarali. jedan od primera.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Izgleda da je recept da u svakom momentu budem spreman na iznanedjenje i u najgorem slučaju jedno 3k dinara mjesečnog računa.
Evo mi na službenom vipu nakon 15 min od obavljenog razgovora ne prikazuje novo stanje i već se nerviram a na telenoru bi bilo u roku od 10 sekundi registrovana izmjena stanja.

Zadnji put kad sam htjeo da uzmem telefon , ganjao sam muzički i na kraju kupio još jedan mp3 pleyer, a sad kad ganjam nešto sa pristojnijom kamerom, na kraju ću uzeti neku džepnu kameru kodak tipa playsport zx3 ili zx5.

Meni je telenor idealna mreža, ali ponuda aparata im je i puno skuplja i puno oskudnija.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

@kefalica:
idi u MTS i uzmi Xperia Mini, ima odlicnu kameru. Za te pare nema bolje, i jos je nekodiran

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

onu od 19.900?
pa to je puno a i jedino što naginje na telefon je što pretplatu u svakom slučaju plaćam, pa što onda da ne uzmem i telefon.
Sad sam bio u handy i gledao te telefone, pitao za famoznu vlagu i mrtvi ladni kažu, jeste dešava se često.
Msm ko da živimo u amazonskoj šumi pa je vlažnost 90%.
Svašta.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

AquaZX napisao:@kefalica:
idi u MTS i uzmi Xperia Mini, ima odlicnu kameru. Za te pare nema bolje, i jos je nekodiran
To je u svakom pogledu odlican telefon.
Nokia 6600 slide; Nokia E72

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

kefalo napisao:onu od 19.900?
Racunam da hoces da placas pretplatu na 2 godine. Ovo ti je dobra ponuda.
Inace bih ti rekao da ides u radnju i kupis telefon kakav hoces.

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

Uz koji paket je ta cena od 19.900? :?
Ja vidim da je na netu najskuplja uz Bel 50 - 18.000.
Sem ako u poslovnicama nisu drugacije cene? :?
Nokia 6600 slide; Nokia E72

Odgovori