iphone, jos jednom konstatacija....

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

iphone, jos jednom konstatacija....

Post od markomarko »

Citam ovaj tekstic:
"Friday, November 11th, is the long-awaited day they'll be able to get to grips with the latest iOS flagship phone, and they'll be joined by buyers in Albania, Armenia, Bulgaria, El Salvador, Greece, Guatemala, Malta, Montenegro, New Zealand, Panama, Poland, Portugal, and Romania."

Znaci, mi nismo cak ni u ekipi sa El Salvadorom, Albanijom i Crnom Gorom...

Cisto da se zna....

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

А ти би га као купио када би га наши оператери добили?
Волим када људи кукају па када им се понуди онда буде "немам ја пара за то"... :dry:

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

LittlePrince, :lol: :lol:
A verovatno bi se našao neko ko bi ga kupio. Ja sigurno ne bih...

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

А и да дође био би прескуп, ко има пара да га узме уз пакет имаће и овако. Једини је мтс имао до скоро реалне цене апарата ( експирија, е5, ц3) али сад немају ништа занимљиво, код випа 6303 уз 325 1000 динара, ма бежи а телефон нема ни вајрлес. О теленору да и не говорим.
По мени већи су проблем тарифе а ко хоће Ајфон има га по огласима колико хоћеш.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa nema ga u ponudi iz razloga sto nasi lopovi ne mogu da se dogovore sa Apple-om oko podele profita. Apple trazi 30% za sebe, a ovi ne daju ni cvonjka, jer i ovo sto uzimaju im je malo. Usput, mi smo politicki nekorektni, za razliku od svih nabrojanih, pa u skladu sa americkom politikom prema nama, i Apple nece ovde da prodaje svoje proizvode.

Nego, iako nije ovome mesto ovde, nesto me jako cudi, HTC 7Trophy (danas sam ga cackao, i na oko mi se svideo) u Tehnomaniji kosta 250€, sto je fina cena za jedan WP7 telefon. Mene interesuje zasto ga nijedan nas operater nema u ponudi, a mislim da bi mnogi to uzeli - ja verovatno medju prvima. Android necu iz principa, a WP7 mi se svidja.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

miodrage napisao: Android necu iz principa, .
Eh vi iPhone useri.. :) Nikada od vas ljudi (sala ofc) :P

Realno, jos dugo ce proci do trenutka kada ce iPhone doci u Srbiju kod operatera..
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Layne_Staley, ne sme da predje na android jer ce se razocarati u ios. Ko posle da prepravlja tolike postove po forumu o najsuperiornijem os na fonu :lol:
Sala naravno :)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

Nego, iako nije ovome mesto ovde, nesto me jako cudi, HTC 7Trophy (danas sam ga cackao, i na oko mi se svideo) u Tehnomaniji kosta 250€, sto je fina cena za jedan WP7 telefon. Mene interesuje zasto ga nijedan nas operater nema u ponudi, a mislim da bi mnogi to uzeli - ja verovatno medju prvima. Android necu iz principa, a WP7 mi se svidja.[/quote]
covece totalno si gotivan,i u pravu si 100% trophy je odlican telefon,
i svakako bi za male pare mogli imati dobar wp7 sto ovaj i jeste...zalim sto ga prodadoh!

EDIT:
miodrage napisao: Mene interesuje zasto ga nijedan nas operater nema u ponudi, a mislim da bi mnogi to uzeli - ja verovatno medju prvima. Android necu iz principa, a WP7 mi se svidja.
i Ja sam se pitao,Mozzart je Mts nesto malo drzao,a Trophy niko....telefon je generalno odlican!
inace onu gore poruku mozete obrisati jer me net njaka....

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E da se vrnemo na iPhone, za 10 dana znaci u bratskoj na Crnoj Gori mozemo da pazarimo 4s, i Bog da nas vidi. Jedva cekam da tamo pocetkom decembra vidim nekoga na ulici kako ima neki nemusti razgovor sa Siri :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

Countries launching the iPhone 4S on January 13th: Anguilla, Antigua and Barbuda, Bolivia, Botswana, British Virgin Islands, Cameroon, Cayman Islands, Central African Republic, China, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Grenada, Guam, Guinea Conakry, Ivory Coast, Jamaica, Kenya, Madagascar, Mali, Mauritius, Niger, Senegal, St. Vincent and The Grenadines, Trinidad and Tobago, Turks and Caicos and Uganda.

hahaha... nema veze.... i dalje ce nasim ljudima nasi operateri nastaviti da uvaljuju HTC-ove i Samsunge posto ne znaju za bolje.... a i ne treba im! I onako su do pre neki dan pokusavali da uvale nokije sa simbianom kao poslednje svetsko cudo!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Sramota za iPhone lovere u Srbiji! :D Sta da vam kazem, organizujte se i piste peticiju. :)
Mala sala, naravno. Nemojte se naci uvredjenim. :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

markomarko, ne zaboravi cuvenu Nokiu, od koje i dalje smatram da treba bezati ko djavo od krsta.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pregovarao je Apple sa "ovim našim" ovde... Mora da je neko postavio neke sulude uslove, pa je Apple odgovorio - more Srbi - orite drumove... i odoše u CG...

Odgovori