SBB D3 GO digitalna tv

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

SBB D3 GO digitalna tv

Post od Andrijano »

D3 GO je aplikacija koja vam omogućava da gledate najpopularnije TV kanale preko prenosnih uređaja (smart telefon, tablet, iPod), desktop i laptop računara (PC, Mac). Sadrži TV vodič za 5 dana, a ima i opciju roditeljske kontrole 18+ sadržaja.
D3 GO možete koristiti uz flat konekciju ka internetu najmanje brzine 264 Kb/s, ali za potpuni TV doživljaj preporučujemo najmanje 2 Mb/s. Aplikacija generiše veliki protok podataka. Ukoliko za internet uslugu plaćate po protoku ili koristite internet uslugu mobilnog operatora (3G, HSDPA), obratite pažnju da to može značajno uticati na vaš mesečni račun za internet.
D3 GO - televizija u pokretu.

http://www.sbb.rs/d3go/uredjaji/

Probao sam radi odlicno,sbb-ov sam korisnik,kablovska i net,obicna kablovska i i pri paid net,registracija samo i sljaka super.
Steta samo sto je besplatna jos malo!

http://imageshack.us/photo/my-images/692/photo1hf.png/

:D

Slika
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Bezveze sto nema za symbian telefone..cisto omalovazavanje korisnika symbian-a :dry:
A sto se tice aplikacije,super je stvar..samo sto je besplatna do 29.02..

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Andrijano, jel to za sad samo ima za iPhone??

Sad čekam da Miodrage kaže nešto :D

acamatic, pa za sad i nas za androidom nisu podržali mada piše uskoro :D
and justice for all...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Koji kanali mogu da se gledaju tako? Jel svi kao u regularnoj ponudi? Posto onaj telekomov web tv ne podrzava ni sve osnovne kanale, vec samo neke nebitne, nemaju b92, al imaju b92 info cisto da se kaze da pruzaju i to. Ko da gledam tv preko nekog internet programa sto 'vata pola sirijskih, i pola bangladeskih kanala u rezoluciji ko da su snimani sporetom.
Nemam neko pozitivno iskustvo sa tim internet web televizijama (da ne bude zabune web tv nije isto sto i telekomov iptv, to je vec po meni profi, cak je po nekim stvarima bolje nego sbb, cega sam se sve nagledao snega i suma i svega kod sbb (nisam imao prilike da vidim D3, da ne gresim dusu, tako da pricam za obican analogni kojeg ima vecina) dok je iptv apsolutno kristalna digitalna slika, za svakog korisnika u bilo kom gradu u srbiji, interaktivni meni, mozaik programska sema, video na zahtev, sve u svemu iptv je ozbiljna "kablovska" televizija - mogu o njoj detaljnije ako nekoga bude zanimalo. Elem, da se vratimo mi na web tv, o tome je tema.) Probao sam bio i onog IPD1 "provajdera" pre nekih godinu-dve i oni isto nisu bili u stanju da obezbede ni osnovne tv kanale, ne znam koja je to fora bila. Naravno, mobilna aplikacija nije ni radila, iako sam je tog meseca platio nekih 200 din. Korisnicki na nivou prepotentnog tinejdzera koga prvi put udaraju hormoni u glavu. Raspad.
Poslednja izmena od Lobachewsky u Čet, 09. Feb 2012. 10:07, izmenjeno 1 put ukupno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

AHhahahhaa kakvi kreteni. Za android uskoro, a jos malo je besplatna.. SBB pocinje da bude sve vise i vise krs.. Od korisnicke sluzbe, do pruzanih usloga.. Danas mi je na kucu stiglo pismo od mtsa za box onaj i mnogo je povoljnije.. Videcu.. Ko zna..
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Taj iptv je strasna stvar. Jedino sto jos uvek nemaju viasatove kanale, fox life, fox crime i history. Medjutim imaju neke druge, i jos svasta. Ja sam njih izabrao u BG, a mogao sam KDS kablovsku iz zgrade, ali mislim da je IPTV mnogo bolja stvar. KDS je klasicna televizija, ubodi antenu i vrti kanale.
Sto se tice manjih mesta u Srbiji da nije IPTV-a, nikada ne bi ni videli kablovsku televiziju (osim ako u "kablovsku" ne racunate jednog coveka-""kompaniju"" koji radi sve - razvlaci kablove po banderama, korisnicka podrska (u pidzami i na wc solji, gde ga zateknete), prodavac... i kanalima koji imaju vise snega nego sto je napolju napadao za ovih 10 dana). A besmisleno je uopste kupovati televizore vece dijagonale, a hvatati kanale obicnom antenom zbog svih onih smetnji i suma. Takva dijagonala ima smisla jedino sa digitalnim signalom, a to IPTV pruza. I sto je najvaznije, najsirim narodnim masama - nisi geografski ogranicen na najvece gradove kao kod klasicnih kablovskih provajdera. Najbitnije je da postoji izbor i da ljudi u malim mestima nisu vise ograniceni samo na satelitske antene, a mislim i da je elegantnije resenje. Kad je telekom u pitanju, za adsl i iptv ja zaista nemam zamerki, mislim da to rade odlicno. Ali kada je mobilna telefonija u pitanju - jad i cemer po meni.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Lobachewsky, koristim taj D3 GO vec nedelju dana i na iPhonetu i na iPadu, i nije lose. Ono, sedim uz komp, postavim iPad, i kao gledam malo i TV. U principu TV gledam izuzetno retko, tako da kad ovo pocne da se naplacuje, bicu prinudjen da to sebi ukinem, jer nemam nameru da placam nesto sto ne koristim. Iskreno, ja bih sebi i TV ukinuo, jer mi ne treba, ali moram da ga placam da bih imao SBB Internet. To je lopovska politika kompanije :)
Razmisljao sam i o Orionu, ali ovde kod mene je za taj njihov CDMA vrlo los signal, a ADSL njihov ne mogu da dobijem zbog nepodrzane centrale... :(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

Lobachewsky, ipak mislim da je SBB bolji od IPTV. Odnosno ja pored IPTV i KDS imam Total TV, što je za nas iz manjih mesta jedina mogućnost da gledamo SBB-ove kanale. Osim viasatovih na Total TV-u je i bolji izbor sportskih kanala, jer ima i Sportklubovih kanala, kojih nema na IPTV. Hteo sam da probam i ovaj D3 GO, ali vidim da nije za nas koji imamo Total TV, a i još nije izašla aplikacija za android, tako da ništa od toga. Mada što kaže miodrage, i ja generalno sve manje gledam TV, osim ponekad sport i nekad štrebere, tako da i nije neka šteta.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

miodrage, a koje kanale imas na D3 GO? Odnosno jel ima neki koji bi trebalo da je tu, a nema ga.
Pitam jer telekomov web tv nema Prvu i B92, a od stranih nema nista iole zanimljivo, zapravo nista i nema osim travela, bbc-ja i outdoora, a onaj satro "provajder" IP D1 nema ni to od stranih. Samo standardne domace i TV Duga i kompanija.
Nadam se da ce za godinu dve, sa LTE-om to malo bolje da zazivi i da ce biti implementirano kao na IPTV sto je - da ne gusi adslov protok nego da ima svoj nezavisni kanal koji u slucaju LTEa nebi naplacivali po protoku nego po pretplati. To bi bila ekstra stvar. Nisam ni ja neki gledatelj TV-a, godinama sam ziveo bez njega u stanu, ali odakle znam ima neke topline sa njim, odgledas s vremena na vreme nesto, pustis mozak i ne mislis na sta bi sledece mogao da kliknes. :roll:

L.S.I., slazem se da je na SBB-u bolji izbor kanala, ali na IPTV-u se to stalno prosiruje. Kako sam cuo SBB ima ekskluzivu (ili je imao) na gore navedene kanale, tako da valjda ce se uskoro stvari promeniti, ali mislio sam pre svega na digitalni kvalitet slike i mogucnostima koje interaktivna IP tehnologija pruza. Ne kazem da je SBB loseg kvaliteta, naprotiv, ali SBB ti je klasicna kablovska i sve zavisi od implementacije instalacije u zgradu, kod njega ti je kockanje - moze sve da bude ekstra, a moze B92 da ti bude sa snegom i sumom. Dok kod IPTV je uvek isti kvalitet - digitalno je digitalno, dal si u selendri u sred planine ili u bg-u, naravno ako u selendri ima ADSL-a :):)
E sada, postoji od skora i kod njih ova digitalna D3, verovatno je sada i to na nivou IPTV-a.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

Lobachewsky, jeste, ali ja na totalu imam odavno nešto kao D3. Tako da mogu da ti kažem da je kvalitet slike dobar, ali u pravu si IPTV je kvalitetniji. Takođe ima i neke dodatne sadržaje, kao što su obaveštanja, elektronski vodič, mogućnost da prebaci na određeni kanal u zadato vreme i sl.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

D3 go ima standardne kanale koje SBB ima u svojoj ponudi u osnovnom pkaetu.
Konkretno tu su: RTS1 i2, Pink, Prva, B92, B92 info, happy, Avala, HRT1 i 2, RTG Digital, OBN, RTRS, Federalnatv, RTCG, Viasat3, Aljazeera balkans, TV1, Universal, TV1000, Cinemania, Fox Life, Fox Crime, AXN, SciFi, Cinestar TV, Cinestar Action%Thriller, Sport klub i +, Eurosport 1 i 2, Golfklub, ESPN, Fight Channel, SK Prime, Discovery, ID, Ultra, Minimax, Disney, Mini ultra, CN, Boomerang, TLC, E, FTV, GINX, Style, BBC Entereatainment, MTV, VH1, Pink Music, DM SAT, BBC News, Euronews, CNN, Rai1, RTL

Nadam se da ovo daje odgovor na sva vasa pitanja, inace dz je kako vidim na sajtu do kraja marta :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

miodrage, upravu si do 31 marta je produzena akcija :D,samo sto nisu stavili za symbian telefone :dry: ...

Odgovori