Prevara veka!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Doodoolentze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 21. Jun 2012. 23:37
:: Nokia c3
:: Samsung wifi

Prevara veka!

Post od Doodoolentze »

Odmah da kazem da sam korisnik Vip mreze i da sam uslovima,njihovom profesionalnoscu i odgovornoscu bio do danas zadovoljan...

Od danas prestajem da budem korisnik Vip operatera! Kao sto su svi koji su njihovi korisnici(verovatno samo postpaid korisnici) imali priliku da budu obavesteni o navodnom sms kvizu koji Vip organizuje da bi ste osvojili nagradu od 200 000 din,tako sam i ja obavesten juce oko 13h,kada sam i poceo da igram,svesno,i da,znao sam da cu da nakarikam ogroman racun za mobilni,i ne,nije mi zao,da se razumemo...

Ono zbog cega cu da ih tuzim najverovatnije je to sto su mi onemogucili odlazni saobracaj onog trenutka kada sam sa silnim odgovorima dosao do odredjene sume koju ne smem da prekoracim i tako mi oduzeli pravo da se takmicim i dalje...Odmah da pojasnim celu stvar-DA,bio sam spreman da nabijem racun cak i do 30 000 din zato sto sam takmicarskog duha,i DA,da su mi dozvolili da se takmicim i dalje i da nisam dobio nikakvu nagradu,svakako bih tih 30 000 din platio!

I,da,zvao sam korisnicki servis,oni su mi rekli da je to normalno da me iskljuce kada dodjem do odredjene sume koju ne smem da prekoracim...jasno je to meni,ali zar to znaci da u toj ˇfamoznoj,super,sega,mega,giga,ultraˇ nagradnoj igri nismo svi jednaki? Jel to znaci da oni koji imaju veci tarifni paket mogu da odgovaraju vise dok i njih ne iskljuce? Ja sam UBEDJEN da je juce u toku dana bilo bar jos 100 ljudi koji su izigrani kao ja od strane njih...Takodje,operaterka je kontaktirala njenog nadredjenog(verovatno) i pitala ga da me aktiviraju,naravno,nije ni to odobreno...a hteo sam da nastavim sa nagradnom igrom...kada sam dobio odrican odgovor,zahvalio sam im se,rekao da cu racun da platim ako i SAMO AKO osvojim tih 200 000 din,sto nisam,jer je dobila navodno neka gospodja/ica iz Panceva,kojoj,ako uopste postoji,zelim pre svega da plati racun koji ce sigurno biti 50 000,a ostatak neka u zdravlje potrosi...

Ono zbog cega pisem ovde je zato sto znam da mnogo strucnih ljudi posecuje ovaj sajt,i hteo sam da pitam:Da li da se obratim advokatu ili sta da radim?

I jos nesto...Nisam iz principa hteo da im uplatim 8680 dinara za ponovnu aktivaciju,jer je vec od iskljucenja proslo bar sat i po,2,a ja sam u tom trenutku bio na razgovoru za posao,pa tadasnja uplata ne bi ni imala svrhu,jer je nagradna igra bazirana na brzom odgovaranju na pitanja i skupljanju poena od tacnih odgovora...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od miodrage »

Doodoolentze, vrlo specificna situacija. Sa jedne strane si u pravu, jer ovim cinom Vip navodno stiteci svoje korisnike, pokazuje da ima jednakih i "jednakijih" korisnika u mrezi. Sa druge strane, Vip ima prava da cuvajuci sebe i svoje interese iskljuci korisnika iz mreze.
Nisi rekao 2 vazne stvari - 1) koji paket imas kod Vipa, i 2) na kojoj sumi zaduzenja si bio iskljucen? Jos kad bi napisao i koji su ti do sada bili prosecni racuni sve bi bilo cisto.
Mislim da je jedini nacin da se u ovoj igri zaista pobedi je da se uzme prepaid broj, na koji ce se odmah nakarikati jedna velika suma - najveca koja je moguca, i da se ima neko ko je spreman da trkne da obavi jos par max uplata tokom dana...
Ovo sve podrazumevajuci da je igra postena... A kako sam ja sumnjcav, cim treba nesto da se placa, nisam preterano rad da ucestvujem. Ako mogu da dobijem nesto za nista, vrlo sam raspolozen, u suprotnom, jok ja!

Advokat? Parnica? Pa ako imas vremena, zivaca i novaca, sto da ne, ali nisam ubedjen u neki pozitivan ishod nazalost. No ja sam defetista, a igor80bg mi je pre par meseci zapusio usta, kad je dobio vansudsko poravnanje sa mt:s odbijajuci da plati neki sulud racun koji je telefon napravio u inostranstvu... a sve se to zapravo nije desilo... odnosno moze da se tumaci kako ko zeli. Imas post ovde na forumu o tome. Ja sam bio ubedjen kao i jos neki clanovi da ce da ga odrati, medjutim on se bio dobro potkovao zakonom, i dobro prosao.
Poslednja izmena od miodrage u Pet, 22. Jun 2012. 00:25, izmenjeno 1 put ukupno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od sugarcoated_ass »

Auuu... Znaci ja da otpisem onih 30 i kusur hiljada bodova sto sam sakupio... XD

Doodoolentze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 21. Jun 2012. 23:37
:: Nokia c3
:: Samsung wifi

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od Doodoolentze »

Slobodno! :D

Ja sam sakupio za 2 sata oko 320 000 :angry:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od Lobachewsky »

Doodoolentze, sve mi lici da su prevideli ovu situaciju (ne znam kako je moguce, ali tako mi deluje). Prema tome, verovatno imas sanse da iscackas nesto u tvoju korist na sudu.
Ali idalje sam u neverici na kakve sve gluposti ljudi bacaju svoj "krvavo zaradjen" novac. :o Ono, bolje da si se za te pare kockao u nekom fensi kazinu, zenske, sampanjac, dobra kola ribe oko stola ovo ono, parfem, tompus, odelo. 8) A ti - sedeo kuci i slao sms-ove :roll: E pa svaka ti dala.
:| A znate da zivite u Srbiji gde jos uvek ni jedna sms nagradna igra nije prosla bez afere - ne znam koliko puta jos mora da se desi da bi se ljudi opametili. :| Jbg, sad se vucaraj po sudu, umesto da privodis nesto :wink: :lol:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Doodoolentze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 21. Jun 2012. 23:37
:: Nokia c3
:: Samsung wifi

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od Doodoolentze »

Ima da im izvucem 10 god koriscenja njihovih usluga za dz i jos ce auto da mi kupe... :D

Sto se tice krvavo zaradjenog novca,u pravu si,i podrzavam...ali jbg,volim da se takmicim,sta cu kad sam idiot pa dobih po usima...

A sada kad izgledam kao Dambo,ni devojka me ne voli vise :wink:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od sugarcoated_ass »

Ja sam sad prvi put u zivotu i ucestvovao u nekoj igri tog tipa. Jbg, morao sam cisto da probam da mi srce bude na mestu i u vezi toga. Sad znam da sam i to probao i miran sam. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: PREVARA VEKA!!!!

Post od miodrage »

Da su dali nesto tipa izvlacenje, mozda bih i probao, ali ovo, njet. Prvi put u zivotu ne ucestvujem ni u ovome McDonalds takmicenju, jer kao treba preko FB slati te kodove, pa ko posalje najveci broj kodova. Znaci najbolje da stanem pored kase i zicam kodove.. Strasno!
Sve gde dobija onaj ko nesto najvise uradi ja ne igram, samo gde je izvlacenje,a ulog ne postoji ili je neka mizerija...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Prevara veka!

Post od gargamel4 »

Braaateeeee......... Kakvo ludilo. Kad sam video da poruka košta 59din. bilo je - ma ćaaaoooo...... I još posle navlakusa: Čestitamo, samo danas imate..... Nešto, nešto, nešto....

Dule, kao i tvom prethodniku sa mt:s-om, želim ti sve najbolje ali nisam preterani optimista.

Lobač, ako je do trišenja love sa stilom ok, ali moj štekarski duh podržava samo loto, jednom u par meseci kad suma dobro naraste. 100dindži jednom u 3-4 meseca mi nije žao :D
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Doodoolentze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 21. Jun 2012. 23:37
:: Nokia c3
:: Samsung wifi

Re: Prevara veka!

Post od Doodoolentze »

Bio sam do Vip-a juce...naravno,kao i kada sam ih zvao u cetvrtak,bio sam bezobrazan(drugacije neces nista postici u ovoj nasoj banana drzavi),i decko koji radi tamo mi je rekao da sam ko zna koji po redu koji mu se zali zbog iste stvari,i rekao mi je da im posaljem mail i da su oni to sigurno predvideli...Ne zna kako su mogli,ali su sigurno...Mail njima je napisan,i videcemo sta ce biti. :?

Gargamele,hvala na podrsci,i znam,nisam ni ja,ali videcemo...Ako su korektni kao sto su i do sada bili,mozda i bude nesto...a ako me o...bu,onda cu znati da su to svesno uradili kako bi prevarili ljude,a onda ce da sledi tuzba :wacko:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prevara veka!

Post od miodrage »

Doodoolentze, na odgovor za mail se ceka do 15 dana, tako da budes spreman i na to. Problem sa Vip-om je sto ne mozes direktno da dodjes do nekog glavesine! Ja sam svojevremeno pokusavao, ali najdalje sam otisao do menadzera poslovnice... A ona mi je rekla da za sve zalbe treba da napisem mail. Kad sam rekao da sam to vec uradio, i da sam dobio korportaivni odgovor, sto je za mene neprihvatljivo, nego zelim konkretno resenje, obecala je da ce da pozove neke ljude, da joj ostavim podatke, i zaista nakon par dana su me zvali, ali opet sve isto.
Na kraju sam digao ruke od corava posla jer sam video da ne mogu nista da dobijem... Ali priznajem, ja jesam hteo preko 'leba pogacu (dodatni Internet od 1GB za 500 din), bez telefona... nazalost, to samo za nove korisnike :(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Prevara veka!

Post od Azimuth »

I kroz 15 dana dobijes odgovor i izvinjenje da je greska u sistemu i da su prevideli i bla bla, ne naplate ti ponovno ukljucenje ali ti ostave taj racun od ko zna koliko hiljada, a na kvizu si pukao... Dobra fora, moram priznati.

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Prevara veka!

Post od siki069 »

Kako se završi slučaj?
Jesi im dao svoj krvavo zarađeni novac?

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Re: Prevara veka!

Post od AquaZX »

Pre neki dan pomislih: "Ko li igra ovu VIP nagradnu igru, ovo su bre za decu i naivce napravili"
Kad ono dvojica sa ovog foruma - Isuse Hriste potcenio sam VIP :oops:

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Re: Prevara veka!

Post od aleksaa »

Sad sam video ovu temu. :D

Ja sam od 7,8 ljudi cuo da su igrali "kviz" i onda klasika nabili po 4,5 hiljada dinara i oni ih iskljucili. :)

Koji su to mozgovi,i ovi sto igraju i ovi sto priredjuju kvizove... :shock:
Sony Xperia P

Odgovori