Mobiklik za 100din sa 200 din kredita

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Mobiklik za 100din sa 200 din kredita

Post od Mirko BGD »

da li je moguce da je mobtelov broj korisnika toliko opao, i da su bili prinudjeni da daju kartice za dzabe, ili je to bio samo marketingski trik???

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Verovatno marketingski trik, jer je mobtel poznat po dosta velikim cenama, i to se u zadnje vreme dosta prosirilo. I sad verovatno da bi ubili tu pricu, bukvalno dele za dzabe kartice

Ne bi ja to kupio iz prostog razloga:
1.Verovatno je tarifa razgovora skuplja nego kod ostalih paketa
2. Mobtel je u krizi u zadnje vreme od kada se prosirila ova prica sa Karicem, tako da moze svasta da se desi, mada opet, za 100 dinara nema sta da izgubis

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ja cu kupiti ukoliko naletim na neki lep broj :D u sta sumnjam da cu naci za 100din :uhuh: :uhuh: :uhuh:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa brojevi pochinju sa 19 valjda...

I tesho da cesh naci "lep" broj,poshto se jedva nalazi bilo kakav broj...nestalo je na vecini trafika... :| :)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa kako nece da nestane, kartica za 100 din?! Pa to je jedva nesto vise od 1e... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A kakva prica sa Karicem...? :|

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro,koliko su 062 brojevi koshtali oko nove godine...isto neshto za male pare bash...

Ma cela ova frka sa Mobtelom 4stefank...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ma ne znam ni za kakvu frku, s obzirom da sam iz Pg, zato i pitam ako ko moze da mi kaze...? :roll:
Shta je 062? :oops:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa 062 su ti isto Mobtelove kartice,izashle su krajem proshle godine chinimi se,imaju neshto drugachije tarifiranje,i za sada josh uvek besplatan mms.... 8)

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Nemaju sve 062 kartice besplatan mms, to je samo ako kupis pripejd, ja imam 062 postpaid sa jedne poslovne mreze i nije besplatan mms, i drugacija su tarifiranja, u svakom slucaju 062 i 063 su mobtelovi pozivni brojevi kao sto su 064 i 065 mts-ovi.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ja sam naleteo na bas lep br kad sam kupovao ove kartce za 100 din, btw uzeo sam dve da se nadje za svaki slucaj :D

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ja nisam mogla da nadjem ni na jednoj trafici taj broj...i ako znam dosta ljudi koji su kupili...brojevi nisu nista posebno...ali opet za 100din, stvarno je dzabe, ali sta da radim kada sam baksuz...

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Ljudi, najvaznije je da vi kupite karticu i postanete pretplatnik operatera. Njemu ce se "ulozeno" vratiti vec kad potroshite tih 100 din. Toliko je inace izrada SIM kartice sa sve PDV-om :))). Prvi put da se neko od operatera setio da se ponasha kao "velika zverka" mada niko od njih to nije :)))

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Da, ali ja eto nisam uspela da kupim tu karticu od 100 din :smutny:
Hoce li biti jos nekih slicnih akcija u skorije vreme? :unsure:

DonTadic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 06. Avg 2005. 13:41
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DonTadic »

Ja sam kupio... i nasao sam lep broj... tj. 9 lepih brojeva :)
Sada moja porodica, moji prijatelji i ja imamo svi uzastopne brojeve :)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Sta da ti kazem sem blago tebi...ja sam opet propustila priliku i nisam uspela da kupim tu karticu... :smutny: nego, da li neko zna gde mogu da kupim neki lep 063 pri paid broj? :oops:

Rober_sd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 10. Jul 2005. 21:42

Post od Rober_sd »

Lep 063 broj kosta od 20e pa navise. Sve zavisi koliko zelis da je lep odnosno koliko istih cifara zelis. Ja sam skoro imao ponudu za broj sa 4 iste cifre na 50e. Tip ima brojeve i sa 5 istih i kostaju 110e. Ako te zanima tako nesto, javi! NARAVOUCENIJE-lepota ima svoju cenu. Ja licno poznajem ljude na nekoliko trafika i lepe brojeve sam kupovao po standardnoj ceni. Ali vise se ne bavim time. Pozdrav!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

E pa sto se vise ne bavis time? :oops:
Pazi, ne bih se sad nesto razbacivala za broj...i tih 20 evra je puno, pa to je duplo skuplje!!! :ohmy: A da ne kazem 50e i 110!!! :angry:
Ako moze nesto da se dogovori po nekoj razumnoj ceni...vrlo rado :wink: :)

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Pa shto si propustila....josh se prodaju ti brojeva za 100din Zoko....nego vi shto lupate da su mms besplatni na 062 to nije tachno :? ...jesu bili ! :dry:
A shta bre ? Da bi dobio neki lep broj samo treba sreca...ja sam napr.na 63 dobio uzastopne cifre za 800din....pa se vi mislite :uhuh: :uhuh:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ej, gde se prodaju još brojevi po 100 din???? Ako imaš savet makar u kom delu grada bih mogla da ih nadjem? :oops:

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

PA juri po kioscima Stampe... Moj ortak radi u Stampi, tj na odrzavalnju kioska i mogao sam da nabavim koliko god mi je trebalo, dok se nisu podelili po trafikama... Jos bolje bi bilo da imas nekog u Mobtelu. Mozda mozes i da probas u njihovim predstavnistvima.
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Odgovori