VIP - problemi sa računom

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
steins
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 01:45

VIP - problemi sa računom

Post od steins »

Nisam siguran pod koju temu da se upišem, pa sam morao da napravim novu.

Evo o čemu se radi - poslednja 2 računa su mi se povećala. Na prvi i nisam obratio pažnju, al drugi je bio baš onako - bezobrazno veliki. Kada sam izvadio listinge, tek sam se iznenadio - ispalo je da mi je povučeno previše podataka sa neta.
Ja imam WiFi i kod kuće i na poslu tako da mobilninet retko i koristim .
Druga stvar koja mi je pala u oči su veliki paketi, po par stotina megabajta, i neka nenormalna vremena njihovog prenosa (npr 3 ili 5 sati ujutru). Ili vremena u kojima ja nisam mogao ništa da skidam s neta jer sam radio.

Kada sam pozvao operatera dobio sam lakonsko "žao mi je", uz objašnjenje kako mogu da napišem prigovor ali moram da platim račun i da će oni proveriti, ali ako piše u listingu onda je to to. Čak su mi ponudili da napišem molbu VIP da mi dopusti plaćanje u ratama :uhuh:

Sad, znam ja da smart uvek vuče neke podatke sa neta, ali ovo je zaista previše.

Da napomenem da imam onaj paket od 1200 smartova i da nisam išao van zemlje.

Ima li neko slična iskustva i/ili savet kako da rešim ovaj problem

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: VIP - problemi sa računom

Post od alphablue597 »

Na zalost, mislim da neces moci nista da ucinis ako je u listingu to upisano, verovatno ti se telefon sam kacio negde na net... A koji smart paket i koji telefon imas?

steins
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 01:45

Re: VIP - problemi sa računom

Post od steins »

paket je smart 1200 a telefon je HTC Desire 300. Stari model al još uvek fercera. :D

Odgovori