MTS TV Multiscreen

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

ja sam bio malopre u poslovnici,moram da donesem oba STB uredjaja i da (i zbog toga) dodje vlasnik broja :o
E sad,vi koji ste menjali vec,dobijete li kakav ugovor?Jer znam da ponekad MTS ponudi promociju,pa kad prihvatis obavezujes se da ces po isteku promocije uslugu koristiti 24 meseca jos. Ovaj Multiscreen mi je zanimljiv samo iz razloga da ga isprobam i ta zamenim STB uredjaje,jer kontam da bih tako dobio novu platformu,stabilniju i brzu. A posto vec koristim D3GO nemam potrebu da jos placam i MTSu za mobilno gledanje,pa se samo zelim na vreme raspitati,jer znam da mnogi imaju velikih problema kada treba odjaviti promociju

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

@pinocio, ako uzimaš super box (veći paket) onda ide potpisivanje ugovora na 24 meseca. A ako radiš samo zamenu uređaja onda ne, to mu dođe kao da ti je uređaj riknuo pa mu radiš zamenu.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Ja sam cak i bez ugovora na BOX4... znaci idem,zamenim uredjaje,koristim do kraja promocije i uredno odjavim (ako moze :D ) i to je to!?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Promociju možeš prijaviti /odjaviti kada ti se ćefne. Jer to može da se radi preko svog naloga na mts sajtu.
Edit :mada mogu da te zezaju i ne daju novije modeme, jer nisi pod ugovornom obavezom, tako da sve može da bude.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Azimuth »

acamatic napisao:Jel sam ti lepo rekao da je pin taj password sa naloga.
Pa nije bio. Probao sam sve opcije juce, ali prosto nije htelo iz nekog razloga. Danas su nesto cackali pa sam dobio pin (1234) koji sam promenio odmah i stavio istu sifru kao i za nalog.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Onda te nisam lepo razumeo. Meni nije tako bilo, ja sam tamo gde pin kucao password iz mts naloga i bez problema se povezao.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

acamatic napisao: Edit :mada mogu da te zezaju i ne daju novije modeme, jer nisi pod ugovornom obavezom, tako da sve može da bude.
Sinoc vlasnik broja odneo dva STBa i poceli kao nesto da odjavljuju i nije moglo da se zavrsi posto je proslo 18h,pa je isao ponovo jutros,i opet neki problemi,vracen mu je jedan STB,a drugi su zadrzali tamo i navodno ce zvati kad se sve sredi (postoji mogucnost cak u ponedeljak,jer navodno ne moze da zavrsi nijedan drugi sluzbenik sem onog koji je poceo)... a sad vlasnik broja nije tu,a bez njega se sve to ne moze zavrsiti.... jednom recju katastrofa. I nije im prvi put.Jos nijednom nisam obavio bilo sta kod njih iz prve i u roku recimo "10minuta"

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Hvala bogu, to lepo treba da oseti privatizaciju jer drugačije ne mogu da se uvedu u red. Ja sa drugarom nisam mogao da završim posao nedelju dana, a tamo još lik radi.

cikamarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 12. Nov 2015. 16:31
:: huawei g6609

Re: MTS TV Multiscreen

Post od cikamarko »

Pozdrav svima.

Uzeo sam juce dva nova STB-a (huawei EC2018V5). Usluga multiscreen radi ok.

Imam pitanje u vezi povezivanja drugog STB-a direktno na monitor, preko HDMI-a.
Drug je to uspeo obicnom HDMI kablom i dobio je sliku, kod mene je problem sto nemam HDMI ulaz na monitoru...

Ono sto sam pokusao je da na HDMI izlaz STB-a povezem adapter HDMI/VGA:
http://i357.photobucket.com/albums/oo15 ... htzfwg.jpg

pa onda VGA kabl direktno u monitor i ta kombinacija ne radi.

Da li neko ima iskustva sa ovim, mozda negde gresim?

Hvala svima unapred i izvinjavam se ako ovo pitanje nije za ovu temu.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Ja i dalje cekam zamenu STB uredjaja i vec 7 dan sam samo na jednom iako cu verovatno uredno platiti naknadu i za drugi

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Azimuth »

Ne znam odakle si, ali citam na sve strane da svima odmah menjaju. Meni su isto, sve sam zavrsio za 10-15minuta. Pritisni ih malo, ne vredi da sedis kod kuce i cekas da te pozovu.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Bio sam jutros i navodno je problem sto centrala ne podrzava novu platformu... tako da sam osudjen na cekanje,a stari STB ne mogu da mi vrate,da ga koristim dok ne stignu novi :o

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Kako bre ne mogu da ti vrate, nemaju pravo da te ostave bez televizije. Nova centrala može da dođe za godinu dana i šta onda trebaš toliko dugo da čekaš....

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Azimuth »

Cudno. Meni je riba uzela prvo jedan stb, proverila i izdala novi, pa tek onda drugi. Dok nije proverila nije htela, a i ne bih joj dao, da uzme stari stb.
@acamatic, ostao mu je jedan stb, drugi nije dobio. Kao neko prelazno resenje, a kontam da ce ti umanjiti racun za iznos stb-a, mozes dva tv-a vezati na taj jedan stb koji imas. Jedino je problem sto ces na oba tv-a gledati isti program.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Ja sam skapirao da nema sada ni jedan stb uređaj za tv, pa mi zato nije bilo jasno, kakvo je to ponašanje njihovo.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS TV Multiscreen

Post od pelleruma »

A ovi,"moji",u Rumi nisu ni culi za ovu mogucnost(gledanja tv-a),cec samo za zamenu stb-a...Bio u Beogradu,tamo zamenio karticu,jer mora 4g da bude,pitao za one lozinke i slicno,ubacio aplikaciju,ali ne radi.Moram cekati da ovde cuju za ovu mogucnost,pa da polako sve usaglasim i pocnem da koristim ovu mogucnost...takodje i na tabletu.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Valjda ce zavrsiti do isteka promotivnog perioda :D Najjace je kada pitam zaposlenog tamo sta ustvari cekam,a on kaze da neko u BGu odvoji 20 minuta i uradi nesto,za sta ni on (taj sto mi prica) ne zna sta je :lol:

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Danas dobio dva nova STB uredjaja... prikljucio i sve radi ok,ali nisam dobio nikakve sifre za multiscreen.Aktivirao sam uslugu kroz MTS moj nalog i dobio mail da je usluga aktivirana i to mi pise i u nalogu,ali ne znam kojim podacima da se ulogujem na MTS TV GO.Pokusao sam istim podacima koje koristim na moj nalog i nece.Pise da je usluga nedostupna.
a ni na kompu mi uopste ne otvara stranicu http://mtstv.telekom.rs.

cikamarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 12. Nov 2015. 16:31
:: huawei g6609

Re: MTS TV Multiscreen

Post od cikamarko »

Pinocio, Treba da skines i instaliras WebPlugin neki njihov, ima ga na Telekomovom sajtu, posle nekog vremena i restartovanja browsera, moci ces da se ulogujes sa podacima za svoj nalog...
Poslednja izmena od Ninolina u Sre, 18. Nov 2015. 23:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nemoj da citiraš post koji se nalazi odmah iznad tvog. Podrazumeva se da na njega odgovaraš.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Pa skinuo sam MTS TV GO aplikaciju na uredjaj i nece da se uloguje,a na kompu uopste ne otvara link sa stranicom za glednje.A ta aplikacija tj.ta stranica (za komp) su ti WebPlugini. Uglavnom,tumarajuci NETom shvatio sam da se loguje sa podacima od MTS naloga... e sad sto nece,pojma nemam :smutny:

Odgovori