Koji je mobilni operator bolji u Srbiji II? Telenor vs mt:s

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori

Telenor vs mt:s

Glasanje se završava Čet, 13. Mar 2008. 20:46

062/063 Telenor
84
45%
064/065 mt:s
103
55%
 
Ukupno glasova: 187

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Pa naravno da će biti i 5G i 6G i 7G ......sve dok ne stignemo do Star Trek budućnosti u kojoj će i zemlja SRB konačno ići ukorak sa vascelim svetom :D :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Course layed in Sir.... Engage Mr. Crusher.......... Captain!! We are experiencing some unusual distubances in the space-time continuum... On Screen!.... There is nothing out there.... According to sensors it is 3 kilometers wide, and around our ship.... Shields up, red alert!!!....
Sorry na off-u, ali nisam mogao da odolim na ovo StarTrek buducnost... Verovatno jednog dana, ako covecanstvo prezivi, tj. ako se ne unistimo medjusobno. A kakvi smo idioti, pre mi se verovatnim cini taj potonji scenario :(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mladen81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2008. 19:15

Post od mladen81 »

Vec dvije godine sam korisnik sam postpaid MTS-a. Mogu reci da sam bio dosad zadovoljan, ali u zadnjih par mjeseci stvari su se promjenile. Zadnjih 4-5 mjeseci mi ne isporucuju racun na datu adresu, koju sam uzgred i promjenio prije mjesec ni na nju ne stize, oni naravno optuzuju postu za to. Bas 5 mjeseci za redom i to na razlicite adrese ne vjerujem :uhuh: Preko ovoga bi nekako i presao da nisu nastali problemi sa naplacivanjem MMS poruka + GPRS na jednom mjestu koje su u BEL sms paketu besplatne (10 MMS poruka + 1MB gprs) ne saljem ih mnogo ali eto ponekad. Provjeravanjem zadnja dva racuna sam ustanovio da su mi one naplacivane, nakon ulozene reklamacije refundirali su mi te iznose, ali ono sto je zalosno sto vec dva mjeseca to reklamiram, a oni nista povodom toga ne rade nego eto nazalost postao sam redovni posjetilac MTS poslovnice zbog reklamacija, ne dobijanja racuna... Tako da, provjeravajte svoje racune, vadite listing obavezno.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Nije mi uopste jasno kako moze da dodje do greske u obracunu na racunu kada sam siguran da se to sve systemski obracunava i da tu nije umesan ljudski faktor?!Ali ipak je po meni mts jeftiniji i kada su pozivi u pitanju a posebno kada je gprs u pitanju sto je meni najbitnije.Sada su tu i 066 postpaid paketi sa fixnom cenom i to je veliki plus.Jeeino sto im ja zameram je to sto dok sam bio na bel50 paketu nisam mogao vrlo cesto ni po 15 dana da vrsim uvid u mesecnu potrosnju
Note IV N9100 dual

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

toda81 napisao:Nije mi uopste jasno kako moze da dodje do greske u obracunu na racunu kada sam siguran da se to sve systemski obracunava i da tu nije umesan ljudski faktor?!...
Šta tu ima čudno bezgrešni sistem ne postoji nigde zato i postoje i listing i mogućnost reklamacije itd itd Sasvim normalna stvar.....
Mada u konkretnom slučaju sa MMSom bi trebalo insistirati na rešenju problema ....
A što se računa tiče jbg oni ga odštampaju onako kao piše a pošta je pošta ja i inače ne dobijam pola računa u svoje sanduče nego skupljam po komšiluku ..... ko kad sam bio klinac pa kad se skupimo da menjamo sličice :lol:

aca1
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 23. Avg 2008. 04:09

Post od aca1 »

ja kad si odem u moje selo pa mi se ide u wc pa odem u sljivak ispod kucu znate li na koju me mrezu pozovu?pa na mts a moj cale sa telenor mi baci telefon i kaze mi eve ti ga sinko turi ga na gomilu.

blajah
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 09. Nov 2007. 19:24

Post od blajah »

Telenor naplacuje prijem SmS-a u roaminu. Gde je tu logika? Poziv mogu da odbijem ako mi je skupo, a za SmS treba da lupim BARRING? E,pa nece da ide... :o

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

Koristim mts mrezu, i na postpaid-u sam

MNOGO IM ZAMERAM, i ne shvatam da je tehnologija dotle dosla, da ja do 10-tog u mesecu ne mogu da vidim stanje mog racuna, nekad mi se desavalo i do 15-20 da ne radi...

U TELENOR-u bre odma 1-vog ujutru ti pokaze stanje novog racuna ta naredni mesec!!!!!!!

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

darkonda, pa ne moze vise ni u telenoru bas od 1. ujutru, ali od treceg vec radi savrseno! 8)

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Od kako imam mobilni telefon (pre 5-6 godina)na mt:s-u sam i nikad neću promeniti taj broj,samo ću kada postanem punoletan promeniti na postpaid.Telenor me mnogo nervira jer je preterano skup,naplaćuje call centar,se*e u reklamama.Trebalo bi se napraviti novo glasanje,ili da miškoni resetuje staro i ubaci vip
Nokia C6

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

I opet nista ne bi promenio jer u poslednje vreme je vip veliko njesra, sve njihove ,,promocije`` su teske deracine :wink: a najveca deracina je ustvari dupla dopuna :uhuh:
Nokia Lumia 630

Odgovori