GPS navigacija

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

iGo za Android

Post od toda81 »

Da li je neko uopste od forumasa instalirao ovaj novi igo za android ?
Note IV N9100 dual

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

Ja sam pokusao pre koju nedelju da stavim IGOMyWay, medjutim prijavljuje mi problem sa licencnim fajlovima, a njih imam i koliko ja vidim sve je na mestu i u redu. Tako da sam odustao , jer ne znam u čem je caka .

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Banega, kod mene na pokrene program i pocne da ga ucitava i odjednom me izbaci iz programa. Kod tebe je isto tako ili...?
Note IV N9100 dual

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

pa meni se pojavi kad krene da ga ucitava da mi nisu u redu ili nedostaju licencni fajlovi :? Oni stoje u svom folderu kak valjda trebaju,ali verovatno je da nisu korektni, ne znam sta drugo.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ista prica je i kod mene. Licenca nije ok pa zato ne radi. Jedino skinuti sa nekig drugog mesta ili se igrati sa licencom. Mada, citam po netu kako se ljudi zale da iako su stavljali odgovarajuce rezolucije ipak nesto ne fercera kako bi trebalo.

Eborg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sub, 08. Maj 2010. 20:50

Post od Eborg »

S obzirom da se Google Maps i dalje čini kao najbolje rješenje za pješake u inostranstvu, da li postoji ikakav način offline navigacije?

Napravim pre-cache mape iz Google Labsa i mogu ih koristiti offline i naći trenutnu GPS lokaciju no kada želim uključiti navigaciju do određene tačke potrebna je konekcija na internet što veoma otežava stvari.

Ako to nije moguće, postoji li neki ekvivalent u nekoj drugoj aplikaciji? Dakle, isključivo offline navigacija za pješake, može i za automobile.

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Post od ZacinC »

Moze li mi neko pomoci oko iGO navigacije za Samsung galaxy mini tj S5570. Ubacio sam za njegovu rezoluciju ekrana 320x240 ali nije bas lepo upakovana, kao da je previse zumirana. Hitno mi je potrebna pomoc. Hvala u napred

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Malo mi je lakse sada kada vidim da nisam jedini koji nije uspeo da namesti novi iGO,mada bi mi bilo draze da sam jedini pa da me neko prosvetli i kaze gde sam gresio
Note IV N9100 dual

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

da li mi moze neko pomoci oko instalacije iGo-a na Tab-u? PP

:disgust:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Samo da vam kazem da novi iGO moze da radi i na HTC Desire-u jer sam proverio licno. Samo sam iskopirao folder iGO sa Samsung galaxy S plus 9001 na HTC Desire i sada radi iGO i ne izbacuje me. Ocigledno sam pravio neku gresku prilikom ubacivanja nove iGO navigacije na Desire kada sam pokusavao prvi put da je ubacim
Note IV N9100 dual

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

Da li kompas na IGO navigaciji moze da radi kao onaj u google maps, tipa kako se telefon okrece tako se i karta okrec?

bugiboy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 27. Apr 2012. 21:42
:: nokia

Re: GPS navigacija

Post od bugiboy »

Pozdrav,ako moze neko da mi kaze,imam nokiu c-7 instairao sam garmin i sve ok radi,medjutim problem je kad hocu da napisem adresu ili grad nece da mi otvori tastaturu,da li ima neka caka?hvala :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: GPS navigacija

Post od acamatic »

bugiboy, druze naravno da postoji caka,znaci kada trebas da uneses slova,t.j. da ti otvori tastaturu,ti samo klikni na deo gde pise "unos imena(grada,drzave,ulice)",pa zakljucaj telefon(na ono slide dugmence,sa desne strane,barem se nalazi to kod mene na n8),pa ga onda na isto dugme otkljucaj,pa opet samo klinki tamo gde unosis slova i tada ce ti se pojaviti tastatura.To je mala mana garmina kod telefona sto nemaju tastaturu,ali i to je resivo.. 8)

darkoni6
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 29. Apr 2012. 19:07
:: sonyericsson C902

Re: GPS navigacija

Post od darkoni6 »

pozzzz svima....

Da li neko moze da mi kaze postoji li mogucnos da se skine sa neta neka besplatna navigacija za SonyEricsson Xperia X8
Unapred hvala :)

Ivan75
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2012. 16:09
:: E72
:: E52

Re: GPS navigacija

Post od Ivan75 »

Pozdrav svima,

u pitanju je E72 sa instaliranim Garminom, hakovan fon, sve lepo radi. Čuo sam da postoji update/nova mapa SCG Route 2.60, može li mi neko pomoći/objasniti kako da je ubacim na fon?
Mapa je otključana, dakle šta mi treba od softvera i postupak?

Hvala!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: GPS navigacija

Post od Deksi »

Ivan75, pa ti ako imas mapu onda je jednostavno. Obrisi staru ali je za svaki slucaj kopiraj na komp ako je nemas a zatim ubaci tu drugu.

Ivan75
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2012. 16:09
:: E72
:: E52

Re: GPS navigacija

Post od Ivan75 »

Znači copy/paste i to je to? U isti folder u kome je bila stara, naravno. Pitam jer sam pokušavajući da izguglam to nalazio samo uputstva za instalaciju kompletnog Garmina, pa sam pomislio da možda mora sve ponovo da se odradi što mi je nelogično.
Hvala ti

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: GPS navigacija

Post od toda81 »

Ljudi,radi li vam najnoviji iGO na androidu,tj da li hoce da uhvati satelite? Ja sam slcajno juce probao i nije mi se posrecilo,a stari iGO mi je odlicno radio
Note IV N9100 dual

blackjoe81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 04. Maj 2012. 10:49
:: SE xperia

Re: GPS navigacija

Post od blackjoe81 »

Pozdrav,zna li neko u cemu moze biti problem da mi xperia x10 dugo trazi satelit,a i kad ga nadje vrlo cesto puca signal! navigacija je iGO My Way v8.4.3.179971! Vedro nebo,nigdje oblacka,relacija Brcko (BiH)-Obrenovac-Beograd!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: GPS navigacija

Post od toda81 »

blackjoe81, koliko dugo ti trazi satelite? Kod mene nece uopste da uhvati fix na sgs plus pa me to zabrinajva
Note IV N9100 dual

Zaključana tema