Iskustva sa (online) prodavnicama

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Azimuth »

@Gorane, i ajde konačno da čujemo kakav si to konkretno problem imao osim ovog što u tim nekim prodavnicama rade devojke/žene i što ne znaju sve što tebe interesuje? Daj napisi konkretan problem i imena prodavnica ili će svi ovi postovi zaista biti obrisani. Ne pomažeš nikome sa ovim što pišeš.
Dosadilo mi je da ti objašnjavam kako funkcioniše forum. Tu su i pravila pa i njih pročitaj. Poslednja opomena od mene.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od гари »

Ovo su ti pokvarenjaci iz Novog Sada o kojima sam govorio. :D Pu! :D

[img]http://i.imgur.com/SV9jG4y.jpg[/img]

[img]http://i.imgur.com/RD1kneS.jpg[/img]

Uradili zamenu displeja, displej opet zezao, pa onda kaže debeli "kineski displej...". Mamicu mu njegovu, ne ulazite mu u radnju. :D (Već sam rekao ranije, to je bilo kad smo brat i ja bili klinci.)

Sent from mTalk on Windows 10 phone

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od vla-do »

gari, nisi mogao uslikati iz drugog grada? Ovako mi nešto preblizu. [emoji14] [emoji1]

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od гари »

Ahaha, da, to mi je i palo na pamet - da je bilo bolje da sam slikao izbliza, tj. da sam prešao put, ali me je mrzelo. :D Ali reko nema veze, bitno da ja pokažem koji su to likovi. :D A možda je bilo bolje i da sam ušao unutra, i slikao lika. :lol:

Sent from mTalk on Windows 10 phone

ballin
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 28. Jul 2008. 03:56
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od ballin »

Jel može neko da preporuči/pošalje link nekog prodavca sa KP gde mogu da uzmem Xiaomi Redmi Note 4, sa garancijom sve uredno itd?

edit: Našao sam ovu Vera na KP, malo i prelistao teme ovde tako da vidim da su pozitivni utisci

edit2:

Našao sam sad da postoji Redmi Note 4 u Logic Shopu za 225e, a na KP je oko 200, da li vredi dati tih 25 e Logic Shopu zarad bolje garancije i sigurnosti?
Poslednja izmena od ballin u Uto, 17. Jan 2017. 19:00, izmenjeno 1 put ukupno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Azimuth »

Ja mislim da bi trebao da pročitaš pravila foruma.
Poslednji post ti je obrisan. Kad pročitaš pravila foruma, znaćeš i zašto je to urađeno.

bataivke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2017. 10:36
:: z3+

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od bataivke »

Zainteresovan sam za kupovinu sony z3+ telefona, nije mi jasno zasto je negde 90k a negde oko 40 hiljada. Takođe ako znate neko provereno mesto gde bih mogao da kupim taj telefon.

Hvala

Mila_Mila
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 25. Mar 2017. 12:45
:: Xiaomi

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Mila_Mila »

ballin napisao:Jel može neko da preporuči/pošalje link nekog prodavca sa KP gde mogu da uzmem Xiaomi Redmi Note 4, sa garancijom sve uredno itd?

edit: Našao sam ovu Vera na KP, malo i prelistao teme ovde tako da vidim da su pozitivni utisci

edit2:

Našao sam sad da postoji Redmi Note 4 u Logic Shopu za 225e, a na KP je oko 200, da li vredi dati tih 25 e Logic Shopu zarad bolje garancije i sigurnosti?
Nadam se da si se odlucio a KP.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Apolo »

ballin napisao:Jel može neko da preporuči/pošalje link nekog prodavca sa KP gde mogu da uzmem Xiaomi Redmi Note 4, sa garancijom sve uredno itd?

edit: Našao sam ovu Vera na KP, malo i prelistao teme ovde tako da vidim da su pozitivni utisci

edit2:

Našao sam sad da postoji Redmi Note 4 u Logic Shopu za 225e, a na KP je oko 200, da li vredi dati tih 25 e Logic Shopu zarad bolje garancije i sigurnosti?
Ja sam svoj MI5 kupio kod Smiljane preko KP, neotpakovan sa Global ROM, fercera k'o sat. Topla preporuka.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Festina lente.

Mila_Mila
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 25. Mar 2017. 12:45
:: Xiaomi

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Mila_Mila »

Odlicno :) Logic shop sto se tice Xiaomi-a zaobidji, bar jos neko vreme dok ne nauce da ga otvore, a ne ostete.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Apolo »

U Logic Shopu dobijas Xiaomi da kineskim Rom-om. Ali posto telefone prodaju preko one stvari, kao da im je to kazna, svakako ih zaobidji.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Festina lente.

sale941
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Apr 2017. 21:20
:: Sony Xperia E4

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od sale941 »

Interesuje me kupovina Xiaomi Note 3 Pro u skorijem periodu da bude primary uz ovaj moj pouzdani sony e4. Prvi put imam kompletno sam svoj budzet za tel.

Nakon dosta vaganja i dosta pretrazenih modela bio sam na kraju suzio pretragu na meizu modele,xiaomi 3s /note 3 pro i huawei honor 4x, medjutim ovaj spomenuti iznad mi je definitivno no brainer po zaokruzenosti uzeo bih 16gb/2gb verziju sasvim mi dovoljna za kolicinu toga sto pokrecem a odgovara mi i cena tih 19k i kusur.

Rovario sam po netu ali ne mogu da dobijem definitivne odgovore na par stvari. Prvo da li svaki model u radnjama kao speedshop/logic shop dolazi sa china stock roomom ili sa global verzijom ili sve zavisi kako se kome zalomi.

Drugo me interesuje da li je tacno da servisi Infinity I Bg electronic servisi imaju support za xiaomi dok su u garantnom roku (makar bili i sa garantnim listom samo bez fiskalnog posto sam cuo da je generalno situacija sa tim takva da il dobijes pisani racun i garantni list ili dobijes nesto malo poput 3 meseca na kp tj prakticno da obrises pozadinu istom. Izuzev tog jednog lika izvesnog Vladimira koji nudi 12 meseci takodje i kaze da imaju fizicki objekat.

Dal je neko imao skorasnja iskustva posto sam neka ranije citao vec ima li promene i kako ste se proveli po pitanju ostvarivanja garancije kakva god ona bila kada se kvar deo.

Teniser
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Ned, 22. Feb 2009. 21:06
:: Sony Z2
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Teniser »

Drugari, da li je neko skoro kupovao iPhone u nekoj od prodavnica koje se vrte po forumu? Kakva su iskustva sa garancijom?

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od NijeZauzetoIme »

Ljudi, ja se interesujem da kupim Xiaomi Mi5 devojci, i gledam KP, nisam bas poverljiv sa tim garancijama i sve... Kako to funkcionise, neko daje radnu garanciju, neko daje 3 meseca, neko 6, neko 12...

Da li to ima smisla uopste, ili samo ici sa aspektom da se ne nadam nesto od te garancije??
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Evindzer »

Prema preporukama ljudi odavde, ja bih jedino kontaktirao Veru i Ivana sa KP, kažu da su oni pouzdani i nisu varalice. Pozovi pa pitaj, jbg, ništa ne gubiš.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Apolo »

NijeZauzetoIme napisao:Ljudi, ja se interesujem da kupim Xiaomi Mi5 devojci, i gledam KP, nisam bas poverljiv sa tim garancijama i sve... Kako to funkcionise, neko daje radnu garanciju, neko daje 3 meseca, neko 6, neko 12...

Da li to ima smisla uopste, ili samo ici sa aspektom da se ne nadam nesto od te garancije??
Vera ili Smiljana sa KP. Garancija je cini mi se godinu dana i ostvarujes preko njih, odnosno one preko svojih dobavljaca. Mozes videti ocene kod obe ali mislim da masovno ljudi kupuju Xiaomi od njih. Telefon ti stize sa Global ROM-om, dok u prodavnicama mislim da ces dobiti kineski il custom rom.

Sent from Xiaomi Mi5 using mTalk
Festina lente.

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od NijeZauzetoIme »

Apolo napisao:NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD TVOG. PODRAZUMEVA SE DA NA NJEGA ODGOVARAŠ.
Super, ovaj odgovor sam trazio..

Ti, kako si zadovoljan sa Mi5?
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Azimuth »

Ovo je tema sa specifičnim naslovom. Svaka dalja diskusija u nekom modelu se vodi u temi tog modela i ovde predstavlja offtopic koji će biti obrisan.

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od siki069 »

Ova tema je iskustva sa onlajn prodavnicama.
Od kada su Vera i Smiljana sa KP prodavnice?

Garanciju, kao i svi šverceri, imaju 7 dana ako nije ful pak, a 30 dana za ful pakovanja.
Ni dana više.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Azimuth »

Od onog momenta kada su ljudi masovno počeli da kupuju telefone od fizičkih lica preko oglasa.

Odgovori