Bluetooth slusalice-preporuka

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

miodrage, e bravo... Ja sam imao taj CD sa komplet programom Bluesolleil i sad bih da ga nadjem rado upload-ovao negdje pa da svi mogu da ga skinu... To sam dobio uz BT... Sto se tice drugih stvari, tipa BT konekcije sa bilo kojim drugim uredjajem ( govorim za sve osim slusalice, tipa telefon, drugi racunar... ) sve mi je to savrseno radilo i nikada mi se nije desilo da mi je konekcija pukla...
maya.ivic: Ali i kad odes u prodavnicu, pitaj ih da li je neko od njih imao nekakvo slicno iskustvo ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

zavodnick, imam ja taj CD, sa nekom budjavom verzijom tipa 2.xxx a sada je BS 8.x aktuelna. Ali brate mili sa ovom budjavom ne radi, a sa novom radi akko treba, samo sto traze da calnes. Trial verzija daje 30 dana, i svega 2MB saobracaja, sto je za voice call nedovoljno. Da mogu to nekako u registry-u da resetujem, ne bih imao frke.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

miodrage, e pa super... Ako znas koja je to verzija, rado cu negdje da je provjerim i da je probam nesto naci, a onda cu ti upload-ovati negdje pa ti skini ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

zavodnick, nisi mi jasan, sta ako znam koja je verzija? Pa rekao sam ti, na CD-u je neka verzija 2.pojmanemamsta, a na sajtu je poslednja verzija 8.xxx. Ja sam probao sam 7.xxx i to lepo radi. Crack nigde nisam nasao da radi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Skoro sam nabavio bluetooth (u daljem tekstu blutut) slušalicu plantronics explorer 260. Ovo je moja prva blutut slušalica, i odmah sam je upario i radi dobro. Problem nastaje u mom neznanju dalje materije. Kako i pomoću kog profila urediti da se svi zvukovi prenose na slušalicu (tipa aplikacija, muzika, nebitno šta). Ovo bi mi najviše odgovaralo zbog upotrebe navigacije... Da li je moguće to uraditi sa ovom slušalicom koju posedujem, ili treba neku drugu da kupujem?
ps: model telefona na kojem bih ovo radio je alkatel OT 990, naravno uskoro to može biti i neki drugi android pa me to nekako globalno i zanima...

edit: sad nemam vremena da prelistam pa sam samo prekopirao pitanje iz prethodne teme koja je zaključana. Slobodno odgovorite a ja ću u međuvremenu prelistati temu :)
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

bachika, to sto ti trazis zahteva A2DP BT profil da bude podrzan. Slusalica mozda i moze, tj. trebalo bi da moze, ali telefon? Sa kojom aplikacijom? Pojma nemam, znam da na iPhonu moze ali jako traljavo radi, tako da sam ja posle svega 10 min pokusaja da nateram to da radi odustao i sve obrisao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Pazi ovako, kad je navigacija i tako to u pitanju, ja na Androidu, iako su mi uređaji podržavala a2dp, i slušalice takođe, zvuk tokom navigacije nikad nije išao u slušku (probao sam tri različite koje posedujem), niti bi mi u sluški zvonila recimo baš melodija zvona koja je na telefonu. Na Androidu su to uvek bili samo neki generički beep-ovi koji me obaveštavaju da elefon zvoni ili stiže poruka. jedino na Nokia Symbian telefonima sam po defaultu čim nakacim slušku koja podržava a2dp dobijao da mi svi zvuci idu direktno na nju, uključujući tu i glas tokom navigacije, melodije zvona prilikom zvonjave, muziku, itd....

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Meni je ranije na Samsung i5800 i sada SII sve normalno radilo sa Samsung SBH100 BT stereo slusalicama. Zvuci svih aplikacija, ukljcujuci i iGO i NDrive GPS aplikacije, su preusmereni na BT. Jedino sto nije htelo da se preusmeri na BT je FM radio. Sto se tice zvona, ni meni se u slusalici nije cula melodija koja je podesena kao ringtone, vec neki drugi zvuk (i bio je isti na svim telefonima sa kojima sam koristio SBH100 od Siemens S75 do Galaxy SII).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Bluetooth slusalice-preporuka

Post od loki13 »

Ajd da malo ozivim ovu temu....
moja nokijina bh-105 slusalica se upokojila posle 3 godine intenzivnog koriscenja
Kao zamena u opticaju su nokia bh-112 (20e),jabra bt 2045 (22e) i eventualno plantronics m25 (30e)
Da li ima ljudi koji koriste neku od ovih sluski i da me posavetuje sta bi bilo najbolje
D500&E71

Odgovori