Mali oglasi - Biseri!

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Mali oglasi - Biseri!

Post od Igoritza »

hahaha, sad citam neke oglase, da se covek saoumbije od muke!


1.

Nokia N95 - "star" 15 dana,
kupljen u beogradu i
pod garancijom je a bolji je
od novog jer mu je formirana
baterija.hitnoo!!

obratite paznju na znake navoda kod star! hahahahha

2. iz halo oglasa -

kupio mi je decko dva epl
telefona, samo iz amerike,
prodajem jedan, zvati za
nedelju dana kad mi dodje decko!

3.
Nokia 1100
stara 2 meseca menjao
bih za 60 70 naravno uz
moju doplatu

nepismenost na nivou, cega 60 ili 70 :D

el zna neko za slicne bisere ? :D
There is no knowledge that is not power

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Igoritza,evo jednog koji je pokopao tvoja 3 u startu! :D
Ovo je milan 91 nasao u komentarima o N73 i postovao ovde pre par meseci! :wink:
Ide ovako:
telefon imam vec 2 godine i malo je jak na zvuku i dobra je košuljica od kamere na socivu je staklo i to karlo zajs radi perfektno na suncu siu slike mrak a baterija je prica od 8 dana mi traje kad slušam mpg fajl može da zvuci sjajno kad slušaš domace melodije jer je pravljen za svirku i slikanje jer prikazuje dosta realno stanje kod profesionalne fotografije može da zumira i to je dobro za slikanje i može da služi kao walkman jer mu je memorija neopterecena sa 44 megaherca slobodne rum memorije a na particiji c uvek je slobodbo 20 megahz. jer su ga pravili za profesionalce pošto je maska od titanijuma i staklo je od brušenog safir pleksiglasa joje se stavlja na lir-džet prozore koji izdržavaju 12milibara atmosferu i dobija se krpica za brisanje od prašine koja je pravljena od specijalnog poliuretana da bi sjaj bio veci.N73 može da snima i na internu memoriju i a karticu a pojavio se i adapter za video kasete,spoji se DKU-2 kablom u adapter i snimaš na VHS kasete normalno. da , pre dve godine je ovaj telefon izašao u americi , nokiu su kupili amerikanci i naravno da prvo tamo izlaze novi modeli , gigahard se kaže u americkom slengu (naravno da mislim na gigabajte) , N73 je imao test oznaku "pro7-X" i bio je sa kamerom od 8 megapiksela sa nikon optikom , ali kad su ovi iz nikona videli da više nikad nece prodati nijedan digitalni foto aparat adustali su e tu je uskocio carl-cajs rumenige sa svojom optikom pa sad imamo 3.2 Mpx sa karl-cajs rumenige optikom , a za bateriju od 1600 Max to se zna odavno,cudi me da neznate,oznaka je BL-7C i traje 15 dana ali kad se sluša muzika 12 , toliko je jaka baterija daje jedan moj kolega kad mu je crkao akumulator na kolima prikljucio BL-7C i vozio se 20 kilometara do prve benziske pumpe. kažem za N73 I-Tunes verziju sa baterijom BL-7C to je baterija od 1600Max i traje 12 dana , a u ovu I-tunes verziju ubacili su procesor od 2.2 gigaharca da bi mogao da gura hard disk od 12 gigaharda i može da se gleda tv program na njega , ima tv modul od 45 ampera i može da se gleda kablovska preko njega ako ugradite wireless-gprs koji je oko 20 evra. baterija se mora obavezno formirati 3 x 15 sati , inace brzo strada i može oštetiti telefon , ja sam ovaj telefon kupio pre 2 godine u americi , odlican je i ima memorijsku karicu od 512 megaflipsa a sliko sam dosta sa njim po prirodu i slika je ostra i zvuk je dobar za zvono.Upravo izlazi test test N73 sa baterijom od 12 dana i karticom od 12 gigaharda , bolja je n73 itunes verzija , uz nju idu i 5.1 slušalice tako da pruža kompletan ugodaj ,zatim rezervna beterija BL-7C Black horse edition uz koju telefon radi neprekidno 12 dana uz intenzivno slušanje muzike. □ jova
Znaci ovo nikada necu zaboraviti! :lol:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

:lol: :lol: Znaci to je bila odvala meseca,cekaj da nadjem odvalu za N95 isti autor je pisao znaci,cak je pokupio i neke recenice iz ovog komentara za n73 :D Ovo su biseri koji su se pojavili kad je n73 izasao, a i sad kad je n95 izasao.
eve ga tekst o N95 cim se pojavio :lol: :lol: :lol:
Ovaj telefon imam vec duze vremena i kupio sam ga u Tojal-Ronu za 14.568,00 eura zlatnom diners karticom na odloženo 48 sati sa lajftajmerom 0.00h , lifetimer je casovnik koji pokazuje koliko je vremena preostalo do kraja (smrti) telefona.
imas na partizanovom sajtu dodatke za power-mp3 plejer sa ivicom kraljem koji pokazuje kad koja pesma ide onda se on tako baca usranu levo-desno.dobro je.justros sam ga ponovo kupio na pancevskom buvljaku od rumuna,cenjko sam se al dobih ga za 250 evra kazu ugradjuju ga u daciju logan zajedno sa gps modelatorom radi lakseg snalazenja po karpatima funkcije su mu zestoke i cak sta vise milina je slikati sanjim okolo dobre su slike i zum ima a radio je super , slusao sam radio prenos utakmice zeka biljubasa protiv sremskih kobasicara na radio lugu dobar je prijem a najviše mi se svidijo onaj poklopac zadnji mozes ga setati gore dole levo desno al posto mi je smeto ja sam ga otkino i sad mogu da slikam bez cimanja sa poklopcem bem mu pa nije to serpa da mi treba poklopac , poruke se lepo salju ide to lepo nemam zamerki nimalo na poruke poslao sam od jutros 15 komada i to sve ženskama do jaja je i lepo svira onaj nokia tjuner dobra je to melodija svaka cast mislim da je to komponovo abrams ili bah mozda iz neke sinfonije odlicno je to sve zajedno , eto super je ovde.telefon imam vec 2 godine i malo je jak na zvuku i dobra je kosuljica od kamere na socivu je staklo i to karlo zajs radi perfektno na suncu siu slike mrak a baterija je prica od 8 dana mi traje kad slusam mpg fajl moze da zvuci sjajno kad slusas domace melodije jer je pravljen za svirku i slikanje jer prikazuje dosta realno stanje kod profesionalne fotografije moze da zumira i to je dobro za slikanje i može da sluzi kao walkman jer mu je memorija neopterecena sa 44 megaherca slobodne rum memorije a na particiji c uvek je slobodbo 20 megahz. jer su ga pravili za profesionalce posto je maska od titanijuma i staklo je od brushenog safir pleksiglasa joje se stavlja na lir-jetprozore koji izdržavaju 12milibara atmosferu i dobija se krpica za brisanje od prašine koja je pravljena od specijalnog poliuretana da bi sjaj bio veci.N95 moze da snima i na internu memoriju i a karticu a pojavio se i adapter za video kasete,spoji se DKU-2 kablom u adapter i snimas na VHS kasete normalno. da , pre dve godine je ovaj telefon izasao u americi , nokiu su kupili amerikanci i naravno da prvo tamo izlaze novi modeli , gigahard se kaze u americkom slengu (naravno da mislim na gigabajte) , N95 je imao test oznaku "pro95-X" i bio je sa kamerom od 8 megapiksela sa nikon optikom , ali kad su ovi iz nikona videli da vise nikad nece prodati nijedan digitalni foto aparat adustali su e tu je uskocio carl-cajs rumenige sa svojom optikom pa sad imamo 5.0 Mpx sa karl-cajs rumenige optikom , a za bateriju od 1600 Max to se zna odavno,cudi me da neznate,oznaka je BL-7C i traje 15 dana ali kad se sluša muzika 12 , toliko je jaka baterija daje jedan moj kolega kad mu je crkao akumulator na kolima prikljucio BL-7C i vozio se 20 kilometara do prve benziske pumpe. kazem za N95 I-Tunes verziju sa baterijom BL-7C to je baterija od 1600Max i traje 12 dana , a u ovu I-tunes verziju ubacili su procesor od 2.2 gigaharca da bi mogao da gura hard disk od 12 gigaharda i može da se gleda tv program na njega , ima tv modul od 45 ampera i moze da se gleda kablovska preko njega ako ugradite wireless-gprs koji je oko 20 evra. baterija se mora obavezno formirati 3 x 15 sati , inace brzo strada i moze ostetiti telefon , ja sam ovaj telefon kupio pre 2 godine u americi , odlican je i ima memorijsku karicu od 1512 megaflipsa a sliko sam dosta sa njim po prirodu i slika je ostra i zvuk je dobar za zvono.Upravo izlazi test test N95 sa baterijom od 12 dana i karticom od 12 gigaharda , bolja je n95 itunes verzija , uz nju idu i 5.1 slusalice tako da pruza kompletan ugodjaj ,zatim rezervna beterija BL-9C Black horse-edition iz Somborske fabrike koja radi u kooperaciji sa madjarskom nokijom , uz koju telefon radi neprekidno 12 dana uz intenzivno slusanje muzike.sifra za resetovanje telefona na fabricko sranje je 12345 i držiš zeleno tarabu trojku i paljenje sve zajedno ga formatizujes i onda na kompjuteru desni klik udesno ga stavis pored tastature i ukljucis mu strahometar radi bolje galvanizacije.Jova
A posle ide odgovor nekog lika koji se potpisuje stepsky safran

e da jovo, zaboravio si da spomenes, N95 kuva rucak i usisava, a da pomenemo mogucnost ciscenja vesa i tomahawk raketa koje dodju uz njega, nokia je to napravila(od kad je americka) da bi unistile irak i sve svoje neprijatelje, a u al kaidi su ga re-programovali da puca na Boeing-ove i Airbus-ove da nepricamo o pilotima koji stoje u redovima od 5km da bi kupili jedan da bi mogli da spavaju dok im N95 pilotira avionom, N95 nece zauzeti veliki deo trzista zato sto ce ga razneti atomskom bombom, a britanci, oni su pretili irancima da ce poslati N95 u iran da spasi uhapsene mornare, e da, i Ronaldinjo je kupio jednog da nemora vise ni da izadje na teren, svi ga vec imaju u holivudu (glumci,pevaci itd.) a Jay Lenu N95 planira sve za 'Tonight Show'. 50 Cent ga je nabavio da raznese Ja Rule-a a na Jamajci, probali su da ozive Bob Marley-a uz pomoc N95, ali baterija od 950 maha mu je crkla posle 3 milisekunde. cak ih ima na tone u McDonaldsu i radi na svim kasama, pravi pomfrit i sastavlja Big Mac-ove. u Mercedesovim fabrikama ga ima, gde svojom laserskom kamerom od 5 mpix slika svaki auto koji izadje iz fabrike i sacuva ga na svoj hard disk od 4MB(da MB ne GB) I N95 unistava sve druge mobove koje nisu nokijini dok ja ovo kucam, i prevozi bill gates-a, on je ovo kupio umesto Boeing 777 koji kosta najmanje 100 i nesto milijona dolara. a sad ce skoro umesto kompova samo postojati N95 i nece biti ni jedna kamera osim one na N95. TV-ovi vise nisu potrebni, ni mora, zato sto se pretvori u bazen za samo 5 godina! I roditelji sad kupuju N95 da bi im vodilo dete u skolu. a na carini samo stoji 10 N95-ica, ali nazalost za dve nedelje od sada, N95 ce prouzrakovati globalnu katastrofu zato sto je ogroman rizik globalnom zagrejavanju sa svojom baterijom od 950 maha koja mora da se puni svakih 5 minuta! EUnet nece vise postojati, N95, sa svojom OGROMNOM brzinom za net ce sve preuzeti....
imam nekakav osecaj da ce ova tema u kantu :roll:
Poslednja izmena od MilančeBGD u Uto, 05. Jun 2007. 18:52, izmenjeno 2 puta ukupno.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Igoritza, pa to oko formiranja baterije,to je ovde kod nas ozbiljan kult,mislim ono kada kazem da ne treba da se formira svi mi kazu:A ti si neki strucnjak,otkud ti znas valjda zna onaj decko u radnji.........
Zbog toga sam imao prvu svadju sa devojkom kada je uzela e530 :lol: :lol: :lol:

A sto se tice bisera bilo je
Motorola v9 stara dva meseca,kao nova 210e

ili

Nov 7710,iz finske,original fabricki paket 50e
D500&E71

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ja sam video 1100 pola godine star cena 70e
tada je najskuplji bio 50e
ili pak ono još bolje motorola v525/v550 tj 555 sve u fulu fm, mp3 plejer sa mogućnosti snimanja dosta pesama bla bla bla
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Evo ga jedan biser :lol: :lol:

N73
100 € (NOV: 275*)
ukraden.hitno malo ogrebana.bez punjaca
064/249-3-***
#122659 | 2007-06-05 11:21:09

Cekaj on je ukrao i sad prodaje :D vrlo zanimljivo,a i povoljno :oops:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

milan91, pa barem je priznao da ga je ukrao! :D
Vezano za onog Jovu, mislim da se neko tu malo nashalio... :)
Ako nije, onda je neverovatno kakvih sve ljudi ima na svetu... :D

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pa sad, ima tu više varijanti, ali jedni su glupi, drugi bezobrazni, a obaj Jova je relativno bistar ali se trudi da zvuči kao neuki seljo koji je proputovao sveta i pravi se pametan.

Mislim da nas zanimaju ovi glupi i eventualno nepismeni.

:)

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Prskotina sve vise,samo je ljudska glupost beskonacna.Hitno bi drzava trebalo da se pozabavi ovim problemom i izgradi prihvatilista za ovakve osobe.
LG G2 Black,16GB

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

našla budala publiku :wacko: .... molim vas, nemojte više da citirate onog lika (znate na kog mislim)

pozdrav... 8)

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

secam se, pre jedno par meseci ja se nalozio na n80 i citam ja halooglase i pise lik. imam n80 10 dana, 2baterije, kamera sa af, video u rezoluciji vga, flet, punjac, sluske. i sad, ja budala, dodjem ovde i pitam je l je to moguce.. (mislim pitao sam pre par meseci)..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

lik ladno prodaje karticu pre-paid 064 sa nekim "lepim" brojem za 1000 (hiljadu) evra... u hallo oglasima...komentar nije potreban...pozz 8)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

luca, i sta mislis da je neki novopeceni nece kupiti????
Ok mozda nece bas za soma,ali cenkace se i spustice je na 700e i mislice kako je ustvari super prosao.............
D500&E71

Odgovori