Iskustva sa (online) prodavnicama

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
DushanDJ
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 10. Apr 2013. 10:59
:: Nokia X6 8gb

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od DushanDJ »

Imam pozitivno iskustva sa prodavnicom "Mobil Plus" u TC Piramida."Samsung Galaxy S2 Plus" sam narucio postom,stigao je za 2 dana u originalnoj kutiji sa full opremom (cak je i ona nalepnica "Do not accept if seal is broken" bila citava) :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od toda81 »

Mislim da se te nalepnice najlakse prave tako da to ne mora nista da znaci. Za auto moze za 20-30 eura da se odradi servisna knjizica... sta vise da se kaze
Note IV N9100 dual

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od zoreli »

Pogledajte cene telefona 26.4.2013 :D


Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od znemanja »

zoreli, Ček, gde si našao ove oglase, jel ovo neka šala ili su ovo prave cene ?!, u čemu je fora, jel' su kradeni telefoni?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od zoreli »

znemanja na Kupujem-Prodajem ali da nebi ovde reklamirali stranicu poslao sam ti link na pp :)

Gledam taj One X mesec dana star za 220 evra ima čak i garantni list iz Telenora na drugoj slici na sajtu :D
16 godina na forumu MOBILNISVET

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od znemanja »

zoreli, Hvala za link, ali mora da postoji neka začkoljica, ovo je nešto mnogo jefitno, iP4S za 190 evra, S3 za 250, One X za 220, pa cene na crno su za 100 i više evra veće, ovo je naka mutna radnja :uhuh:
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Layne_Staley »

Jel imao neko iskustva sa radnjom TelekoPLus ? Hoce drugar da kupi telefon tamo pa me je pitao.. Jel zna neko kakvu garanciju daju itd itd :D ?

Hvala unapred drugari :)

EDIT : sad mi rece.. Tacnije, hoce da kupi Nexus 4, ali je kod njih skoro 380 eura, a u nekoj radnji Top Zona je 450 eura. I ne kapira u cemu je razlika.. Ja kapiram da je razlika da ova druga radnja ne daje fiskalni racun... Ali sta mislite, gde je bolje da kupi, tj jel imao neko iskustva sa bilo koje od ove dve radnje ?

Hvala jos jednom
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od sugarcoated_ass »

Layne_Staley, u LogicShop-u je ~345e verzija od 16GB, a sa njima imam iskustva. :D Daju 2 god. garancije. :)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Layne_Staley »

Znam ali oni nece imati nexus neko vreme, zvao ih je i pitao ih je :) Tako da ostaje odluka izmedju ove 2 ... Daj pomozite lik me zove svaki sekund :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od iLuka »

oni imaju sve i uvek... i onda odes tamo i kazes dosao sam po to i to, zvao sam pre dan, dva, a oni ti kazu da ce imati do kraja nedelje... cesto te ubedjuju da i nisi zvao njih?!?!
mene to uzasno nervira jer najcesce rade po narudzbini...
naravno, i one debilne face nedobudnih devojaka koje kao da rade u NASA - i

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Layne_Staley »

luca, na koju radnju mislio ? :) Ne kapiram razliku izmedju garancije koju daje, na primer Logic Shop i Telekoplus (gde je skuplji telefon)...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od iLuka »

iskreno nisam kupio kod nih nista, bilo je reci ovde, mislim da je @ninolina nesto htela da kupi njih pa je isla ta prica... ja sam isao samo da vidim neke modele i bila je ta prica svaki put... pricam o radnji u pasazu u Bulevaru preko puta ETF-a, tu negde, TelekoPlus...

Logic shop nisam nikad posecivao :)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Layne_Staley »

To to , o toj radnji je rec... Pa dobro, ne znam, bitno je valjda samo kakvu garanciju daju... Al kapiram ako je skuplji telefon kod njih, sigurno imaju neke pogodnosti....
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od iLuka »

tu nema logike... nisam siguran da ako je nesto skuplje kod nasih prodavaca, da je i tu nesto bolje... ako je @psyhound kupovao kod Logic shop-a i bio zadovoljan uslovima i garancijom, onda ti je to proverenija varijanta :)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od iKe »

I ja imam slična iskustva sa tom radnjom (TelekoPlus), na sajtu piše da imaju sve telefone, a kad odeš tamo nemaju ništa. Za sve što sam pitao, kažu - možemo da naručimo. Nikad nisam kod njih ništa kupio.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od kenzoki »

moja drugarica uzimala krajem godine fon u top zoni, sećam se otprilike priče da daju i sa fiskalnim i garancijom uvoznika ali po zvaničnim cenama, ili možeš da uzmeš samo sa njihovom garancijom i bez fiskalnog po "narodskoj" ceni. ako im je i dalje ista politika onda mi ova cena od 450e za nexus deluje kao zvanična, a kad odeš kod njih onda verovatno može i "nezvanično" 8)
proveri u sv. sl.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od Layne_Staley »

Ok. Preneo sam sve drugaru.. Tako da, videcemo sta ce odluciti.. Hvala vam drugari, bili ste super, kao i uvek.. Javljam sta je uradio momak
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od siki069 »

Teleko+ nema ni jedan telefon na stanju. Naručuje se sedam do 10 dana unapred.
Zbog prvomajskih praznika nema naručivanja do 07. maja.
Fiskalni može samo da sanja u Logic šopu, Teleko+ i sličnim radnjicama.
Garancija koju te radnjice imaju od uvoznika je 30 dana.
To što oni navlače kupce sa 6, 12 ili 24 meseca može se okačiti mačku o rep.
Kvar će rešiti samo u prvih 30 dana. Posle toga ako se pokvari ide zavlačenje kupca:
telefon je kvašen i ne podleže garanciji i ćao.

aleksa87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 21:20

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od aleksa87 »

Eto ja sam u LogicShop-u porucio telefon u petak u subotu stigao na kucnu adresu. Radi se o LG Nexus 4 16GB. Cena je 340e ;)
LG Nexus 4 16GB

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od znemanja »

Mislim da sam već pisao, ali ponoviću, takođe imam pozitivno iskustvo sa Logic Shop-om i Top Sport radnjom, kupio sam tu nekoliko telefona i nisam imao nijedan problem. Što se tiče garancije to je garancija same radnje tako da fisklani račun ne izdaje nijedna od ove dve radnje.
Što se Telekom+ radnje tiče nisam ništa kupovao kod njih, ali osoblje im je strašno neljubazno i primitivno, nijedan telefon nemaju, sve mora da se naruči, tako da bih tu radnju zaobišao u širokom luku.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori